Kedim ilk defa isedi

Of evde misafir var ve kedim evde misafirin yattığı yatağa işedi ilk defa başıma geliyor. Ne yapcam şimdi cumartesi gidecekler ya devam ederse gittiğinde. Delircem ya.
Bizimki de misafirin bavulunun üzerine işemisti.(Kayınvalidem) bavul boştu hemen o görmeden yıkadık kuruttuk yoksa gidene kadar konuşur dururdu

Stresten yapmış o zaman dişiler kolay kolay çiş yapmıyor kum haricinde.Benim erkek kedim kısırlaştırmadan önce tüm yataklara tek tek yaptı sağolsun can havliyle kısırlaştırdık😀 en son kumaş alışveriş poşetleri oluyor ya onu bulmuş yerde kum gibi eşeleniyordu ben alana kadar çiş yaptı.sildim temizledim ama ertesi günü kokuyu alıp yine yaptı . halısını kaldırdım oraya kumunu koydum akıllandı😀.
Siz de çiş yaptığı odayı bir süre kapalı tutun unutsun bir de daha çok ilgi gösterin kıskanmasın

Stresten yapmış o zaman dişiler kolay kolay çiş yapmıyor kum haricinde.Benim erkek kedim kısırlaştırmadan önce tüm yataklara tek tek yaptı sağolsun can havliyle kısırlaştırdık😀 en son kumaş alışveriş poşetleri oluyor ya onu bulmuş yerde kum gibi eşeleniyordu ben alana kadar çiş yaptı.sildim temizledim ama ertesi günü kokuyu alıp yine yaptı . halısını kaldırdım oraya kumunu koydum akıllandı😀.
Siz de çiş yaptığı odayı bir süre kapalı tutun unutsun bir de daha çok ilgi gösterin kıskanmasın
Of şaka gibi ya soka uğradım bildiginiz

Tepki çişi bu, bilerek yapıyorlar. Kediler evde yabancı sevmezler. Bizimki de hiç huyu değildir, inadına kapı eşiğine işemişti.

Benim kedim de sadece x kişisi evime gelince gidip yatağıma işiyordu. Nefret ediyordu ondan hissediyordum. Ben bir çözüm bulamamıştım o kız ne zaman gelse kedim işiyordu. Stres mi oldu acaba kediniz.

Benim kedim de sadece x kişisi evime gelince gidip yatağıma işiyordu. Nefret ediyordu ondan hissediyordum. Ben bir çözüm bulamamıştım o kız ne zaman gelse kedim işiyordu. Stres mi oldu acaba kediniz.
Büyük ihtimalle öyle oldu çünkü tek kedi olarak büyüdü tüm ilgi ondanydi evin kralı gibiydi şimdi 1 haftadır misafir var gitti işedi ya gözümün önünde misafirde yarın gideyim bari diyor nfjfjfjf o gidince koltuk yikamaci gelcek inşallah devamı olmaz da.

X