kayinvalideyle ev toplama ve gelinlik mevzusu

Allah aşkına azıcık sakin olun ya. Ne çok kafanızda kuruyorsunuz allah aşkına. Ha geliversin gelinlik randevuna ne olur, ha azıcık dırdır etsin de idare et. Nişanlın da kemdince sana destek olmak istedi belki belji de annesi işgüzarlık etti paşşşa oğlum ben toplarım evinizi dedi de nişanlın yumuşatarak söyledi. Bunlar heeeeeep olacak. Her zaman bir şeyler aksi gidecek canın sıkılacak, konuşacak canın sıkılacak, zaman gelecek sen can sıkacaksın hayat bu bunlar hep olağan kafanızı takmayın böyle küçücük mevzulara yaşayın sadece

sagol yaratici fikrin icin. kafanda kurmak dedigin herhalde bu yaptigin oluyor.

Sassy'cik kanser tedavisi görürken kayınvalide denen taş kalpli kadın oğluna" keşke hemen evlenmeseydin belki ölür" gibisinden konuşmuş. Ben de sizin gibi düşünmüştüm ama yok, bu kadına ne yapsa ne söylese az.

Aaaa yazıklar olsun o kadına. Bi de anne bi kendi evlatları can taşıyor sanki

cok detayli bilmiyor sadece o donem uzuldugumu biliyordu. babam da yasli zaten mesela kayinvalidemin yaptigi 3 seyden anca birini bilir babam hani her seyde haber verip onu da uzmek istemem genel olarak.
Sassy illa ben bu çocukla evleneceğim diyorsan sana tavsiyem baban mezuniyetine geldiğinde ona söylemediğin ne varsa dürüstçe söyle. Sen baban üzülmesin diye bazı şeyleri ört bas ediyorsun ama kayınvaliden bu durumdan nemalanıyor. Sende bir evin bir kızısın. Seni üzmeye hiçbir şekilde hakkı yok. Madem babandan çekiniyorlar, hep beraber büyükler bir kurul toplayıp konuşsulsun. Benim ilk evliliğimde de yapıldı bu şekilde. Benim yaşım küçüktü o zaman (20) babam kayınpederim ve kayınvalidemle konuştu, endişelerini dile getirdi. Bazı şeylerinde sözünü aldı. Belki bu sebeple o evliliğimde kayınvalidem hiçbir şekilde bize karışamadı.
Biz bazen bazı sinyalleri görürüz ama görmezden geliriz. İşler daha büyümeden tedbirini al derim ben.

Evi toplamak, 6 kişi falan bunlara birsey diyemem. Ama galiba siz artik kayinvalideyi duşman bellemişsiniz ve nişanliniza surekli ailesini kotuluyorsunuz. Halbuki sen babam hakkinda konuşamazsin kes sesini de demişsiniz. Birşey de dememiş zavalli. E siz neden konuşuyorsunuz annesinden? Evlilige boyle başlarsaniz kayinvalideniz ' gelinim senin gozunun ustunde kaşim varmiş' derse bile kavga çikarirsiniz. Gelinlik alirken yalniz başiniza gitmenizdense yaninizda birini goturmeniz iyi olur. Mecbur degilsiniz tabj. Ben annemle gitmişdim. Kayinvalidem uzaktaydi. Ama burda olsaydi ona da gel buyur derdim. Yine kendim seçerdim ama ay nasil gelir falan diyecek ne var Allah aşkina. Neden bu nefret? Gelemez yapamaz diyemezler? Ben sizin konunuzu bilmiyorum. Belki çok saygisizligi olmuşdur. Sadece başlangici guzel tutun. Annesini kotulemeyin. Gozunden salmaya çalişmayin. Emrivaki varsa guzelce soyleyin. Birlikde karar alalim diyin. Yoksa evinizden hir gür kavga hiç bitmez. Allah korusun

Yerinde olsam arar konuşurdum,yada o aradığında derdim bizde evi toparladık bitirdik,siz rahat rahat gezersiniz gelince minvalinde bir cümle kurardım.
Gelinlik provası konusu da açilırsa siz yorulmayın zaten henüz somut birşey yok,cizimlere bakacağım sadece,teşekkürler deyip gecin.
Muhattap olmamak bu sorunları çözmez,munasip bir şekilde, kavga etmeden kendi lehinize ancak konuşarak çevirebililirsiniz.
Nişanlınıza da size sormadan bu tip kararlar vermemesini tembihlerseniz tamamdır.

Kizmakta haklısın , herşeyi en iyi kendinin bildiğini düşünen ,pek de karşısındakinin fikirlerine saygısı olmayan biriydi yanlış hatırlamıyorsam kayinvalideniz.

Evde oğlunun esyalarini çok istiyorsa kendi toplasın. Ama ortak eşya ve sizi esyalariniza dokunmasın ,onları siz halledin gelmeden.
Gelinlik provası için de daha çizim bitmemiş falan deseniz olmaz mı

daha gelinlik hazir degil sadece cizimi gorecegiz ben bile ilk defa gorecegim. uzerinde degisiklikler yapilacak. onun karismasini istemiyorum.
Hani bazı net sayfalarında sevgilinizle ilgili tavsiyeler verilir, ona küçük sürprizler yapın, şaşırtın vb gibi, kayınvalideyi gelinlikçiye götürün kabinde gotic bir gelinlik giyip çıkın

Eklentiler

• C0A8E98E-3AEC-4A20-9EAD-F651577C1ED5.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 67
  • FE2814AA-686C-47A6-979D-056FC81AB88B.jpeg
    63,1 KB · Görüntüleme: 71
Hani bazı net sayfalarında sevgilinizle ilgili tavsiyeler verilir, ona küçük sürprizler yapın, şaşırtın vb gibi, kayınvalideyi gelinlikçiye götürün kabinde gotic bir gelinlik giyip çıkın
benim kayinvalidemin bir huyu var, hosuna gitmeyen bir sey olursa bayilir saka degil hemen fenalasir tansiyonu falan firlar ahajhaajah bu halde beni gorse eminim oraya bayiliverir

benim kayinvalidemin bir huyu var, hosuna gitmeyen bir sey olursa bayilir saka degil hemen fenalasir tansiyonu falan firlar ahajhaajah bu halde beni gorse eminim oraya bayiliverir
Mutluluktan bayıldınız sanırım dersiniz
Genel olarak işlerime karışılmasını sevmem, buna giyeceğim gelinlik, giyim tarzımda dahil, bana ne zaman artık evleneceksin hanım kız ol, etekler giy vs dedilerse kotumun yırtık olmayan yerlerini de cart curt ayırıp öyle giydim, evlenecek kadın gelinlik giyer dediler gelinlik yerine nikaha kotla gittim, daha önce anlattıklarınız üzerinden kayınvalidenizin de profili gözümde canlandığından vallahi bana bir ateş bastı

Ay bayılsın siz de o baygınken gelinlik işini halledersiniz kanser muhabbetini okuyunca kan beynime sıçradı. Hiç ılımlı olmaya gerek yok, haddini aşmış çoktan.

Ay bunlar çok güzel ya bayıldım ben.

Bence burada kayınvalide de mağdur. Oğluşunu kıramadığı için ya da kırarsa pointi eksileceği için kabul etmek zorunda kalmış. O da meraklı değildir ev toplamaya diye düşünüyorum.
Hani burada koca zorla anasını temizliğe çağırmıştı, konuda ortalık yıkılmıştı onlar fakir diye herhalde KK daha fazla yüklenmişti. O geldi aklıma. Yorumlar çok değişken
Şaka bi yana, tamam bunlar koftiden şey olabilir siz de buna yaa kendi üşeniyo anasına iteliyo olarak da bakıyor olabilirsiniz ama durum ciddi. Her kendi yapmaya erindiği şeyi anasına itelerse yandınız. Daha gelinlik konusunda ana bi dur sasy bile adam akıllı görmedi bi ortaya çıksın gösteririz elbet deyip akıllı bi manevrayla uzaklaştırabilirdi. Anamm merak ediyoo tavrı falan zor işler bunlar konu sahibi.

Şu an soğudum bu insandan. O numara yapıyordur. Bir iki kere bırakın olduğu yerde sonrasında bayilmiyor
Tabi çevredekiler size kalpsiz diyecek ama bir süre sonra herkes anlıyor

Bu gelinlikler benim zamanimda vardı da ben mi giymedim. Bayildim bunlara ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…