Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Su an bile iyi ki diyorum. Hala o evde olsaydim bilmiyorum ne halde olurdum. Iki haftadır hamile kalmadan önce ki kiloma düşmüşüm. Istah falan birakmadilar. Gorumcem de hamile. Bana yasattiklarini yasasin, görsün hepsi.
Siz yine de beddua etmeyin kalbinizi bozmayın Allah görüyor. Siz çok güçlü bir kadınsınız, bebeğiniz çok şanslı Allah'ın izniyle sırtı yere gelmez bende hamileyken 7 kilo vermiştim ve 5.aydan sonra kilo almaya başlamıştım
bol bol dinlenin kafanızı dağıtacak şeyler yapın, sizin kilo vermenizden ziyade bebeğin kilo alımı daha önemli o bir şekilde sizin yediklerinizden alıyor alacağını. Sevdiğiniz şeyleri yeyin bol bol zaten zaman geçtikce sık sık karnınız açıkacak Stres yapmayın yeter ki en önemlisi o şuan için

Cok teşekkür ederimm
Sanmıyorum ama insallah o gunler de gelir .

Tam boyle nefes almaya başlamıştım. Dun ki mesajdan sonra yine stres oldum. Bugun fotolari görünce falan.

Bunu annemlere de soyleyin lutfen. Simdi de benim ustume geliyorlar, yok o cocuk zayıf olacak, hasta olacak, kendine hic bakmıyorsun, yemek yemiyorsun diye bi yandan vicdan azabı cekiyorum, bir yandan safaklari gorunce sinir oluyorum. Ah su gunler bir gecseydi.

Arabayı satın olay kapansın

Nerden biliyorlar zayıf ve hasta olacağını, sanırsın müeccim, ayrıca kimene derdim ben olaydım

itip kakan kocayla, neden onunla arasını iyi tutsun? Adam hamile kadına şiddet uygulamış, tehtid etmiş nasıl arasını iyi tutsun.
En baştan kocasıyla arasını bozmamaliydi.kocasi ailesine azda olsa tepki gösterebilen biriyken şimdi geldikleri durum ortada.ulkemizde kadınların yüzde sekseni bayramda kaynana mağduru olur.ya da bayramı eşinin ailesiyle geçirip yine mağdur olur.yani bunlar herkesin yaşadığı şeyler.herkes boşansa evli kalmaz

Arabayı satın olay kapansın

Nerden biliyorlar zayıf ve hasta olacağını, sanırsın müeccim, ayrıca kimene derdim ben olaydım
Siz konuya hakim değilsiniz. Annem bazi olaylardan dolayi yemek yememi sağlamak amaci ile vicdan azabi cektiriyor bir nevi. Saldirilacak bir sey yok. Teşekkürler.

Iyi ki bozulmuş. Benim ki koca değilmiş onu gördüm. Siz her seye tamam diyebilirsiniz. Agzinizin tadi bozulmasin.
Oglunu birakamiyorsa evlendirmeyecek kimse.
Ben bayramı kendi ailemle de onun ailesi ile de gecirmek zorunda degilim.
Kocam tum bayramlarını gecirebilir artık annesiyle.

Siz konuya hakim değilsiniz. Annem bazi olaylardan dolayi yemek yememi sağlamak amaci ile vicdan azabi cektiriyor bir nevi. Saldirilacak bir sey yok. Teşekkürler.
Anneniz mi dedi? eksik okumuşum pardon, ben çevreden böyle yorum alıyorsunuz sandım, buna kim olsa bozulurdu, ayrıca saldırma felan benlik değil recalar

Ne alakası var kocası salak. Kimse kimsenin nazını çekmek zorunda değil. Herkes birine saygı duymak zorunda. Bir ömür o eşinin ailesini çekmek zorunda değil.

Toplumda boşanma olmasın diye kadınlar kahır çekmeye devam etsin yani.

Senin gibi gurursuzlar affediyor işte marifet gibi evli kalmak

E tamam en baştan bozmamalıydı diyelim bozdu. Yapılanlardan sonra midesi nasıl alacak evli kalmayı var mı öneriniz?

İşte sizin gibiler yüzünden bu toplum değişmiyor, iyi o zaman herkes kendini balkondan aşağı atsa o da normal , hadi hep beraber atlayalım, hey Allahim

Merhaba burcu hanım, hemen hemen 77 sayfanın tamamını okudum. Başta çözüme ulaşabilecek gibi başlayan sorun nerelere gelmiş. İşin içine tartaklama, hakaret girince işin rengi değişiyor tabi. Bence kendinize çok iyi bir avukat tutun. Anlaşmalı olabiliyorsa sizin ve bebeğiniz açısından daha sağlıklı olur bu aile sizi yıpratacak gibi duruyor. Anlaşma kısmında da maddi olarak hiç birşey talep etmeden ayrılmanızı bekleyecekler. En ufak bir talebiniz olduğunda ne kadar pisleşeceklerini tahmin bile edemezsiniz. İşi çekişmeli davaya çevirirsenizde süreçler öyle zor ki. Kardeşimin 2014 te açmış olduğu dava bugün sonuçlandı. Boşanma 3 yıl önce gerçekleşti ama mal paylaşımı davaları öyle uzun süreçlerki yeni kurtulabildik. Altınlar kasada demişsiniz. Dava konusu olacak zaten oradan alsa eksiltse bile sizin üzerinize takılanları size ödetecekler. Eşiniz şayet evlilik sonrasında edinmişseniz borsadaki paranıza, mevduatınıza ortak olacak, aynı şekilde sizde onun edindiği ev araba vb taşınmazlara ortaksınız. Sizden kira parası istemiş hayretle okudum. Bunlar hep delil ve muhtemelen kullanacaklar, para göndermeseydiniz evin tüm giderlerini ben karşılıyordum Burcu çalışmıyordu diyecekler,. Evden herhangi bir eşya çıkartmanız durumunda video çekin onların satın aldığı tek bir eşyayı bile almayın, her biri dava konusu oluyor. Biz yaşadık dilerim siz yaşamazsınız. Hakkınızda en hayırlısı olsun. Moralinizi bozmamaya çalışın arkanızda aileniz var anne babanız var, bu aileden ve eşinizden hiç birşey olmaz, hayır gelmez. Ne biçim insanlarmış hamile kadına bunları yaşattılar. Bunlar size lohusalığı da zehir edeceklerdi zaten verilmiş sadakanız varmış. Ben başlarda böyle kötü söz söyleyip gaza getirmeye çalışanlara kızmıştım ama insan kendine engel olamıyor, bu aileden tez zamanda kurtulmanızı ve bebeğinizi sağ sağlim kucağınızıa almanızı dilerim, sevgiler

Ben Bankacıyım o a4 kağıdı kimlik yerine geçiyor, kabul etmemeleri mümkün değil. Umarım alabilirsiniz. Düşülen not geçerli değil.

Siz başta ev alalım diye teklif ettiğinizde belki de bu yüzden ev almak istemedi, altınları sadece kendisinin olduğunudüşünüyor. Yarin onunla konuşmak yerine iyi bir avukatla görüşün bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…