Kaynanamın fotoğrafını sosyal medyada paylaşıp isminin başına hakaret edip paylaştım Kocam gördü delirdi. Çok üzgünüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaşınız küçük bile olsa aklımız almıyor böyle bir ergence hareket yok ya. Sizin sorununuz dengesiz olmanız önce onu düzeltin . Hepimiz kaynana aşkı ile yanmıyoruz sonuçta ama sizin gibi de yapmıyoruz

Ne çocuğu ya 24 yaşında çocukmu olue gayetde bile isteye yapmışsın koca koca tazminat ödeyerek boşanırsın artık.

Vpn yoksa görmemişlerdir yaw

Hajshajsbd mumkun, 18 sayfayi okumaya erindim, bastan beri konuda olan biri ozet gecse mi?
Hanım abla kaynanaya kızıp resmını sacma seyler yazıp fake profil yapıyor. Kocasına kızıp ananı satarım dıyor. Zamanında kendını araplara satacakmiş. Ilanı kocaya yolluyor. Eskiden de sevgılıye kızıp telini ora buraya yazıyomus

Ben baş ve son sayfaları okudum. Ortasını okumaya korkuyorum. Kocasını Araplara mı satmış?
Yok daha kocasını satmadı Instagram da hesap açıp kaynanasını rezil etmeye çalışmış görümce görmüş eşi kavga çıkarmış annesi babası da kızmış. Daha önce de hesap açmış kendini Araplara sattığına dair ama eşine şaka yapmak içinmiş öyle diyor. Birde sevgilisine kızıp duvara numarasını yazmış kendinin. İşte böyle bir üye evlere şenlik

Soyle cümbüşlü konulari hep sondan yakaliyoruk yahu

Adam seni boşasa yeridir. evlerden ırak. Terbiyesizliğim daniskası. Kimseyi sevmek ya da anlaşmak zorunda değilsin ama bu yaptığın büyük saygısızlık ve terbiyesizlik. Adamın yerinde olsam yarın gelme evdeki eşyalarını ben gönderirim derdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…