Keçiboynuzu Kürüne belirtilen süre sonunda da devam etsek zararı olurmu veya ne olur?

nevrosky

Doruk Paşa Sen Çok Yaşa
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
12.985
46
45
Arkadaşlar 26 Mayıs'tan itibaren eşim keçiboynuzu kürünü kullanmakta.

İlk bir hafta sabah akşam , 3 ay boyunca da geceleri kullanmış oldu. Bugün o 3 ayın son günü. Tarife göre her akşam uygulaması bugün bitiyor.

Eylül sonuna doğru spermiogram yaptıracağız.

Eşim içmekten şikayetçi değil.

Sizce hergün vermeye devam edeyim mi yoksa haftada 2-3 kez olayına mı geçeyim. Hani etkisini kaybeder mi acaba?

Bu kürü uygulayan arkadaşlar sizler nasıl yaptınız? Yardımcı olurmusunuz? Teşekkürler.. a.s.

Arkadaşlar 26 Mayıs'tan itibaren eşim keçiboynuzu kürünü kullanmakta.

İlk bir hafta sabah akşam , 3 ay boyunca da geceleri kullanmış oldu. Bugün o 3 ayın son günü. Tarife göre her akşam uygulaması bugün bitiyor.

Eylül sonuna doğru spermiogram yaptıracağız.

Eşim içmekten şikayetçi değil.

Sizce hergün vermeye devam edeyim mi yoksa haftada 2-3 kez olayına mı geçeyim. Hani etkisini kaybeder mi acaba?

Bu kürü uygulayan arkadaşlar sizler nasıl yaptınız? Yardımcı olurmusunuz? Teşekkürler.. a.s.

canım benim eşimde harnup pekmezi yiyor hemen hemen 2 aydır.zannetmiyorumki zararı olabileceğini..tabi kesin konuşmuyorum ama bir umut işte..:enbuyukkk:

canım benim eşimde harnup pekmezi yiyor hemen hemen 2 aydır.zannetmiyorumki zararı olabileceğini..tabi kesin konuşmuyorum ama bir umut işte..:enbuyukkk:

Sağol canım. İlgine teşekkürler. Ben de zararı olmayacağını düşünüyorum. Ama yine de sormak istedim. Bakalım başka cevaplar gelecek mi? Bizim sorun aslıdna morfoloji. Keçiboynuzu kürü genelde sayı ve harekete iyi geliyor. Bari onlar güzel kalsın dedik. :1rolleyes:

nevrosky canım bizim de 3 ay ağustos ortalarında bitti. ben şimdi yine geceleri yatmadan içiriyorum. zaten bazen unutuluyor kalıyor. o 3 ayki gibi dikkat etmiyoruz ama yapmaya çalışıyorum yine. bence de bir zararı olmaz. içmektende şikayetleri yoksa zaten bitkisel bir içecek ne diyelim yarasın:)

canım bende bır zararı olacagını sanmıyorum.ama ıcın rahat etmıyecekse 2 gunde bır icsin esın.
ben uzun suredır esıme kürü uyguluyorum.
acıkcası uzun sure kullandık ama zaman zaman ara verdıgımızde oldu.
sende hergun degılde gunasırı ıcırebılırsın kocısıne..
ınsallah eyluldekı sonucunuz cok guzel cıkar ve hamıs kalırsın..:CüvCüv:

nevrosky canım bizim de 3 ay ağustos ortalarında bitti. ben şimdi yine geceleri yatmadan içiriyorum. zaten bazen unutuluyor kalıyor. o 3 ayki gibi dikkat etmiyoruz ama yapmaya çalışıyorum yine. bence de bir zararı olmaz. içmektende şikayetleri yoksa zaten bitkisel bir içecek ne diyelim yarasın:)

canım bende bır zararı olacagını sanmıyorum.ama ıcın rahat etmıyecekse 2 gunde bır icsin esın.
ben uzun suredır esıme kürü uyguluyorum.
acıkcası uzun sure kullandık ama zaman zaman ara verdıgımızde oldu.
sende hergun degılde gunasırı ıcırebılırsın kocısıne..
ınsallah eyluldekı sonucunuz cok guzel cıkar ve hamıs kalırsın..:CüvCüv:

Canlarım çoooooook teşekkürler Şeniz Sizlerin düşünceleri benim için çoook değerli biliyorsunuz. İnşallah isteyen herkes tez zamanda hamişşşşşşşş kalır.. :CüvCüv: :dance:

canım benim eşimde 1 aydır içiyor ve sperm sayısı 1 ayda 16 mil den 23 mile çıkmış tabi bunun yanında her akşam bal,fındık.ceviz,badem de yedi allahıma şükürler olsun.ama benim bildiğim 3 aydan sonra ara ara verilmeliymiş...

canım bizim de yakında 3 ay dolacak ben de şöyle düşünüyorum tekrar sabah akşam mı başlasa yani tekrar başa dönse.valla ben de kararsızım

canım arkadaşım bu kürü ben de uyguladım,daha 3 ay dolmadı ve eşim artık içmiyor maalesef,benden de hazırlamamı talep etmiyor,
ama bundan 2 hafta kadar önce tahlil yaptırmıştı,sonuç 15 milyondan 23 milyona çıkmıştı sayısı,ama %100 hareketsiz çıkınca iice moraller bozuldu,artık hazırlamıyorum onun da hiç umrunda değil,

canım benim eşimde 1 aydır içiyor ve sperm sayısı 1 ayda 16 mil den 23 mile çıkmış tabi bunun yanında her akşam bal,fındık.ceviz,badem de yedi allahıma şükürler olsun.ama benim bildiğim 3 aydan sonra ara ara verilmeliymiş...

İşte ben de öyle duydum. O yüzden diyorum acaba eskisi gibi vermeyi bıraksam mı. O zaman da etkisini kaybeder mi diye düşünüyorum. Kararsız kaldım ben. :uhm: Sağol canım ilgilendiğin için. a.s.

canım bizim de yakında 3 ay dolacak ben de şöyle düşünüyorum tekrar sabah akşam mı başlasa yani tekrar başa dönse.valla ben de kararsızım

Valla canım ne yapıcaz bilemiyorum. Kaldık ortada. Eylül sonu gibi spermiogram verecek. Hani ona kadar devam etsem diyorum. Sonra duruma göre değerlendiririz bir şekilde diyorum. Ama adam içtikçe de neden içmesin ki diyorum. Çok şey diyorum yani Şeniz Napcaz? :uhm: Bu kürün sahibi vardı ya sitesini bulamadım google'dan. Sen biliyormusun adını canım benim? :bbo:

canım arkadaşım bu kürü ben de uyguladım,daha 3 ay dolmadı ve eşim artık içmiyor maalesef,benden de hazırlamamı talep etmiyor,
ama bundan 2 hafta kadar önce tahlil yaptırmıştı,sonuç 15 milyondan 23 milyona çıkmıştı sayısı,ama %100 hareketsiz çıkınca iice moraller bozuldu,artık hazırlamıyorum onun da hiç umrunda değil,

Kız aysimaaaaa yakaladım seni. :1rolleyes: Canım neden topiğimize uğramıyorsun. Arada bir ses ver canım merakta bıraktın beni. Hap falan vermedi mi eşine doktor. Varikosel varsa ameliyat olması gerekir. %100 hareketsiz normal değil çünkü canım. Üstüne gitseydiniz. Çok üzgünüm çoook

İşte ben de öyle duydum. O yüzden diyorum acaba eskisi gibi vermeyi bıraksam mı. O zaman da etkisini kaybeder mi diye düşünüyorum. Kararsız kaldım ben. :uhm: Sağol canım ilgilendiğin için. a.s.

canım etkisini kaybedecek olsa dr. devam edin derdi demekki kaybetmiyormuş unutma herşeyin azı karar fazlası zarar canım dr.un adıda İBRAHİM SARAÇOĞLU inşallah hakkınızda hayırlısı olur...

canım etkisini kaybedecek olsa dr. devam edin derdi demekki kaybetmiyormuş unutma herşeyin azı karar fazlası zarar canım dr.un adıda İBRAHİM SARAÇOĞLU inşallah hakkınızda hayırlısı olur...

Haklısın canım. Siteyi buldum tekrar bakayım ben o zaman oradan. Sağolasın. Allah gönlüne göre versin inşallah. a.s.

X