Kaynanamdan nefret ettigim kadar hayatim boyunca kimseden nefret etmedim

aman canim az kalmis bos ver gidecekmissin zaten ya kizlar bazilariniza tuhaf gelebilir ama benim kv boyle millete kendini nasil masum gosteriyor hatta baskalarinin yaninda bana nasil ilgi alaka bende saftirik anlamiyorum ya onceden nasil mutlu oluyordum simdi caktim tabi artik inanmiyorum onun baskalarinin yaninda yaptigi rollere ama hic kin yada nefret etmiyorum allahim nasil bir kalp vermis neler diyorlar hic kin tutmam kizmam kizsam bile tam 10 dk sonra kizginligim geciyor esime bile demeden unutmus oluyorum bende bir sey var yani anlamadim

Canim sen insan misin :) gercekten bravo böyle bir yapinin olmasi bir yandan iyi bir yandan kötü. Affedici olman tabiki güzel ama sen affettikce karsinda ki dahada yapar. Benden sana bir arkadas tavsiye huyun öylede olsa ne kadar affetsende karsinda ki sana ters birsey yaptiginda ona kizginini kirildigini belli et. Yoksa haklida olsan hep adim atan özür dileyen taraf sen olursun

Ne güzel taşınıyormuşsunuz kendi evinize böyle şeyler yaşamazsınız hem o sizi görmezde geliyorsa sizde öyle yapın nasılsın iyi misin birşeye ihtiyacın var mı de üzerine düşeni yap sonrasına karışma eşin görüşsün ama eşine de çok şikayet etme yuvanızı bozup aranızda nifak çıkarmadığı sürece ses etme çok rahatsız olduğun şeylerde eşine güzellikle söyle memnuniyetsizliğini dile getir bilsin. Çalışıyormuş zaten sabah işine gider akşam gelir boşver..

Kayinvalidem huzur bozmayi cok iyi biliyor ki bazen basariyorda. Ben esimede dedim senin annenin istedigi bu biz kavga edelim konusmayalim hatta ayrilalim ama ben onu mutlu etmicem. Dedigin gibi canim öyle yapiyorum ama bazen hatta cogu zaman kendime yapmicam dedigim halde fazlasini yapiyorum. Haklisin esime devamli söylemem dogru degil sonucta annesi. Ama ben yurt disinda yasiyorum burada benim kimsem yok ondan baska kiminle dertlesebilrim ki. Ailem anlatamiyorm üzülmesinler diye. Ki cogu zaman anlatmiyorum ondada kendi anliyor bir sorun oldugunu.yok be canim keske calissa aksamdan aksama görsem keske. Ama öyle degil. Temizlik isine gidiyor iki saat yani sabah 8 de evde oluyor birtek cuma aksam gidiyor 6 da geliyor. O yüzden cumayi cok seviyorum :)

Siz görevinizi fazlasıyla yapmışsınız. Kötü söz falan söylediğiniz de yok olanı biteni söylüyorsunuz. Allah kurtarmış sizi, o da derdine yansın.

Ben esimede söyledim annen hak etmedigi halde ben bunlari bunlari yapiyorum o yüzden benden ne fazlasini iste nede fazlasini bekle. Oda ben herseyin farkindayim diyor. Esimi kendi tarafina cekemedigi icin iyice kuduruyor. Simdi gene iyi hele ilk baslarda sanki ben onun kocasini elinden almisim gibi davraniyordu. Esimin babasi 8 yil önce vefat etmis. Esim birgün psikolog arkadasiyla yemege gitti biraz konusmuslar arkadasi demis ki annen seni kocasi yerine koymus ama artik farkina varmali sen evlendin ve senin ailen artik esin vs .. Ondan sonra yavas yavas gelisme oldu annesini hayatimiza sokmuyor cogunlukla cok sükür

boswer yaa ne güzel ayrılcaksın esınde tutmus senııı takma kafana ister adam yerne koysun ister koymasınnnn

Canim benim derdim beni adam yerine koymus olmasi yada olmamasi degil. Kayinvalidem umrumda degil ki bana olan tavrida umrumda olsun. Sadece ondan nefret ettigimi bana yaptiklarini davranislari anlatmak istedim. Yoksa ben yokmusum gibi davransa o sayede bende öyle davransam keske

kv seni adam yerine koymamış sen niye koydun
soru sormadan cevap verme
onun yaptıgı gibi başkasınınyanında yapki
nasıl bi duygu oldugu anlasın

Keske canim ya keske öyle olsa ama olmuyor iste ben ona neler yaptigim halde gözünde kötüyüm garibim kaynimda birsey bilmediginden hep onun söylediklerini dinliyor bana karsi tavir almiyor gelip birseyde demiyor ama eminim bir nebzede olsa o pislige inaniyordur. Benim amacim kocamla huzurumuzun bozulmamasi yoksa kaynana kimin umrunda. Elimde olsa bir kasik suda bogarim ama olmuyor iste..

Bende bende kaynanamdam nefret ettiğim kadar kimseden etmedim.
Uzun yazıcam da kaynanaya gidicez evi temizliyorum.
Tek yapman gereken şu anlık sabır sabır sabır.

Arkadaslar merhaba. Daha önce bir yazimda kaynanamin nasil bir mahluk oldugunu yazmistim. Ben evleneni 8 ay oldu ve kaynanamla oturuyorum cok sükür mayisin 24 ünde kendi evime tasiniyorum. Kaynanam olacak pislik beni ne gelini yerine nede oglunun karisi yerine koyar sanki ben bu evde yokmusum gibi davranir ama ben esimin hatri icin hic sesimi cikarmam yeri gelir istedigini yerini getirir ona güler yüz gösterir ama odama gecip sinirden kudurdugum bilirim. Ilk baslarda azda olsa katlaniyordum ama artik tahamül edemiyorum. Gecen esimin amcani ariyor selam sabah neyse sonra diyor ki cocuklar nasil iki oglu var biri sunu yapiyor biride bunu yapiyor dedi kapadi teli. Neyse sesimi cikarmadim. Kaynanam bir yere gittiginde en basitinden yürüyüse bile gittiginde demez ki ben buraya gidiyorum. Neyse gecen aksam hava güzeldi esimlede aramiz bozuktu yeni düzelmistik dedim gel biraz yürüyelm neyse baktim gene meymeletsiz surati iyice düstü dedim sende gel iyi hos ciktik beraber eve bakmaya gittik yeni yapildigi icin ne tür gelisme var vs görmek icin. Yolda eski komsusunu gördü beni onlarla tanistirmadi bile komusuyla muhabbet ediyor hemen altta ki binada biz oturacagiz adama diyor ki benim oglumda bi dahaki ay buraya gelecek burada oturacak üstüne basa basa 5 defa söyledi bende oglun orda tek oturacak dimi dedim ya duymadi yada duymamazliga geldi. Onuda gectim gectigimiz hafta carsamba nikahimiz kiyilali 1 yil oldu bizde esimle öglen bulustuk yemege gittik eve geldik 5 karis surat kaynim esime diyor ki ablam söylememis gideceginizi 5 saat kafami sisirdi demis neyse eywallah hataliydim diyelim telafide ettim o günün aksami ertesi gün neler yapmadim memnun olsun diye. Cuma günü kaynanam calisiyor aksam 6.30 da eve geliyor. Neyse esim almis bunu arabadiyla ilgili bir sorun vardi onu hallatmeye gitmis oradanda kayve icmeye gitmisler her zaman ki gibi safi oynadigi icin bana haber vermek aklina gelmemis. öyle bir pislik ki esimi benden uzak tutmak icin elinden gelen herseyi yapti ama basaramadi cok sükür. Esim yurt disinda pazar gitti cuma günü gelecek yani 6 gün yok. Kaynanam olacak pisligin sabah doktor randevusu vardi geldi ben evi temizlemistim cayinida demlemistm oturuyordum kapiyi aci iceri girdi ben hemen yanina gittim hosgeldin ne dedi doktor dedim 5 karis suratla bana cevap bile vermedi iki dakika sonra gene sordm doktor ne dedi diye ne desin ilaclarimi degistirdi dedi. Eywallah gene sustum sonra dusa girdim. Ciktim bende aptallik ya hala bu mali aam yerine koyuyorum alisveris merkezine gidecektim gelecekmisin dedim gelirim dedi beraber ciktik gezdik kahve ictik ama o meymeletsiz surati biran olsun gülmedi. Eve geldik yemek yaptim zikkimlandi bi eline saglik bile demedi. Yemekten kalktim masay toplafim mutfagi topladim ben biraz yürüycem gelecekmisin dedim hayir dedi. Neyse ben ciktim eve geldim bi baktim kaynanam yok kaynima sordum 10 dk önce yürüyüse gitti dedi acikcasi umrumda bile degildi benden uzak dursunda.. Sonra kaynim antremana gitti bende balkonda oturuyordum iceri girdi erkan erkan diye seslendi bende erkan yok dedim ne bir cevap verdi nede konustu simdide salonda oturuyor,
Kaynanam hakkinda belki kötü kelimeler kurmus olabilriim ama emin olun cogunuz benim yerimde olsaniz o kadinin yüzüne bakmazsiniz. Bir önceki yazimda kaynanimin nasil biri oldugunu detayli anlatmisti, ve orada burada oldugu gibi kötü hic birsey yazmadim ama zaman insani degistiriyor. ona olan tahamülümü sabrimi bitirdi. Benim icim rahat benim esim her seyi görüyorda biliyordu. Bana annemin sana sahip cikmadigini biliyorum senin annemden daha olgun oldugunuda biliyorum ben onu degistiremem sik disini 1 ay sonra evimize cikiyoruz diyor. Hakli a zamanim kalmisken kötü olmaya hic gerek yok. Ama allah yukarda ben b kadindan nefret ettigim kadar kimseden nefret etmedim ona hakkimi helal etmiyorum. Onun yüzünden akittigim gözyaslari onun icin yaptigim tüm emekletim burnundan fitil fitil gelsin. Kusura bakmayin basinizi agrittim belki ama anlatacak kimsem yok. Buraya yazmaktan baska carem yoktu..[/QUyazık yaaa buu kaynanalar cok kötü bennimkide ALLAH onları bildiği gibi yapsın

Ay siz bana baya itici geldiniz ya. Kullandığınız kelimeler bi bayana asla yakışmıyor.konuya konsantre olamadım yazın diliniz yüzünden

X