Kaynanamın Donu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok saçma neden hizmet ediyorsun ki , insan yerine koyma ve görüşme...

Bir tane aklı başında yorum yok, olayların abesliğini anlatmak için sadece bir olayı anlattım. Salonun ortasından sütyenini, külotunu almıyorsa mecbur almak zorunda kalıyorsunuz maalesef. Benim içim almıyor şahsen. Benim tabiki onun yapacağı işe ihtiyacım yok, ama ben yemek yaparken bana çay koy sigaranın yanına diyen, süpürge yaparken sadece ayaklarını kaldıran bir insandan bahsediyoruz. Eşime geldiğimizdeyse ara bozmak umrumda değil, üzüldüğüm konu zaten eşimi kullanmaları. eşimin onlarla aynı sitede olan evine gidip kiracısına sen çık buraya biz oturcaz deyip kiracıyı atıp geçip oturmuş insanlar bunlar. Ya da bana sizin bebeğiniz neden olmadı daha, yurtdışına da gittiniz aranızda yine mi bir şey olamadı diye soracak kadar cesaretli. Ya da iğrençliği anlamadıysanız, kendi düğünümde bana verdiği yatak odasının kapısının arkasında fantezi geceliğini bırakacak kadar umrunda değil!!

Devam edeyim hatta evime geldiğinde pat dite yatak odama girip EŞİMİN YANINA YATIP( bende yataktayken) aa ben sizi ikinizi de çocuğum gibi görüyorum ondan yaptım demesi. Evime geldiğinde her aldığım şeyi oğluna gösterip bana da bundan al demesi. Benim evde işim yaparken giyinip süslenip ayna karşısına geçip kızım bak ben çok güzel oldum dimi, ben zaten çok güzel bir kadınım, eşimden bu yüzden eminim işte, çok özgüvenliyim vs demesi.

Olayların birini okuyup abartıyorsun demeyin yani, ayrıca lafta da hep şöyledir “ ay ben size kahvaltılar hazırlayıp uyandırmak istedim, size ne yemekler yapmak istedim” lafları hep vardır ama benim iki Kpss oturumuna girip 18.00 de gelip yemek yapmaya başladığımda sigara içmeye çıkar, umrunda olmaz

Demogoji en sevdiği şeydir, ben çok farklı bir anneyim. Millet yavrusuna üzülmüyor takılmıyor ben sizin her yaptığınıza takılıyorum der. Ben çocuklarımı tek başıma büyüttüm masalları ( bana anlatma bare ben de tek başıma büyüdüm). Çocuklarına sürekli benim şekerim çıktı, tansiyonum düştü triplerine girmesi.

Evinize gelip hic biseye dokunmamasi güzel bisey bence. Birde herşeye karışan biri olsaydi ? Misafir gibi ne güzel
Misafir çoraplarını koltuklarda bırakıyor mu? Ya da kullandığı üzerine saçlar olan tarağı tv ünitesine koyuyor mu? Ya da her gün farklı kombin farklı ayakkabı giydiği için ( ben kendi ayakkabılarımı aldım apartman rahatsız olmasın diye) 4-5 çift ayakkabısını kapıda sere serpe bırakıyor mu? Misafir sizin dolaplarını açıp aa ne güzel ne düzenli diyor mu?

Donun konu başlağı olma sebebi nedir
Bi de kv nün yaptığı ne var tam olarak ben anlamadım

Konu sahıbı olan hanımefendı. Attıgınız baslık ve yazdıgınıx konu içereğine gore yorum yaptık. Ilk yazdığınız ile şuan yazdıklarınız arasında farklar var. Bız nerden bılelım ne cektınız ne cekmedınıx. Bıze nıye hırs yapıyorsunuz
Kendınızi derdınızı ılk ozmn dogru durust ıfade etseydınuz bızde ona gore tartar biçer yazardık

Yaşlı olsa fantezi geceliğini düğün evinde millet görmesin diye kapısının arkasından ben toplamam heralde dimi

Ben bunun bir son nokta olduğunu söyledim ama insanlara her olan biteni nasıl anlatayım. Ben artık çıldırdım nasıl intikam alayım diyes soruyorm insanlar diyor mu bir tabak yemek versen nolur?

Sizin eşinizdd iş yok ozmn. Sen gordunde o goremedı mı fantazı geceleği.. Gormek ıstemıyorsa bılemem

Allah bizi de fantezi geceliğini düğün evinde saklatacak kaynana verdi ama napıcaz bilmiyoruz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…