Kaynanamdan nefret ettigim kadar hayatim boyunca kimseden nefret etmedim

Canim sen insan misin :) gercekten bravo böyle bir yapinin olmasi bir yandan iyi bir yandan kötü. Affedici olman tabiki güzel ama sen affettikce karsinda ki dahada yapar. Benden sana bir arkadas tavsiye huyun öylede olsa ne kadar affetsende karsinda ki sana ters birsey yaptiginda ona kizginini kirildigini belli et. Yoksa haklida olsan hep adim atan özür dileyen taraf sen olursun

Kayinvalidem huzur bozmayi cok iyi biliyor ki bazen basariyorda. Ben esimede dedim senin annenin istedigi bu biz kavga edelim konusmayalim hatta ayrilalim ama ben onu mutlu etmicem. Dedigin gibi canim öyle yapiyorum ama bazen hatta cogu zaman kendime yapmicam dedigim halde fazlasini yapiyorum. Haklisin esime devamli söylemem dogru degil sonucta annesi. Ama ben yurt disinda yasiyorum burada benim kimsem yok ondan baska kiminle dertlesebilrim ki. Ailem anlatamiyorm üzülmesinler diye. Ki cogu zaman anlatmiyorum ondada kendi anliyor bir sorun oldugunu.yok be canim keske calissa aksamdan aksama görsem keske. Ama öyle degil. Temizlik isine gidiyor iki saat yani sabah 8 de evde oluyor birtek cuma aksam gidiyor 6 da geliyor. O yüzden cumayi cok seviyorum :)

Siz görevinizi fazlasıyla yapmışsınız. Kötü söz falan söylediğiniz de yok olanı biteni söylüyorsunuz. Allah kurtarmış sizi, o da derdine yansın.

Ben esimede söyledim annen hak etmedigi halde ben bunlari bunlari yapiyorum o yüzden benden ne fazlasini iste nede fazlasini bekle. Oda ben herseyin farkindayim diyor. Esimi kendi tarafina cekemedigi icin iyice kuduruyor. Simdi gene iyi hele ilk baslarda sanki ben onun kocasini elinden almisim gibi davraniyordu. Esimin babasi 8 yil önce vefat etmis. Esim birgün psikolog arkadasiyla yemege gitti biraz konusmuslar arkadasi demis ki annen seni kocasi yerine koymus ama artik farkina varmali sen evlendin ve senin ailen artik esin vs .. Ondan sonra yavas yavas gelisme oldu annesini hayatimiza sokmuyor cogunlukla cok sükür

boswer yaa ne güzel ayrılcaksın esınde tutmus senııı takma kafana ister adam yerne koysun ister koymasınnnn

Canim benim derdim beni adam yerine koymus olmasi yada olmamasi degil. Kayinvalidem umrumda degil ki bana olan tavrida umrumda olsun. Sadece ondan nefret ettigimi bana yaptiklarini davranislari anlatmak istedim. Yoksa ben yokmusum gibi davransa o sayede bende öyle davransam keske

kv seni adam yerine koymamış sen niye koydun
soru sormadan cevap verme
onun yaptıgı gibi başkasınınyanında yapki
nasıl bi duygu oldugu anlasın

Keske canim ya keske öyle olsa ama olmuyor iste ben ona neler yaptigim halde gözünde kötüyüm garibim kaynimda birsey bilmediginden hep onun söylediklerini dinliyor bana karsi tavir almiyor gelip birseyde demiyor ama eminim bir nebzede olsa o pislige inaniyordur. Benim amacim kocamla huzurumuzun bozulmamasi yoksa kaynana kimin umrunda. Elimde olsa bir kasik suda bogarim ama olmuyor iste..

Bende bende kaynanamdam nefret ettiğim kadar kimseden etmedim.
Uzun yazıcam da kaynanaya gidicez evi temizliyorum.
Tek yapman gereken şu anlık sabır sabır sabır.

Ay siz bana baya itici geldiniz ya. Kullandığınız kelimeler bi bayana asla yakışmıyor.konuya konsantre olamadım yazın diliniz yüzünden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…