Kaynanamın fotoğrafını sosyal medyada paylaşıp isminin başına hakaret edip paylaştım Kocam gördü delirdi. Çok üzgünüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha neler duycaz ya ayıp ayıp insan kendini satar mı kaç para veriyolarmış
Girdi çıktı raporu tutuluykr. Mal kac yıllık fabrıka cıkıs tarihi nesir sonra motora darbe aldı mo motordan buyuk parca cıktı mı bunlara gore expertiz hazırlanıp fıyat belirlenıyoo

Ya üzülmeyin ben de arkadaşıma sinirlenip ayakkabısını camdan dışarı atmıştım. 8 yaşındayken

Bu fotoğraflara paramı veriyor peki insanlar? Amaç ne yani sadece sapıklık mı?

Yaptığınız çok yanlış. Yorum yapmak istemiyorum zaten gerekeni bir çok kişi söylemiş sadece neden bu kadar öfkeli ve nefret dolusunuz. Olayları bir anlatır mısınız ? Tabiki ne yaparsa yapsın bu şekilde bir karşılık çok saçma ama altta yatan öfkenin oklarını merak ettim.

Okudum ama gene aklım almadı
Akıl alacak gibi değil yazdıkları zaten kocasına kızıp kaynanasını sosyal medyada fotoyla paylaşmış kocası ve görümcesi görünce küfür etmiş buna. Bir de ara sıra kocasına kendimi araplara pazarlarım diyormuş eşiyle son konuşmasında ananı da satarım demiş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…