Kayınvalidemin kıyafet takıntısı

Kayınvalidemler haremlik selamlık dikkat ediyorlar biz öyle değiliz ve bunu bilerek istediler beni . Kapalıyım zaten . Hamileyim misafiri geldi bayramda bana dedi ki üstümde bol gömlek bol pantolon olmasına rağmen sen kenardaki sandalyede otur karnın çok kötü gözüküyor . Ben de kırıldım görümcem de şok oldu öyle söylemesine . Misafirleri gidene kadar odaya geçecektim ayıp olmasın diye geçmedim evi 1+1 . Misafirler gittikten sonra kocam da gelmişti eşim boşver demesine rağmen ben artık dayanamadım biraz gergince durumu annesine söyledim . Çünkü 1 buçuk yıldır hep böyle kadın bana karşı eşim defalarca bağırdı kızdı uyardı ama olmuyor . Kadın takıntılı .kadın bana gerildi sen neden bu konuyu açıyorsun oğlum zaten işten yorgun geldi felan ben iyice sinir oldum sesler yükseldi eşim de annesi dul tansiyon şeker hastası felan hassas biraz annesi konusunda . İkimizde sakinleyemeyince beni dışarı çıkarmak istedi çıkmadım . Olaylar bu kez eşimle benim kavgama dönüştü . Sonra eşim de ortada duramayıp benim ailemden beni insanlar içinde vurdu . İki gün kavga gürültüyle geçti bayram da ve kadına dedim hakkımı helal etmiyorum size diye çünkü olayları çarpıtıp yalan konuştu . Sonra zaman geçti tabi ben kin besleyen biri değilim yine ona iyiliklerde bulundum . Ama bu haftasonu oraya gidicez ve ben hiç gitmek istemiyorum . Eşime söyleyip onu da üzmek istemiyorum .2 gün idare etmek istiyorum . Çünkü eşim onu arada bırakmamı ve onunla ortalıkta tartışmamdan rahatsız olduğunu söylüyor . Kendimizi yeterince rezil ettik o da ben de . O yüzden sakin geçsin istiyorum ama her anlamda kadına gıcık oldum ya 9 aylık hamileyim torununa hiçbir şey yapmadı etmedi . Ben ona elimde hediyelerle gittiğim bayramda içine edildi . Bir de arkamdan demişki ben ona haksızlık ettim iyi davrancam felan . Ne alaka yani . Samimi bulmuyorum . Sürekli çocuk nasıl olcak acaba şunun torunu çok güzel doğmuş yok saçlı doğmuş böyle şeyler söyleyip duruyor bana . Yok çocuğunuz olunca ona bağırmayın dövmeyin . Ya saçma sapan yorumlar . 70 yaşında en sonunda cidden görüşmücem ama eşimin de babası yok annesi yalnız yaşıyor hassas o konuda . Eşimle aram bozulsun da istemiyorum napmalıyım ?
Ezik misin arkadaşım gitme konuşma görüsme. Kocan neye üzülecek. Kocan da hadsiz

Aynı şehirde 30 dakikalık mesafedeki herhangi bir insanın evinde ne diye kalıyorsunuz? Kontrolden sonra gidin, akşam yemek yiyip dönün. Ne alaka yani? Ayrıca gitmek zorunda da değilsiniz. Özür dilesin gelsin çok biliyorsa büyüklük yapsın. Eşin gidip görebilir anasını.

9 aylık hamile bi insan ne kadar bol giyinse de o göbeği nasıl saklayabilir. Misafirlere hoşgeldin deyip, gidip yatsaydın eşin gelene kadar keyfine baksaydın. O kavga gürültü üstüne 2 gün dahamı kaldın eşin çıkalım sakinleş demiş. Çıkardım bi daha gitmezdim oraya. Hala kocama ayıp olmasın idare edeyim diyosun. Kocan gitsin görsün. Ben olsam bu kadar kavga üstüne gitmem hemde doğurmak üzereyken onun stresi varken.

Kayınvalidemler haremlik selamlık dikkat ediyorlar biz öyle değiliz ve bunu bilerek istediler beni . Kapalıyım zaten . Hamileyim misafiri geldi bayramda bana dedi ki üstümde bol gömlek bol pantolon olmasına rağmen sen kenardaki sandalyede otur karnın çok kötü gözüküyor . Ben de kırıldım görümcem de şok oldu öyle söylemesine . Misafirleri gidene kadar odaya geçecektim ayıp olmasın diye geçmedim evi 1+1 . Misafirler gittikten sonra kocam da gelmişti eşim boşver demesine rağmen ben artık dayanamadım biraz gergince durumu annesine söyledim . Çünkü 1 buçuk yıldır hep böyle kadın bana karşı eşim defalarca bağırdı kızdı uyardı ama olmuyor . Kadın takıntılı .kadın bana gerildi sen neden bu konuyu açıyorsun oğlum zaten işten yorgun geldi felan ben iyice sinir oldum sesler yükseldi eşim de annesi dul tansiyon şeker hastası felan hassas biraz annesi konusunda . İkimizde sakinleyemeyince beni dışarı çıkarmak istedi çıkmadım . Olaylar bu kez eşimle benim kavgama dönüştü . Sonra eşim de ortada duramayıp benim ailemden beni insanlar içinde vurdu . İki gün kavga gürültüyle geçti bayram da ve kadına dedim hakkımı helal etmiyorum size diye çünkü olayları çarpıtıp yalan konuştu . Sonra zaman geçti tabi ben kin besleyen biri değilim yine ona iyiliklerde bulundum . Ama bu haftasonu oraya gidicez ve ben hiç gitmek istemiyorum . Eşime söyleyip onu da üzmek istemiyorum .2 gün idare etmek istiyorum . Çünkü eşim onu arada bırakmamı ve onunla ortalıkta tartışmamdan rahatsız olduğunu söylüyor . Kendimizi yeterince rezil ettik o da ben de . O yüzden sakin geçsin istiyorum ama her anlamda kadına gıcık oldum ya 9 aylık hamileyim torununa hiçbir şey yapmadı etmedi . Ben ona elimde hediyelerle gittiğim bayramda içine edildi . Bir de arkamdan demişki ben ona haksızlık ettim iyi davrancam felan . Ne alaka yani . Samimi bulmuyorum . Sürekli çocuk nasıl olcak acaba şunun torunu çok güzel doğmuş yok saçlı doğmuş böyle şeyler söyleyip duruyor bana . Yok çocuğunuz olunca ona bağırmayın dövmeyin . Ya saçma sapan yorumlar . 70 yaşında en sonunda cidden görüşmücem ama eşimin de babası yok annesi yalnız yaşıyor hassas o konuda . Eşimle aram bozulsun da istemiyorum napmalıyım ?

Çok bile sabretmişsin. Kv bana göbeğin çok kötü dese sen kendi sıfatına bak der ordan giderim. Terbiyesiz kadın.
Eşinizde tam etkisiz eleman.

Çok bile sabretmişsin. Kv bana göbeğin çok kötü dese sen kendi sıfatına bak der ordan giderim. Terbiyesiz kadın.
Eşinizde tam etkisiz eleman.
Neymiş o cahilmiş kaç yaşında kadınmış okuma yazması yokmuş o o şekilde konuşabiliyormuş

Teşekkür ederim gerçekten ben de sinir oldum hatta gittim psikoloğa öyle sinir oldum ki bana dedi ki keşke o am içeri gidip uzansaydın misafirlerine de kendi baksaydı 😂 ben o an iyi davranmaya çalışıp en son patladım ama artık dersimi aldım kocama bakcam kocamı yağlıcam madem kocama çok düşkün kudursun . Ben hep diyordum kocama gel kalalım gidelim annene şu hediyeyi alalım kocam evini daha çok sever bi yerde kalmayı sevmez . Bundan sonra umrumda değil .
Aynen yapma daha nekadar yaparsan değerin okadar düşer biz öyle düşünmüyoruz ama onlar öyle görüyor gerçekten kendini biraz geri çek

Gerçekten konuyu en güzel sen anlamışsın bravo şaka mısın anlamadım ki bir de Burda olayo anlamak istemeyip feminist takılanlara laf anlatmaya çalışmak yorucu
Gayet güzel anlamış bence. Ben de aynen böyle anlıyorum. Bu kadar olaydan sonra hala eşiniz üzülmesin diye gitmeyi düşünüyorsanız siz daha çok üzülürsünüz. Hem de eşiniz tarafından. İyisi mi kayınvalidenin dediklerine uyun.

Gerçekten konuyu en güzel sen anlamışsın bravo şaka mısın anlamadım ki bir de Burda olayo anlamak istemeyip feminist takılanlara laf anlatmaya çalışmak yorucu

Önce feminizmin ne olduğunu öğrenin, sonra yorumlarsınız size yazılan cevapları.

Hem ben size sizin hayatınıza uygun bir tavsiye verdim.
İnsan içinde rezillik çıkarıp sizi zayıf noktalarınızdan vuran adamla bir probleminiz yoksa, sevginiz ve evliliğiniz normal şekilde devam edebiliyorsa annesiyle de problem yaşayacak bir şey yok demektir.
Oraya giderken kayınvalidenizin istediği gibi giyinin, gösterdiği yere oturun, fazla konuşmayın olsun bitsin.
Kocişiniz üzülmez böylece.

Karnın kötü ne demek ya. Ne biçim bir cümle. Kv beğenmediği kıyafetleri giymesin o zaman. Gelip sana karışmasın pislik.

Benim de eşimin ailesi kaynanam eltimler kapalı. İçlerinde bir ben kapalı değilim. Ben gelin gelmeden önce kayinpederim kızım köyde herkes beni bilir sen kapan köyde falan dediler. Ama amaçlarını anlamıştım beni yavaş yavaş kapatmaya çalışıyorlardı. Ben yemedim bu durumu. Geçen gün kaynanam geldi eşime diyor ki baban Zehra benim sözümü dinlemiyor başı açık geçiyor diye söylendi. Eşim de kimseyi ilgilendirmez benim karım değil mi dedi. O günden sonra hiç bir şey diyemediler. Başım açıktır istediğimi giyerim eşimle çıkar giderim gezeriz tozariz bir şey diyemezler. Bu arada ben de hamileyim benim de göbeğim belli yani hamile göbeği bu ne kadar gizleyebilirsin ki. Şimdi sen anlatınca benim durumum geldi aklıma. Dün kaynanam diyor ki tisortunu pijamanın arasına koyma göbeğin belli oluyor diye pijama dediğimde bu bol pijamalardan giyiyorum tişörtüm de çok bol. Malum hamilelik. Ona rağmen öyle deyince çok şaşırdım. Ama hiç dinlemedim. Bir şey olmaz anne ben böyle seviyorum. Bu şekilde hoşuma gidiyor dedim. Bazı şeyleri duymamazliktan geleceksin. İster iyiliğini düşünsünler ister kötülüğünü hiç bir şekilde ben duymamazliktan geliyorum. Hamile halimi çok seviyorum. Bugün bu anın tadını cikarmayacaksam ne zaman cikartcam ki. O yüzden kendimi nasıl iyi hissedersem o şekilde giyiniyorum. Yeri gelince Bi tisort Bi pijama yeri geldi mi çok güzel bir elbise giyip çıkıyorum. Kimseye de hesap vermek zorunda değilim buna eşim de dahil. O yüzden sizde çok takılmayın bu duruma bırakın istediğini desin. Duymamazliktan gelebilirsiniz.

Kaynanan gibi tiplere kalsa hamilelikte şişen karnı yasaklayacak o derece. Hatta kadınlar tümden yasaklansın da o iğrenç(!) vücudumuzla ortalıkta dolanmayalım.

Nefret ediyorum ya böyle insanlardan. Benimki de bana karnın çok çirkin demişti. Birazcık dar giydim diye. 53 kg. ile hamile kalıp 62 kg. Ile doğum yaptım. Düşünün yani ne kadar karnım olabilir.

Nefret ediyorum ya böyle insanlardan. Benimki de bana karnın çok çirkin demişti. Birazcık dar giydim diye. 53 kg. ile hamile kalıp 62 kg. Ile doğum yaptım. Düşünün yani ne kadar karnım olabilir.
cirkin demek de gunah sonucta Allah in verdigi bir canı tasiyorsun. hamile kadina gobegin kotu veya cirkin demek asil cok cirkin.

Çünkü cuma orda doktor kontrolüm var . Pazar da kayınvalidem de doğum günü kutlancak illa gel dediler . Ben de evim uzak aracım yok . Cumartesi kalayım en iyisi diye düşündüm . Ama salaklık ettim
Hamile kadının göbeğine laf edecek kadar “dindar” insanlar ama doğum günü kutluyorlar o günah değil miymiş çok kınadım kv bizi doğum günü kutlamaları çok çirkin 🤪

Hamile kadının göbeğine laf edecek kadar “dindar” insanlar ama doğum günü kutluyorlar o günah değil miymiş çok kınadım kv bizi doğum günü kutlamaları çok çirkin 🤪
Ay dimi bu açıdan hiç bakmamıştım😂😂

Bazı insanlar cidden garip ya. Hamile kadına hamile olduğun belli oluyor, bol giyin diyeni duyunca şok oluyorum. Bi çocuğun nasıl yapıldığını ya da kadın ve erkeğin evlenince neler yapacağını tüm dünya biliyor ama bir annenin karnı herkese dert oluyor. Ben olsam kadının gözüne sokacak ne varsa giyer, lafımı da sakınmadım

X