kaynana!!!

eşim söylemiş mor da sana kızdı diye oda kızılacak ne var oda desin kaynanama telefon al diye demiş. ayyy dedim çıldırdım. eşime carladım biraz asla almıcaksın diye oda zaten almıcam diyor. adamın başının etini yedim durduk yere zaten tüm kavgalarımız onun yüzünden oluyor birikmişliklerim çok
Kocanız cevabını vermişken, bu kadar üzerine giderseniz o adam dır dırdan soğur. Siz bunun kavgasını ederek adamın kotasını dolduruyorsunuz.

Şahsen benim anneme cevap vermiş olsam ve eşim halen başımın etini yese "öfff sanane" derim.

yani bazen gercekten anlamıyorum bir seyleri. eşim kendisine telefon aldı bu durum kaynanama öyle bir battı ki benden senden telefon istiyordum sen bana almadın. eşimde demis beğendiğin varsa paranı biriktir gidip alayım. beni m okadar param yok demiş eşimde bende de yok demis kredi cekelim o zaman demiş kaynanamda bir telefon icin düsünebiliyor musunuz. bunca zaman telefon lafını acmayan kadın esim 15 sene sonra kendine telefon alınca ortalıgı ayaga kaldırıyor bunun için esime küsüyor. bi hayırı olsun diyemiyor. kaldıramıyorum ya. esimde ben cevabını verdim sen karısma diyor. gidip olay cıkarmamak icin zor duruyorum
Kadın ne kadar sıkıntılı veya kötü olursa olsun oğlu cevap vermiş sizin kavga etmenize ne gerek var?

Adam zaten almayacak, sizin gereksiz konuyu uzatmanız çok anlamsız. Canınız sıkılıyor konuyu büyük kavgaya çevirmek istiyorsunuz her halde. Biraz daha mantıklı meşgaleler bulun kendinize kaynanaya sarmak dışında

yani bazen gercekten anlamıyorum bir seyleri. eşim kendisine telefon aldı bu durum kaynanama öyle bir battı ki benden senden telefon istiyordum sen bana almadın. eşimde demis beğendiğin varsa paranı biriktir gidip alayım. beni m okadar param yok demiş eşimde bende de yok demis kredi cekelim o zaman demiş kaynanamda bir telefon icin düsünebiliyor musunuz. bunca zaman telefon lafını acmayan kadın esim 15 sene sonra kendine telefon alınca ortalıgı ayaga kaldırıyor bunun için esime küsüyor. bi hayırı olsun diyemiyor. kaldıramıyorum ya. esimde ben cevabını verdim sen karısma diyor. gidip olay cıkarmamak icin zor duruyorum
esinize dikkat edin, annesinin her dedigini size yetistirmesine gerek yok

Sakın karışma onlar ana evlat birbirlerine girerler hatta birbirlerinin kafalarını kırarlar ama 2 gün sonra barışırlar. Ancak sen gider birkaç laf edersin o birbirine giren iki insan seni düşman beller sen kötü olursun. Sana bir sıkıntısı yoksa bırak sallama kendi problemlerini kendileri çözsünler. Şahsen eşim benim annemle aramdaki probleme karışsa sanane ya sen kimsin sana giren çıkan var mı seni ilgilendiren durum var mı benim annemle olan sorunuma ne karışıyon derim.

Annesinin, kız kardeşlerinin küçük beyinleriyle oynadıkları sinsi oyunlara gelen, onların dolduruşuna gelip her gün eşinin bir şeyini beğenmeyip kavga çıkaran bir eştense, sizin eşiniz öpüp başa konulası. En azından kendi cevabı fikri var.

Kv nin ihtiyacı varsa eşiniz ona alabilir bunda bir sakinca görmüyorum. Yaşadığımız dönemde de telefonlar öyle 10 yıl alinamayacak kadar pahali değil hele kredi çekilecek kadat hiç değil

Siz her şeye çok burnunuzu sokuyorsunuz. Önceki konunuzda görümceye karışmıştıniz şimdi anne oğul arasına. Kendi dertleri atisirlarda barisirlar da size ne oluyor? Sen ortalığı karıştırcan yarın onla iyi olacak sen kötü Olcan. Hemde hiç uğruna.

Kaostan mı besleniyorsunuz ?

Ay Allah sizin gibilerinden korusun ya sürekli olay peşindesiniz. Her postunuzda birileriyle didisme pesindesiniz. Ne elti ne kv kalmış ya. Eşiniz bir çeker iki çeker üçüncüde bir bakmışsınız çekmiş gitmiş adam.

Ay Allah sizin gibilerinden korusun ya sürekli olay peşindesiniz. Her postunuzda birileriyle didisme pesindesiniz. Ne elti ne kv kalmış ya. Eşiniz bir çeker iki çeker üçüncüde bir bakmışsınız çekmiş gitmiş adam.
he aynen olaydan besleniyorum. yani buraya sinirle yazıyorum düşüncelerimi. bdv ya burası tutupta mutlu anılarımımı yazayım naapyım? rahatsız oluyorsan cık git okuma

adamın başının etini yedim durduk yere zaten tüm kavgalarımız onun yüzünden oluyor birikmişliklerim çok
Bu yaptığınız o kadar hatalı ki adam zaten cevabı vermişken onun ne suçu var da başının etini yiyorsunuz? Uzun vadede yere çalılırsınız bu tutumunuz yüzünden. Adamda sevgi kırıntısı bulamazsınız kendinize karşı. Bence "eşimin suçu olmayan konularda üstüne gidiyorum" diye konu açsanız bu açtığınızdan daha önemli.

X