Kaynana

Benim eşim annesini cok sever ama bana Ağıt bisey varsa onda asla annesine vermez hatta ben ev yoksam kapıları kilitler annesi bakmayın diye( tabiki bunu yapmasını ben istedim ondan)

Sizde konuşmayın geri vermeyecekse erkekler ailelerinden baska kimseyi dusunmezler
Evet bande konuşmayi düşünmüyor yañlişini añlasin ama rahatda birakmiyor surekli iş yerime geliyor patronumla görüşüyor kafam cok karişdi

Bande aynisini dedim ama kaynanam alan parasini geri vermez bu seferde kocam arada kaliyor onada kiyamiyorum ama kendimide küçümsemek istemiyorum
Bakin en büyük hataniz burda aslında.Sizin muhattabiniz kv degil esinizdir.Sizden gizli parayi veren odur ve bu problemi onunla cozmeniz gerekir.Arada kalcak bir durum yok.Kv esinizin kafasina silah dayayip almadiysa parayi en buyuk suclu esinizdir.Bu arafa yanlış anlamayin kv yi falan korudugum yok,onun yaptigi basli basina terbiyesizlik ama soyledigim gibi sizin fikrinizi onemsemeyip parayi veren esiniz.

Biraz daha açıklayıcı anlatır mısınız ? Neden verdi ? Ne kadar verdi ?nasıl verdi ?
Aslinda kaynanam her zaman hasta oglu ile konuşurken benimle konuşursa banden sağlikli sürekli para istiyor oglundan az miktarda gonderyoduk her zaman bana sormadan gondermezdi bu sefer 1500$ gondermiş bide bana hic bir şey soylemedi annesi beni arayip oglum sağolsun parani eksik etmiyor istediğim miktari bana gönderiyor diye benimle dalga geçiyor

Bakin en büyük hataniz burda aslında.Sizin muhattabiniz kv degil esinizdir.Sizden gizli parayi veren odur ve bu problemi onunla cozmeniz gerekir.Arada kalcak bir durum yok.Kv esinizin kafasina silah dayayip almadiysa parayi en buyuk suclu esinizdir.Bu arafa yanlış anlamayin kv yi falan korudugum yok,onun yaptigi basli basina terbiyesizlik ama soyledigim gibi sizin fikrinizi onemsemeyip parayi veren esiniz.
Ban ne yapmam gerekyo bu durumda

X