Kaynanamın fotoğrafını sosyal medyada paylaşıp isminin başına hakaret edip paylaştım Kocam gördü delirdi. Çok üzgünüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende de var anksiyete ne alakası var kaynanama kocag.tlü yazıp hesap açmıyorum ama sallama o yüzden
aman yoktur bunun teşhisi
Psikoloğa gidin psikiyatriste gidin diye paralıyoruz kendimizi gitmiyorlar
Ne ara gitmiş de teşhis almış hiç sanmıyorum. Hayır gitse bu kadar absürt eylemi yapmaz kendini frenler bir işe yarar
Herkes depresyonda herkes anksiyete hastası herkeste panik atak var Google teşhisi

Cocuk bile yapmaz sunu. Saka gibi. Ben olsam affetmezdim sizi.

Bu düpedüz bipolar diye düşünüyorum başka açıklama olamaz

Kendi elinizle etmişsiniz.Karşılığını da almışsınız.Ben burada bir dert göremedim.Ha eşiniz de seviyesiz.Aslında tencere kapak olmuşsunuz

eşim benle konuşmuyor ve KÜFÜRLER ETTİ. görümcem DE görmüş nerden gördüyse çakal
Çakal mı sen şimdi peki onların gözünde nesin merak ettim kadının anasını paylaşmışsın canım gelinimiz demesini bekleniyorsun heralde

Büyük saygısızlık.

Sizin için baktım da newyork’taki meşhur billboardda kaynananızın fotoğrafını paylaşmaya ne dersiniz? 15 saniye 40 dolar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…