Kedimin psikolojisi

kedimin psikolojisi:)) güleyimmi üzüleyimmi bilemedim..insanlar gecim sikintisi yüzünden birbirlerini yiyorlar..güneydoguda hala töre cinayetlerinden fidan gibi genc kizlar yok oluyor..sokaklar kimsesiz cocuklarla dolu.büyüdüklerinde ya madde bagimlisi oluyorlar, ya hirsiz yada katil..yetistirme yurtlarindaki yetim kizlar 14 yasinda ilk bebeklerini kucaklarina aliyorlar.tecavüzün meyvesi..bir kilo mercimek bir torba odun icin insanlar umutlarini onurlarini satmaya hazir..acliktan yada hastaliktan kaderlerini terkedilen bebekler o kadar cokki ücüncü sayfalarda sayilarini hatirlamiyorum..kedimin psikolojisi diye bir baslik görünce trajik kahkalarima mani olamadim..hayvanlari bende cok severim yanlis anlasilmasin sakin.ALLAH hayvanciklara zeval vermesin onlarda birer canli..Ama el insaf be kardesim..:)

asıl size insaf ülkemizde böyle olaylar oluyo diye hayvanların psikolojisini düşünmeyelim mi? onlar da canlı değil mi? bu ülkede olaylar oluyosa hayvan sevgisi olmayan merhametsiz insanlar yüzünden oluyo.trajik kahkahalar atmanız sizin de psikolojinizin bozuk olduğunu gösterir bence

pisilerimizin yada köpişlerimizin aşıları ve veteriner kontrolleri tamsa,
evlerimizde çocuklarımızla beraber sağlıkla yaşayabilirler...

ben de kedi ve bebek istiyorum
ya banane ben de istiyorum
istiyorum yaaaaa :KK59:

İnsanlar gibi hayvaların da davranışları, tepkileri farklı oluyor kıskanabilir tabi. Bu arada "artık çocuğum oluyor, kedimi/köpeğimi atmalıyım" düşüncesindeki insanlardan olmadığınız için sizi tebrik ediyorum.

aynen*canım-coguınsan*cocugu*oluyo*dıye*evdekı*dostlarımızı*verıolar*acıkcası*sınıroluyorum
oyle*ınsanları*sonucta-onlardabızımcocuklarımız*evlattan*farksızoluyorlar
bıcırın*kardesı*olcak*demek*neguzel-basta-kıskanclık-olabılır*ama*sevgıyı*eksıketmeyerek*o*acıgıkapatırsınız*zaten*zamanla*bıcırda-kardesıne*alısır*dıyedusunuyorum

X