Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Sen bize kek yaparsın:KK56::KK52:
Adra'cım nasılsın:KK19:Pek görünmüyorsun:KK34:

Yaparim tabi o gün bir gelsin de.:KK53:

İyiyim canim.:KK16:İzinliyim bugün evde keyif yapıyorum.Bol bol pembe dizi izledim.:KK1:Telden pek giremiyorum zor oluyor.İşyerinde de arkadasim uğruyor hergun onun icin giremiyorum pek. Ama takipteyim her zaman.:KK1:

İyiyim canim.:KK16:İzinliyim bugün evde keyif yapıyorum.Bol bol pembe dizi izledim.:KK1:Telden pek giremiyorum zor oluyor.İşyerinde de arkadasim uğruyor hergun onun icin giremiyorum pek. Ama takipteyim her zaman.:KK1:

Ohhh ne güzel olmuş keyfine bak canım:KK19:Gözlerim arıyor seni:KK19:
Ben de cepten yazamıyorum:KK53:Resmen işkence:KK9:

benim ufacık bi sorum var daa:26:.... nevoş abla duyuyorsan cevap alabilir miyim.... ben şu anda annemlerde kalıyorum ya burdan yarışmaya katılmak istedim çok hastayım ama yine de gücüm olursa yapmak istiyorum bi sakıncası yoktur demi ??:44::44::44::44:

benim ufacık bi sorum var daa:26:.... nevoş abla duyuyorsan cevap alabilir miyim.... ben şu anda annemlerde kalıyorum ya burdan yarışmaya katılmak istedim çok hastayım ama yine de gücüm olursa yapmak istiyorum bi sakıncası yoktur demi ??:44::44::44::44:

Canım:KK48:
Olur canım neden olmasın:KK19:Kendini çok yorma yeni iyileştin:KK19:

adraa merhabaa özledim nasılsın ?

Canım:KK48:
Olur canım neden olmasın:KK19:Kendini çok yorma yeni iyileştin:KK19:

ayy abla gördüm yarımayı biliyosun dayanamıyorum biraz daha iyleşiyim katılmak istiyorum inşallah gücüm olursa:KK16:... annemde sen yap kızım ben toplarım ortalığı diyo :KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:

ayy abla gördüm yarımayı biliyosun dayanamıyorum biraz daha iyleşiyim katılmak istiyorum inşallah gücüm olursa:KK16:... annemde sen yap kızım ben toplarım ortalığı diyo :KK9::KK9::KK9:

Tamam canım sen bilirsin:KK34:Bu pazar bitiyor katılım süresi:KK31:
En önemlisi dağınıklıkları toplayacak birinin olması:KK52:Çok iyi olur:KK19:
Tekrar söylüyorum kendini iyi hissedersen yap yoksa bir sonraki kategoride görüşürüz:KK54:

Ohhh ne güzel olmuş keyfine bak canım:KK19:Gözlerim arıyor seni:KK19:
Ben de cepten yazamıyorum:KK53:Resmen işkence:KK9:

Çok teşekkürler canim.Daha sık geleyim o zaman.:KK16:Evet işkence cepten yazmak.:KK37:

Tamam canım sen bilirsin:KK34:Bu pazar bitiyor katılım süresi:KK31:
En önemlisi dağınıklıkları toplayacak birinin olması:KK52:Çok iyi olur:KK19:
Tekrar söylüyorum kendini iyi hissedersen yap yoksa bir sonraki kategoride görüşürüz:KK54:

artık derecemi yükseltiyom abla geçen yarışmada baktım üçüncü olmuşum :KK9::KK9::KK9::KK9: ben de bir gün birinci olcam abla birgün :KK37::KK37::KK37::KK37:

İyiyim canim esas sen nasilsin?Nasil oldun biraz daha iyimisin?Biz de seni özledik. İnşallah sen de katilirsin bu yarismaya.Annen de arkanda ne güzel. Annelerin hakki nasil ödenir.:KK16:

Gel canım sohbetinden mahrum etme bizi:KK19:
Hediyenden haber var mı:KK34:Gelince hemen resim ekle bekliyoruz:KK52:

İnşaallah canım:KK56::KK9::KK9:

Tamam canim.:KK19:

Yola cikmis kargo.Bugün gelir diye carsiya gitmedim gelmedi.Yarin gelir herhalde.Gelince eklerim tabiki.:KK34:

Son düzenleme:
Sağol canim çok teşekkürler.:KK16:

$792994720b864592c4bdc85001ea8607.gif $0002012D (1).gif ..................

İyiyim canim esas sen nasilsin?Nasil oldun biraz daha iyimisin?Biz de seni özledik. İnşallah sen de katilirsin bu yarismaya.Annen de arkanda ne güzel. Annelerin hakki nasil ödenir.:KK16:

ben de iyi olmaya çalışıyorum adra zor günler geçirdim on gündür yatıyordum hastanede dün çıktım iyiyim çok şükür artık ilaç tedavisi olcam... çok istiyorum katılmayı ama çok güçsüzüm bakalım nevoş ablada iyi ol sonra diyo... annem biraz yarım ederse bulaşığa fln katılcam..alışkanlık yaptı bu yarışmalar biliyosun çok zevk alıyorum...

ben de iyi olmaya çalışıyorum adra zor günler geçirdim on gündür yatıyordum hastanede dün çıktım iyiyim çok şükür artık ilaç tedavisi olcam... çok istiyorum katılmayı ama çok güçsüzüm bakalım nevoş ablada iyi ol sonra diyo... annem biraz yarım ederse bulaşığa fln katılcam..alışkanlık yaptı bu yarışmalar biliyosun çok zevk alıyorum...

Cok gecmis olsun canim:KK43:İnsallah cok kisa surede sagligina kavusursun.Katilmani isterim.Sana da moral olur.Annen yardim eder merak etme.Evet bir kere katilan birakamiyor:)))
Gümbür gümbür geliyorum :KK19::KK52::KK52:

Hadi bakalim bekliyoruz.:KK53:

X