Kayınvalidemin sürekli aynı şeyleri anlatması

Kızlar yeni konu açmak istemedim. Burdan sizinle bi derdimi paylaşacağım. Dün eltime gittik oturmaya onlarda tüp bebek yapıyorlar deniyorlar bizde öyle. Ve eltim bizde ki sorunun sperm olduğunu biliyor. Onlarda yumurtada sorun neyse. Dün diyor ki arkadaşım var bi tane onların da kaçtır tüp bebeği tutmuyor doktor sperm dna hasarına baktırın demiş onlarda baktırmış hasar çıkmış. Doktorda bu yüzden tüp bebek tutmuyordur demiş. Bunu bana anlatıyor ve bizim şiddetli sperm sorunu yaşadığımızı bilmesine rağmen benim transfer beklediğimi bile bile bunu söyledi. Kendisi beni az çok tanır tüp bebek meselesi yüzünden moralimin bozulacağını da bilir. Bu arada artık onlar yaş nedeniyle denemekten vazgeçtiler. Yani dün akşam modum düştü. Eşimin sperm DNA hasarı varsa bizim de mi yine olmayacak gibi gibi…çıkmazlara girdim. Ya gerek var mıydı böyle yapmasına ? Bakın hala geçmedi söylediği şeyler yer etti

Canım Allah razı olsun inşallah. Mesajın sonu için ayrıca teşekkür ediyorum

Ne diyelim Allah ıslah eylesin. Ben artık pek gitmiyorum çalıştığım için bahanem oluyor. Yani canımı acıtmasaydı görüşürdüm ama canımın acıdığı yerde de kalmak istemiyorum

.

Tüp bebeğin tutmamasının milyon tane sebebi var. Şiddetli sperm faktörü olup hamile kalan bir sürü de insan var. O yaş itibariyle vazgeçmiş seni de vazgeçirmeye çalışıyor. Hani "benim olmayacaksa senin de olmasın" mantığı

Yani bi de biliyor benim anksiyete yaşadığımı. Gerçekten transfer öncesi bunu dememeliydi ben olsam demezdim içimde tutardım, ki çok gördüm tese ameliyatı ile sperm bulunup çocuğu olanları. Tek faktör bu olamaz. Ben o öyle söyledi diye de vazgeçmeyeceğim

Ne diyelim Allah ıslah eylesin. Ben artık pek gitmiyorum çalıştığım için bahanem oluyor. Yani canımı acıtmasaydı görüşürdüm ama canımın acıdığı yerde de kalmak istemiyorum
Ben de öyle yapmaya çalışıyorum ama bişey bahane oluyo her hafta kesin görüşüyoruz Allah yardımcımız olsun bu süreçlerde geçecek diye teselli ediyorum kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…