kaynanamın bitmek bilmeyen istekleri ooofffff

Istanbuldan bursayami afedersinde o kaynananin aklina güleyim ben istanbuldan burdaya verdiğin yol parasiyla kendinin çikardigi salçanin kat katini çikarirsin yaf o nasil iş valla eşinde nasil izin veriyo hiçmi düşünmüyo ah bu erkekler yokmu hep ailem hep ailem derler benimkine iyi bi ders verdim artik diyemez

çok ilginç gerçekten ya.kapı komşuymuşsun gibi hem de mübarek gün taa o kadar gidilir mi insaf yani.eşinin çözmesi lazım bu konuyu.ne kadınlar var ya aklım hayalim almıyor gerçekten.

Ay ne ilginc insanlar var ya , hayret yaaa,
ama ne acayuptir ki insan kendi annesine yapmadigi seyi kayinvalidesine nasil mecbur kaliyorda yapiyor.
Benim annem yazik her sene yapar salcasini tarhanasini bizlere dagitir, bizi birak konu komsuya dagitir, daha bir günden bir güne de bizim yardimimizi beklememisdir.

Böyle kadinlarin yani kayinvalidenin kafasindan ne geciyor anlamadim, egoist, oglu yanliz kalacak yaaa, hic umrunda degil ramazan günü, allah allah....

Gitmeyin bişey bahane edin..
Bu arada bir daha sizinle ilgili oğlundan bir istekte bulunursa eşiniz annesine desinki anne ara bi sen rica et..
Anlasınlar eşinizin emriyle çalışan biri olmadığınızı.

canım kusura bakmada bıraz eşinde pısırık yollayamam desın hem ramazan hem borc hem adamcagız işe gidiyo bu ne rahatlık ya aman sen sakın bişey deme çünkü nede olsa el kızısın eşin iyi olur sen kötü olursun allah kaynananada akıl fikir versin yokmu yakınında kardeşi falan bu kadının
ay bak sinir oldum allah kolaylık versın canım

X