kedim hasta:(

melikedemirci

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2015
93
83
35
oamuk oglum gunlerdir veterinerde o kafesin icinde tek basina.kakasini yapamiyor gunlerdir lavman yapiyorlar ama sonuc yok kakasi cikmiyor.veterinere gotrcegmz gun ateslenmisti gripte oldu ustune ustluk.atesi dusmus ama bagrsaklari hala tikali... 2 gun daha lavmani denicekler tikaniklik acilmassa sanrm ameliyat. lutfen dua edin.. amelyata gerek kalmadan kurtulsun pamugum.. gunlerdir aglamakliyim butun enerjim bitik. bisey olursa diye gozume uylu girmiyor.. pembe patiklimi bana bagislasin allah..

cok tesekkur ederim birkac cumleyle moral vermen iyi dilekte bulunman bile yuzumu azda olsa guldurdu.insallah birkac gun icerisinde ii haberlerini alrm oglumun. cunku inan nefes alamicak kadar veni zorlayan bi skntı icindeyim.

Sizi çok iyi anlıyorum. Kızım bir hafta önce hastalandı , bir hafta veterinere taşıdım alerjik bir durum yaşadı ama şükür ki geçti. Onu öyle görmek çok üzüyordu beni ve iyileşip ilk oynadığında ağladım sevinçten. Tüm dualarım Bambam ile umarım iyileşir çabucak.

insallah insallh insalllah.cok saolun aklnza geldikce dua edin .. senin minoos kizinda insallah bidahahic hastalanmaz.. acaba bende guzel oglumun oynadgi gunu goreblcekym..uyku satti geldiginde hadi diye yatagmn ustunde beni cagrdigi gunleri gostersin allahim.. 13 kilo benim tombalagim kilosu ve yasindan dolayida tedrgnm... insallah hersey guzel olur..

Tuvaletini yapamamasinin sebebi nedir?

Biz 3 sene kedin tikandiginda parmagimizla aliyorduk kakayi...Neden bir an once yapmiyor bunu?

bagirsaklari iyi calismiyormus kilodan kaynakli hareketsizlikte bunu olumsuz etkiliyor.. senede 1 lavman yapip cikartiyorlardi kakayi.. bu sefer atesli hastalikla birlesincemidir nedir daha agir gecrdi. 3 gundur yapilan lavmanda ise yaramiyor kaka cikmiyor.. iyice katilasmis...taslasmis... zaten veterinerden cok ariyoruz diye azar isittik durumunu sormaya bile cekiniyorum oglum ellerinde sinirlendrmiim diye.. huzursuz ve mutsuz sekilde bekliyorum iyi haberleri..

Benim kızım felç gibi olmuştu bir gün,ne yapacağımı bilemedim.Pazar günü hiçbir veteriner gelmiyor ve nedense hafta sonu diye hepsi de şehir dışında !!
İçim çıktı ağlamaktan ve üzülmekten.
Ertesi gün de işe gittim mecbur,kızım özgürdür çıkıp girebilir eve rahatça,komşularım almış ve veterinere götürmüş,meğerse böcek ısırmış,ama ben felç oldu ve yardım bile edemiyorum diye kendimi harap ettim ve ertesi gün de işe gitmek zorunda kaldığım için perişan olmuştum.
Gerçekten 9 canlı yavrucaklar,bişey olmuyor kolay kolay Rabbimin izniyle.

bocekle sinekle oynamayida cok seviyorlar cok dikkat etmek lazim kiyamam hic..ya aslinda son gun atesi 40a ciktiginda agzni kapatamaz nefes alamaz haldeydi dili disari sarkiyor toparlayamiodu. bambam duye opmeye gittigimde gozleri nemlii bakiodu suratima. o halini gormeseydim belki daha saglam olurdum psikolojik acidan... ama dediigin gibi 9 canlidir onlar insallah 1ine bile zarar gelmez.

belki abarti gelebilir ama yazarken bile zor tutuyorum kendmi aglamamak icin.. cok ozledim topikimi..

Seni en iyi ben anlarim cunku kedimin son 3 yilinda tek sorunumuz buydu.Ne yedigimi ne ictigimi bilirdim kabiz oldugunda.ogretmenim.Derse girer doner cocuklara arkami aglardim...Careyi hergun magnezi calcine de bulmustuk.Tabi tikandiginda annem parmagiyla alirdi.Nasil bagirir aglardi hala kulaklarimda Ama ancak oyle rahatlardi.Hani lavman falan bir sure sonra kar etmez soyleyeyim.Benim oglumda etmiyordu...3 sene omrunu uzatti dedigim ilac kedimin 16 yil yasadi...

Eger kedinle uzun yillar gecirmek istiyorsan acilen diyet mamaya baslamalisin.Biz 10 kiloyken basladik ve 11 yasindaydi.Sizin daha cok genc ve tehlike canlari caliyor.Onlemini mutlaka alin.

kedimle yillar gecirmek az kalir allah benden alsin ona versin ömrumu.. masallah cok guzel yasamis kedin.. ilk baslarda bilincli deildik.bilmiyorduk. bi suredir hilss yas mamalariyla beslioruz az yedirirouz..ama zamaninda yedigi mamalari etkisi vardr tabiki.bu sorunlar kısırlastiktan sonra ortaya cikti zaten daha oncesinde hic yoktu ... magnezi... dedigini hic duymadim denemedim. magnezyum destegi falanmi?h

Aynı cümleyi kurdum ben de. Üçüne de bir şey olmasın Allahım benden alsın onlara versin dedim. Ertesi gün kedim hastalandı babam Allahın gücüne gitti dedi ama gerçekten ben sizi çok iyi anlıyorum kurban olurum ben onlara kurban.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…