Kaynanamın Donu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçenlerde de kv sütyen giymiyor diye bir konu vardı ona da sayfalarca yorum döşenmişti. Kaynanaların donunu sütyenini bu kadar hararetle tartışacak kadar ne yaşadık bilmiyorum, insan gerçekten hayret ediyor. Bahsedilen kaynana da şimdi her halde çay falan içiyodur, donunun forumları salladığından habersiz…

💯 De 💯. Erkeklerin cogu hızmet esırgemeyen anasına danasına el pence duran ses etmeyen karısına pk duskun olur

Malasef öyle. Üst versiyonu var bide. Kocasının ailesine para fışkırtan gelin. Insan yerine koyulmaz ama kocası düşkün olur.
Ne yalan söylim, sacma sapan aileme hizmet hörmet eden, kurtlu donunu yikayan, eve para getiren, temizlik ve yemeğimi yapan ayrica canim istediği zaman cinsellik sunan ve geriye kalan zamanda beni kedi gibi evde bekleyen kişiye eş demem ama düşkün olurum :)
Ben eve temizliğe gelen ablaya bile düşkünüm. Ya beni birakirsa diye içim içimi yiyor :]

Ona gösterdim, iyimser düşünüp?? Annen bana mı bıraktı diye? Sonra ikimiz bakıp pis kullanılmış olduğunu gördüğümüzde bana olmadığını anladık
Kaynananin donunu sana hediye ettiğini düşünüp bunu kocana mi gösterdin tüm iyi niyetinle hem de?
Sırf kirli diye gostermissindir eşine bence

Malasef öyle. Üst versiyonu var bide. Kocasının ailesine para fışkırtan gelin. Insan yerine koyulmaz ama kocası düşkün olur.
Ne yalan söylim, sacma sapan aileme hizmet hörmet eden, kurtlu donunu yikayan, eve para getiren, temizlik ve yemeğimi yapan ayrica canim istediği zaman cinsellik sunan ve geriye kalan zamanda beni kedi gibi evde bekleyen kişiye eş demem ama düşkün olurum :)
Ben eve temizliğe gelen ablaya bile düşkünüm. Ya beni birakirsa diye içim içimi yiyor :]
Bazen erkek olasım gelıyor soyle bır hurmet gormek için

Misafir çoraplarını koltuklarda bırakıyor mu? Ya da kullandığı üzerine saçlar olan tarağı tv ünitesine koyuyor mu? Ya da her gün farklı kombin farklı ayakkabı giydiği için ( ben kendi ayakkabılarımı aldım apartman rahatsız olmasın diye) 4-5 çift ayakkabısını kapıda sere serpe bırakıyor mu? Misafir sizin dolaplarını açıp aa ne güzel ne düzenli diyor mu?
Çok fevri ne gerginsiniz yazdıklarınız hiç hoş bir üslup değil kayınvalidenize karşı da böyleyseniz size gıcıklık olsun diye yapıyor olabilir. Bana laf sokmasin iğnelemesin gerisi benim için cok önemli olmaz

Bazen erkek olasım gelıyor soyle bırhurmet gormek için

Vallah.
Birde kocam bana düşkün diye ortada geziyor bazi kadinlarimiz. Bu kadar kendini paspas yapan kadina her adam/ insan düşkün olur. Bir kap yemek iki tatli laf için 7/24 duracell tavşanı gibi didinip durmak bana hiç normal gelmiyor ama neyse.

Konusahibi kafasinda kurmuş. Kocam bana düşkün, çok seviyor ve KV kıskandığı için donlu savaş açmış.
Ortada saygi duyan yok ama kafasindaki filmde başrolü kaptirmak istemiyor KVye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X