Kayınvalidemin anneme gelinlerden yana yüzüm gülmedi demesi

Eşimden umudumu kestim kendi kendimi ezdirmemeyi öğrenmem lazım artık çünkü bundan daha kötü bir durumda beni yatıştıracaktır hak vermek yerine

O halde artık "eşimle aramızda sorun yok" demekten vazgeçer misiniz? Siz çenenizi kapalı tuttuğunuz ve alttan aldığınız sürece sizin aranız iyi gibi gözüküyor. annesi bir kez daha haddini aştığında tırnaklaırnızı dışarı hele bir çıkarın; o zaman eşinizle gerçekten tanışacaksınız.
annenizden ve sizden bir kuru özrü bile esirgeyen bu adama karşı temkinli davranmanız gerekiyor bu saatten sonra.

Ayyy nerden buldunuz bu köylüleri yaa anası ne ki oğlu ne olsun. Bence eşin hiç bişey yapmaz ne özür diler ne de anasına toz kondurur, boşuna konuyu öne sürmeyin kvalideniz madem memnun değil artık öyle ıvır zıvır dışında yardım da etmeyin diyeceğim de insan kıyamıyor. Her fırsatta kvalidene e tabi yüzün gülmedi nede olsa gelinlerden diye laf sok sürekli yapıldığında erir o zaten oğlunun yapabileceği bir şey yok

Denk değilsiniz birbirinize aslında başta belli olmuş ama . Siz idare etmişsiniz . Aşk sevgi evlenmek için yeterli değil. Denklik çok önemli. Galiba baştaki gibi duymamazlıktan geleceksin . Kv hiç sevgi görmedi kocasından galiba . Oğullarına düşkün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…