Kayınvalidemin kıyafet takıntısı

Kayınvalidemler haremlik selamlık dikkat ediyorlar biz öyle değiliz ve bunu bilerek istediler beni . Kapalıyım zaten . Hamileyim misafiri geldi bayramda bana dedi ki üstümde bol gömlek bol pantolon olmasına rağmen sen kenardaki sandalyede otur karnın çok kötü gözüküyor . Ben de kırıldım görümcem de şok oldu öyle söylemesine . Misafirleri gidene kadar odaya geçecektim ayıp olmasın diye geçmedim evi 1+1 . Misafirler gittikten sonra kocam da gelmişti eşim boşver demesine rağmen ben artık dayanamadım biraz gergince durumu annesine söyledim . Çünkü 1 buçuk yıldır hep böyle kadın bana karşı eşim defalarca bağırdı kızdı uyardı ama olmuyor . Kadın takıntılı .kadın bana gerildi sen neden bu konuyu açıyorsun oğlum zaten işten yorgun geldi felan ben iyice sinir oldum sesler yükseldi eşim de annesi dul tansiyon şeker hastası felan hassas biraz annesi konusunda . İkimizde sakinleyemeyince beni dışarı çıkarmak istedi çıkmadım . Olaylar bu kez eşimle benim kavgama dönüştü . Sonra eşim de ortada duramayıp benim ailemden beni insanlar içinde vurdu . İki gün kavga gürültüyle geçti bayram da ve kadına dedim hakkımı helal etmiyorum size diye çünkü olayları çarpıtıp yalan konuştu . Sonra zaman geçti tabi ben kin besleyen biri değilim yine ona iyiliklerde bulundum . Ama bu haftasonu oraya gidicez ve ben hiç gitmek istemiyorum . Eşime söyleyip onu da üzmek istemiyorum .2 gün idare etmek istiyorum . Çünkü eşim onu arada bırakmamı ve onunla ortalıkta tartışmamdan rahatsız olduğunu söylüyor . Kendimizi yeterince rezil ettik o da ben de . O yüzden sakin geçsin istiyorum ama her anlamda kadına gıcık oldum ya 9 aylık hamileyim torununa hiçbir şey yapmadı etmedi . Ben ona elimde hediyelerle gittiğim bayramda içine edildi . Bir de arkamdan demişki ben ona haksızlık ettim iyi davrancam felan . Ne alaka yani . Samimi bulmuyorum . Sürekli çocuk nasıl olcak acaba şunun torunu çok güzel doğmuş yok saçlı doğmuş böyle şeyler söyleyip duruyor bana . Yok çocuğunuz olunca ona bağırmayın dövmeyin . Ya saçma sapan yorumlar . 70 yaşında en sonunda cidden görüşmücem ama eşimin de babası yok annesi yalnız yaşıyor hassas o konuda . Eşimle aram bozulsun da istemiyorum napmalıyım ?
Hakediyorsun, bravooooo, devam et böyle. Aman eşin üzülmesin sen de kızılcık şerbeti iç ...

X