Kaynanamın Donu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çünkü bizim ultra her şey dahil otelimizden çok memnun😂 kocam demez mi? Annesini arayıp gelmeden lütfen kızcağıza yardım et biraz böyle yapma demiş, buradayken de anne şu eşyalarını buradan al diye 5 kere falan söyledi ama kadının çok umrunda değil nasılsa oda servisi var
Kocacığın annene yardım et demeyecek, anacığım evinde dinlen diyecek madem…

Kaynana terörü için yardıma ihtiyacım var. Kaynanam inanılmaz iki yüzlü bir insan, evimize gelip günlerce kalıp bana donuna kadar katlatan, evin her yerine dağılan, elini sıcak sudan soğuk suya asla sokmayan, bir iş olduğunda namazı kuranı bahane edip kaçan bir kadın. Son yaptığı beni çıldırtma noktasına getirdi. Zaten beni en çok çıldırtan bana yaptıkları değil, eşimi hor görmesi diğer oğlunu daha çok sevmesi. Eşim de her şeyim farkında benim yanımda olan bir insandı. Bu son olayda kayınvalidem gitmeden önce son gün eşimi kenara çekmiş ( sonradan öğrendim) ben psikolojik ilaç kullanıyorum bu yüzden hep uyuyorum falan diye kendini acındırdı. Bana da geldi (tabiiki eşimin yanında) ben sana sürekli yardım lazım mı diye soruyorum sen yok diyosun kendini yoruyosun ben çok üzülüyorum. Sen benim doğurmadığım kızımsın falan diye yalanlar atıp eşimin gözünü boyayıp gitti. Ben laf dalaşına girecek bir insan değilim ama gemileri yaktım olacak her şeyi göze de aldım. Ona asıl delinin kim olduğunu göstermem ve eşimin de kendine gelmesini sağlamam ve kendini kullandırtmasına izin vermemem gerekiyor. Lütfen bana hain planlar sunun.
O neydi gız, bacım bilmediğini falan mı zannediyorsun annesini yanılıyorsun senden iyi tanıyordur huyunu

Burdan bakınca öyle gözüküyor.
Bu kadin halina mıçmiyordur. Sen o olmadan evde yemek yapmiyormusun? Camaşirin olmuyormu?
Senin annen sana gelince temizliği üstleniyormu?
Evet hatta benim annem kızım sen yorulma diye sırf ütü yapmaya geliyor elinden almama rağmen kvga dövüş her işimi
Yapmaya çalışıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X