Kekler - Pastalar Kedi dilli mascarponelu tiramisu(resimli)

kaydirigubbakcemile3 mrb ya ben bişi sormak istiyorum bu kız ikonlarını nerden buldunuz acaba bana yardımcı olurmusunuzz daha fazlasını ıstıyorum yardımcı olursanız cok sewınırm :)

ay epeydir yapmadim hatirlamis oldum sayende :))))))
ellerine emegine saglik canim
ben bazen yerim varsa tiramisuyu buzluga koyuyorum öylede cok neffis oluyoi tabiiii bence........

canim begenmene sevindim incitanem evet buzluktatada guzel olur oh soguk soguk
bu tiramisu gercekten cok guzel oluyor cunku orjinal italyan canimcim yapmadan onca cok arastirmistim ve bu tarif gercekten cok guzel ne zaman yaptiysam aninda bitmistircokacimcoook

ExpireUser:çok güzel görünüo ellerine sağlık =)

tesekkur ederim canim tadida goruntusu kadar guzeldir.:ecrin_bebek:

ladiee:ben tarifi bulamadım acaba nerden bkmam gerekiomirmirmirmir

tarif birinci sayfada canim kiz ikonlarina gelince netten her yerdenn bulabilirsin smile yazarsan :1closedeyes:

badem aroması. işte bu yaaa sanırım bende eksik olan bu. ara ara ara delirdim yok adam gibi tarif yok. bir sürü tarif aldım ama ilk deneyeceğim bu olacak. umarım istediğim gibi olur da bende aşçıyım diye geçinen arkadaşıma bir güzel hava atarım :p bide tarifi kimseye verme diyor. onun verdiği tarifi zaten birine vermeye utanırım rezalet oldu.

paylaşım için çok teşekkürler deneyince kesin haber vereceğim

canim badem aromasi bulamassan bildigimiz normal bademi mutfak robotundan gecir pastanin uzerine serp bak oylede guzel olcak yapince resmini ekle olurmu?

Ellerinize saglik cok guzel olmus.Bir kac kez arkadaslarla yapmistik.Orjinalinde icine (Amerotto) konulyor bademden yapilan likor.Hatta esimin abisinin olen esine de ikram etmistim ama begenmemisti icnde amerotto yok diye.Ben cok seviyorum tiramusu.Sizin yaptiginizda cok lezzetli olmustur.a.s.

canim evet aslinda amerotto kullaniliyor ma ben kullanmayi tercih etmedigim icin badem aromasi kullandim ama ayni tadi veriyor bir farki olmuyor.ayrica cok tesekkur ederim.

X