Kaynanamın Donu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bunun bir son nokta olduğunu söyledim ama insanlara her olan biteni nasıl anlatayım. Ben artık çıldırdım nasıl intikam alayım diyes soruyorm insanlar diyor mu bir tabak yemek versen nolur?
Ilk yazdığınız şey tamda olarak buydu. Oglunun evınde ıstenmeyen kv modelini sız yarattınız gozumuzde. Sonrakı yazdıklarınızda ir iş malesef eşinizde bitiyor. Sız de mesafenizi koruyup bıraz polıtık davranarak sorunu çözebilirsiniz. Çay mı koymayın mutfagın yerı surada deyın o evdeyken plna yapın gezın eve mısafır cagırın o konusunca duymayın vs.

Yapmasaydınız? Kaynananızın donunu neden katlıyorsunuz? Ben eşimin donunu bile katlamıyorum. Eli ayağı var herkesin.
Aa size de bu olay yetmemiş şunu anlatayım o zaman. Bir pazar günü sabah 8, eşimin abisi bizi uyandırıyor arayarak. Diyor ki ben annemlere kurutma makinesi alıyorum, kartım taksit yapmıyor. Seninkiler yapıyor mu? Sonra olayı kurutma makinesine, iştw annesine neden aldığına getirip, yatakta uyuyan gözğ kapalı kocamdan istediği abi yarısında ben alayım tepkisini alamayınca neyse diye kapatıyor

Sizin eşinizdd iş yok ozmn. Sen gordunde o goremedı mı fantazı geceleği.. Gormek ıstemıyorsa bılemem
Sizin eşinizdd iş yok ozmn. Sen gordunde o goremedı mı fantazı geceleği.. Gormek ıstemıyorsa bılemem
Ona gösterdim, iyimser düşünüp?? Annen bana mı bıraktı diye? Sonra ikimiz bakıp pis kullanılmış olduğunu gördüğümüzde bana olmadığını anladık

Kocan ve kayınvaliden el ele tutuşup o meşhur donu da alıp o evden kaçmalı. Benim anladığım bu…
Kocam son gün onu kenara çekip ben antidepresan kullanıyorum masalları anlatıp demegoji yapmadan 5 dk önce eşimle “ sen bu evden kaçarsın ama ben senden önce kaçabilirim, bir tane insan bile mi normal olmaz şu aileden diye dalga geçiyordu benimle.

Kocan ve kayınvaliden el ele tutuşup o meşhur donu da alıp o evden kaçmalı. Benim anladığım bu…
Kocam bana inanılmaz düşkün bir adam, konumuz zaten kaynanamın bunun farkına varıp onu kendi yanına çekme çabası. Oğlunun yanında amcasını anlatıp diyor ki bak ne iyi adam dimi karısına set çekip ailesini yüceltiyor. Yani onun da derdi bu. Baktı biz eşimle çok yakınız her şeyin farkındayız, olayları kendi lehine çevirmek istedi.

Ben sizden eşimin aklının başına gelmezini sağlayacak, karım da sizin yüzünden böyle oldu dedirtecek bir olay arıyorum

Kocam bana inanılmaz düşkün bir adam, konumuz zaten kaynanamın bunun farkına varıp onu kendi yanına çekme çabası. Oğlunun yanında amcasını anlatıp diyor ki bak ne iyi adam dimi karısına set çekip ailesini yüceltiyor. Yani onun da derdi bu. Baktı biz eşimle çok yakınız her şeyin farkındayız, olayları kendi lehine çevirmek istedi.
Sana inanılmaz düşkün kocan da bir şey demiyor mu anacığına ne diyorsun ana diye?

Hem kaynana neden sizde?

Asıl sorun esinizde. Annesi donunu monunu ortada birakiyorsa onu esiniz uyarmasi lazim. Yapmiyorsa ve bahaneler üretiyorsa o donlari esinize toplatacaksiniz annesinin gözünün önünde. O zaman birakir ancak

Sana inanılmaz düşkün kocan da bir şey demiyor mu anacığına ne diyorsun ana diye?

Hem kaynana neden sizde?
Çünkü bizim ultra her şey dahil otelimizden çok memnun😂 kocam demez mi? Annesini arayıp gelmeden lütfen kızcağıza yardım et biraz böyle yapma demiş, buradayken de anne şu eşyalarını buradan al diye 5 kere falan söyledi ama kadının çok umrunda değil nasılsa oda servisi var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X