kaynana elti görümce arama sıklığı? Yardım edebilir misiniz

Görümcemle aram iyi ama zaten sık sık görüyorum aramam uzak otursak da aramazdım.Kayınvalidemle şu an pek muhabbetli degiliz aramız iyiyken de aramazdim 15 20 günde bir ee beni aramıyorsun tribine girerdi her seferinde ben durup dururken konusmayi sevmem diye ikna ederdim.Ben annem dısında hic kimseyle telefonda konusmayi sevmiyorum bu da bir tercih yani sevmiyorsa sevmiyorum diyecek illa beni arayayım seni muhabbetinin icine girmesine gerek yok ben kikseyle konusmayi sevmiyorum diyip gecsin.

Üçünü de evlendiğimden beri hiç aramadım. Onlar da beni aramadı.
Kv bazen oğlunu arıyor ama sadece oğlunun hatırını sorup kapatıyor. Ben hiç yokmuşum gibi.
Kendi eş ailemi bir yana bırakıp, bir görümce olarak kendi gelinlerimizi ararım ara sıra. Onlar beni pek aramaz. Buna da pek takılmam. Ama aradığımda benimle gayet güzel sohbet ederler. Yani herkes birini aramayı sevmeyebilir.

Herkes kendi ailesini arar sorar ama eş ailesi ile doğum günü hastalık durumu kandil bayram dışında özel konuşma yapmak gereksiz. Bende aramam onlarda beni aramaz özel durumlar harici, eşim de aynı şekilde benim aileme karşı bu tutumda fazla muhabbet tez ayrılık getirir bence.

Ben de wp üzerinden konuşmayı daha çok seviyorum.
Karşımdaki müsait olunca cevaplıyor, ben müsait oldukça cevaplıyorum muhabbet ordan ilerliyor.
Telefonla konuşurken farklı bir isle ilgilenebiliyorum,konuşmaya adapte olamıyorum bu defa da.
Uzun süren telefon konuşmalarını sevmiyorum ama gerektigi yerde tabiki ararım.
Konu bir şekilde ilerliyor,sen soruyorsun anlatıyor,o soruyor sen anlatıyorsun falan. Karşıdaki insan da konuşma anlamında tutuksa konuşma gerektiğinden kısa sürer en fazla.

Şifreleri falan eşin bilmesi gereksiz.Ortada güven mi yok nedir?
İnsanların birbirinden bağımsız da özel hayatları olabileceğini,sınırlarını bilmeyen bir eşe sahip olması daha büyük bir sıkıntı bence.

Bazi insanlara cok sasiriyorum ya nasil konsuacak birsey bulamiyorlar. Gecen gun ben kankimle konusurken dilan polat selin cigerci özgü kaya ucu birbinine ne kadar cok benziyor acaba hangisi hangisine ozeniyo diye yarim saat onu konustuk sonra siyasete gectik. Acik bir konu gitsin önü açık

Bende aynı dertten muzdaribim kv 2 kere 1 hafta aramadim. ilkinde de sert uyardı 2.de bir daha böyle yaparsan açmam zaten dedi. Böyle olunca iyice soğuyorum bende. Aramak göreve dönüyor iyice geriliyorum. Başkası olsa acmazsan açma der kapatırım ama en çok eşimle kötü olmamak için bişey diyemedim. Normalde kendi teyzelerimi bile bayramdan bayrama ararım ama bir araya gelince daha bir gün önce birlikteymisiz gibi samimi oluruz. Gereksiz muhabbetler gerçekten.

Canı nasıl istiyorsa öyle yapsın aramak görüşmek zorunda değil hem mesafeli olmak en iyisi .. biraz söylenir sonra alışılar duruma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…