kedim hasta:(

cnm enjektörün iğne kısmını çıkarıp biraz zeytinyağı vermeyi denesen azar azar
bir de o içmez şimdi sen mutlaka enjektörle su takviyesi yap

Başka bir veterinere gitmelisin artık =((
Sokol şurup verebilirsin, likit vazelindir, günde 2 cc ver şırıngayla ayrıca şırınga ile su takviyesi de yap günde 200 cc yi bulsun içtiği su miktarı
Bu arada kan tahlili falan yapıldı mı, bu kabızlığın başka bir sebebi olmadığına emin misin ?

zaten gunluk osmolak lullanio sokolda ayni etkideymis sanrm eczane ole dedi.rontgeni herseyi cekldi sadece bagrsakta briken kaka gornyor onun disinda sagligi gayet iyibdiyor vetrriner. kedi nezlesinede yakalandi dun veteriner eve brni yolladi 2igne yaptilar.birkacgun bu antbyotk ignesi drvam edecekmis. kaka yapmamasi disinda bi sknti gorunmuo suan. geleli 2 gun oluyor veterinerden kumuna gdior zorluor ama yapamaior. mamasi zeytnyagli yiyor e surubunda iciyor.malt macunda yedrioruz hergun. anlamadm gtti artik.

Kana bakıldı mı ?
İştahı nasıl, normal yiyor mu ?
Yaptırmadıysan yaptır kan tahlili ama kediler heyecanlanınca şekeri yüksek çıkar, hayvanın sakinleşmesini bekleyip öyle baktırın hastanede. Bu arada hareketini arttırmaya bak, karnına masaj yap orta sertlikte hareketlerle, kulak çubuğunu zeytinyağına batırıp poposunu uyar, maltın bir faydası olmaz bu durumda, zor bir süreç biliyorum ama sabır

istahinin masallahi var suda iciyor. smdidr haslanmis patates yicem diye kendinden geciyor saklicak delik ariyorum patatesi. zarari olur diye veremiorm oda agliyor kokusnu aldi

Tiroid, kolit, mega kolon, spastik barsak, şeker hastalığı, karaciğer fonksiyonlarının azalması, romatizmal hastalıklar kabızlığa yol açan hastalıklardır. Bunları göz önüne alarak bir kan tahlili yaptır mutlaka, ayrıca son dönemde yapılan lavmanlardan ötürü zorlanıyor olabilir, evde ki her hangi bir değişiklik, kum-kum kabı değişikliği, onu strese sokabilecek her şey bu soruna sebep olabilir

Patatesi kullan, koştur onu fırsat bu fırsat =))
slmlar :)) bambamin kaka yapamayisnin 8. gunuydu . veterinerni aradik artik tipta caresi yok yapcak bsey kalmadi dedi ve ykldk...panikle intrnetten baska veteriner arastrdk ve bitane bulup aradik .. goturduk cok guzel ilglendi herseye bir care vardir dedi. bagrsaklarni ultrasonla inceledi bagrsaklarda hcbsey olmadgni tanlz yanlis tedavi sonucu kaslari ve sinirlernde zedelenme olablcgni soyledi.. bambama fitil koydu ve ranitab alin eczaneden sabah aksam icirin persembeye kadar bakalm sonra getrn tedavsne baslayalim dedi. dedii herseyi dun uyguladk bu sabah hagif ishal oldu ve 3 kez ayri ayri ceviz buyukluunde sert kaka cikardi :))sanrm duzene giricek guzel bir bakim ve tedavyle.. :)))kaka kabinin basinda sevnc ciglklari atiyoruz ailece :))sizinlede paylasip sevnmenzi istedim

Ohhh çok şükür =))))
Ranitab mide ilacıdır, doğru doktorda hayat kurtarır =)))
Ay yeminle çok sevindimmmmmmm

Ohhh çok şükür =))))
Ranitab mide ilacıdır, doğru doktorda hayat kurtarır =)))
Ay yeminle çok sevindimmmmmmm
bnde cok mutluyum cnm insallah devami gelirde iyilesir. smdi zorlandgnda kaynakli heralde halsiz burnu soguk ve ttriodu. utuyle havluyu isitip vucudun isisni yukselttim uyuyor smdi. insallah daha iyi gunlerinide gorurum

simdiki sorunumuz mama arkadaslar. bobrek hastasi oldugu icin hills c/d mamasni yemek zorundaa konservr olanindan. ve antalyada bulunamior su ara firmada problem varmis. hangi sehirlerdeyseniz bildgnz veterinerlere danisabilirmisiniz... bu mama varmi kargoyla bana gonderim yapabilirlermi. odemeyi hesap nolarina yada kapida odemeyle halledebilrm.. :/

Canım benim öncelikle geçmiş olsun. Neler yaşadığını çok iyi anlıyorum çnkü benim erkek kedimde de idrar yolu tıkanıklığı oldu ve idrarını yapamıyordur. Zehirlenme tehlikesi altındaydı sürekli kan geliyordu bebeğimden. Sondalar mı takılmadı, günlerce serumlara mı taşınmadı. Ay kabus gibiydi. Tüm hayatım mahfolmuş gibiydi, eşimle yeme içmeden kesilmiştik resmen. Ama sonunda iyileşti bebeğim. İdrar yaptığını gördükçe sevinçten deliriyoruz evde artık :) Bahsettiğin mamayı bulunduğun ilde bulamıyorsan internetten almanı öneririm. 2-3 gün içinde en geç, elinde olur.

saol cnm..surekli sonda takiliyor idrar kesesi patlamasinda kana karisip zehrlenmesin diye... suan evde.. idrarin i yapiyor ama kanli.. kum dokuyormus..24 saat yapamadgi zaman tekrar acil getirin dedi veterineri.azda olsa kanlida olsa yapiosa sorun yok kum dokuyo zorlancak dio ama 24 saat hic yapamadgi zaman getrcrksnz dedi.mamayi intrnettede bulamadkki canm.smdlk veterneri baska mama onerdi smdlk onu yedrioruz.insallah su tas tamamen kuma donusurde bir anca doker... cok uzuluyorm.. oda bizde mahvolduk..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…