kaynanam, elinden gelse kimseyi salona sokmiycak ve ben artık çıldırmak üzereyim !!!

herkese merhaba. belki dert değil ama benim için içinden çıkılmaz bir hâl aldı kizlar. artık sabrım taşmak üzere ve ben gerçekten patlamak üzereyim. salonuma oturma odam ayrı. salonuma herkes gibi misafirler giriyor günlük oturduğumuz bir yer değil. ve evime misafir geldiği zaman kaynanam başlıyor laf etmeye. yok cekyatlarin üzerlerini kapat orayı çek burayı çek. yahuu be kadın adi üzerinde misafir. kizlar size belki çok saçma gelebilir ama acayip bir şekilde takıntılı. sadece o değil. beyaz eşyaları elinden gelse betonla duvar örecek ellenmesin diye. derin dondurucuyu bile kendi odasına aldi düşünün... bugun kaynimgil geldi ve eltim birde 15 yaşında oğulları. gerçekten seviyorum hepsini yaşcada baya büyükler benden. kaynım 45 eltim 40 yaşında. onlar geldi küçücük odaya otutturamam koca insanları. doğal olarak bende salonumu açtım otursunlar rahat etsinler diye. gelmeden önce aradılar hani misafir kabul ediyor musunuz diye bizde elbette dedik. telefonu kapattık kaynanamı görmeniz lazım kizlar. hemen kos cekyatlarin yüzünü kapat orayı kapat burayı kitle vs... ve bu tavır herkese yani. bende taaaammmm tersiyim tamam kolay alınmıyor eşyalar ama o kadar da degil yani be kadın. şuan kızımı uyutmaya yatak odama geldim kaynanamın o asık yüzünü görmeniz lazım. cay koydum icerken yok bardağı halının üzerinden çek yok demligi tepsiye koy aman orta sehpanın ayağı bir yere çarpmasın. ve bunları herkesin içinde yaparak beni rencide ediyor .ben çok karşıyım kizlar boyle şeylere. alindi ki üzerinde oturulsun dimi yani. ölümlü dunya :KK43: ayakkabı mont aldım herşey aldik giyinmiyor. nerde eski ve kötü şeyler varsa onları giyiyor. aman bozulmasın aman kirlenmesn. ben atıyorum sonra adım ' atıyor 'a çıkıyor.. gerçekten sabrım taştı. herkes gittikten sonra adım gibi eminim salonda etrafa bakacak ki kimse birşey yapmış mi leke olmuş mu vs. gercejt3n bunaldim. küçük odada tv bozuldu 2 gündür izleyemiyoruz eşim yeni alayim diyor aman alma nolcak izlemeyiz diyor. ve bu hep böyle. küçük not vereyim kizlar kp vefat etti allah rahmet eylesin tam benim düşüncelerime sahipti. kv benimle kalıyor. sizden fikir istiyorum kalbini kırmadan ne demeliyim ne yapmalıyım.. tamam olur titrer insan ama bu hastalık haline geldi kizlar. ve ben gerçekten offfff yeter anne ya aaaa !!!! demek istiyorum ama diyemiyorum kalbi kırılır diye bana fikir verin lütfen.
Rahmetli ananem öyleydi tıpkı.öyle kabul etmistik onu.kahvaltı yapardık peynir zeytin varsa yumurta yaptırmazdi.cimriydi.vefat edince 6 valiz kıyafet verdik Darülaceze ye.herkesin durumu iyiydi ailede.boş gelmezlerdi.ama o kullanmazdı.biliyoduk huyunu.takmıyoduk gülüyoduk.sinir olurdu.eskiler yokluk görmüş .o yüzden normale döndürmek imkansız.zor biliyorum ama sizde gülüp geçin.cevreniz biliyodur huyunu zaten

Rahmetli ananem öyleydi tıpkı.öyle kabul etmistik onu.kahvaltı yapardık peynir zeytin varsa yumurta yaptırmazdi.cimriydi.vefat edince 6 valiz kıyafet verdik Darülaceze ye.herkesin durumu iyiydi ailede.boş gelmezlerdi.ama o kullanmazdı.biliyoduk huyunu.takmıyoduk gülüyoduk.sinir olurdu.eskiler yokluk görmüş .o yüzden normale döndürmek imkansız.zor biliyorum ama sizde gülüp geçin.cevreniz biliyodur huyunu zaten
evet ama içten içe sınır oluyorum daha 1 dakka önce de dışarı gittiler. aman kızım ört üstlerini baj vs vs söylendi. boşver anne ya dedim gercekt3n artık sinir olmaya başladım.

Yokluk çekmiş insanlar ikiye ayrılıyor. Kimisi durumu düzelince daha verici oluyor, kimisi de yokluk günlerini devam ettiriyor. Kayınvalideniz ne yazık ki ikinci grupta. Değiştiremezsiniz. He deyip geçin yine bildiğinizi yapın.
kv yokluk günlerini devam ettiriyo galiba ama tam tersi olmazmi ya bende yokluk gördüm ama tam tersi oldum herseyim güzel olsun insanlar güzel görsün dusundelerindeym:)

aynen kv kitliyor bildiğiniz kilit vuruyor ve ben sınır oluyorum ya nereyi açsam kilitli:))
sizinki yine iyiymis bizimkiler (kaynanam tarafi)milleti yemege davet edip anasini nevinde agirliyorlar kendi evleri kirlenmesin diye
kazara misafir gelirsede evi kapi kollarina kadar kirkliyorlar

sizin sorunumuz ayni evde yaşamak bence genelde hep ayni konular bi evde iki kadın zor yani

Bi gün bilerek getir çaydanlığı halının ortasında elinden bırak.
Ufak çaplı bi kriz geçir burası benim evim de.
Kadın senin psikolojini bozacak sen hala kırmamak için birşey söylemiyorsun

Bi gün bilerek getir çaydanlığı halının ortasında elinden bırak.
Ufak çaplı bi kriz geçir burası benim evim de.
Kadın senin psikolojini bozacak sen hala kırmamak için birşey söylemiyorsun
kızıyorum anne boşver adı üstünde salon diye. yüzünü görmeniz gerek ya sürat yerlerde

Bir kaç yakın misafirle konuşun geldiklerinde rahatsız olduklarını söyleyip erken kalksınlar. Onlar öyle yapınca siz de ağlayın. Benim misafirlerim rahat etmeden gidiyo çok utanıyorum falan diye.

Şaka bir yana inşallah size misafir olmam. Ben gelsem en ufak bir şey hissetsem kalkıyorum böyle insanların evinden. Bir daha gitmemek için de milyon tane bahane buluyorum. Benim evimde misafir halıya kanepeye bir şey dökse yanlarında temizlemiyorum bile. Rahat rahat muhabbetimizi edip oturuyoruz. Giderlerse de suratımı bile asmadan temizliyorum. Allah size sabır versin.

Bir kaç yakın misafirle konuşun geldiklerinde rahatsız olduklarını söyleyip erken kalksınlar. Onlar öyle yapınca siz de ağlayın. Benim misafirlerim rahat etmeden gidiyo çok utanıyorum falan diye.

Şaka bir yana inşallah size misafir olmam. Ben gelsem en ufak bir şey hissetsem kalkıyorum böyle insanların evinden. Bir daha gitmemek için de milyon tane bahane buluyorum. Benim evimde misafir halıya kanepeye bir şey dökse yanlarında temizlemiyorum bile. Rahat rahat muhabbetimizi edip oturuyoruz. Giderlerse de suratımı bile asmadan temizliyorum. Allah size sabır versin.
bende aynı sizin düşüncedeyim çok aşırı derece de rahatsız oluyorum. ya kirletsinler suyla temizlenen şey hiç mi pislenmycek

evimiz 3 arti bir yatak odam oturma odam ve salon var malum 2 yaşında kızım var ister istemez kırılıyor kirleniyor o yüzden

Bence artık oturma odasını kapatma vakti gelmiş

Çocuk odası Kv odası yatak odası ve salon düzenine geçin

O zaman salonda kimse oturmasın diyemez

Bir de salonda tv yok mu yani iki gündür odada tv bozuk diye tv siz oturmak çok abartı değil mi geçin oturun salonunuzda

Hepimizin çocuğu var ne kadar kirletebilir ki

Bence artık oturma odasını kapatma vakti gelmiş

Çocuk odası Kv odası yatak odası ve salon düzenine geçin

O zaman salonda kimse oturmasın diyemez

Bir de salonda tv yok mu yani iki gündür odada tv bozuk diye tv siz oturmak çok abartı değil mi geçin oturun salonunuzda

Hepimizin çocuğu var ne kadar kirletebilir ki
ben de öyle diyorum. aman kızım kirlenir aman söyle böyle.. :KK43:

X