Kayınvalidem ve kayınpederim evliliğimizi yönetiyor

Sadece iki ayda mı oldu bütün bunlar. Kesinlikle boşan. Daha neler yapacaklar kim bilir. Zaten iki ay içinde şiddet uygulayan adamdan ne beklenir?

Sakın geri dönme,senin hayatından bir tane var bir daha dünyaya gelmeyeceksin.
Vaatlerine kanma onlar ego tatmin edecek,ezilecek insan arıyorlar uyan artık BOŞAN BOŞAN BOŞAN

Ben sadece bi umut dedim düzelmesi konusunda
Canim seni bu saflikla daha çok döven soven hakaret eden olur. Sen ortamın eziği, Şamar oğlani olmuşsun ki! Insan bir darp raporu alır dava açar. Mahkemede kocan hakim bey bizi bosamayin diye yalvarsin sen niye bir umut diye kivraniyorsun.
Bırak o pisligi daha gencsin yeni bir hayat kurarsin dünyadaki tek koca o değil.

Çok üzüldüm haline. Çok gecmisler olsun. Sana atılan tokatlarin acısını hiç unutma. Bu adamı sil at. Bu adam duzelmez. Düzelse de elden ayaktan düşünce düzelir ki o yaşta sende bitmis olursun. Gün yüzü göremeden göçüp gidersin. Yeni hayatlar , yeni insanlar. Yanlız bir tavsiye ; yeni biriyle tanışırsan bu dayak olaylarından bahsetme. Senin sırrın olsun. Ne kadar yakın olursan ol , hep çetin dur. Kendini hiç bir zaman koyuverme. En ufak birseyde de dişini göster. Kurtuldugun için şükretmelisin.

Zaman ayırıp fikir veren herkese teşekkür ediyorum, hiçbirinizi tanımasam da hepiniz doğru yolu ailem gibi siz de gösterdiniz bana. Allah hepinizden razı olsun.Neyseki vicdanım rahat.
Burda yazılanları en bastan bi kez daha okumanı rica ediyorum.. Allah yardimcin olsun..

Altınlarını iste mahkemede. Onlar ne düşünürse düşünsün kanunen senin onlar. Düğün videosunu al onunla miktarı kanıtlarsın. Arabasını satar bir zahmet verir sana parayı. Darp raporu almış olmana sevindim, o yeter zaten.

Ayy annesi bu kadar kiymetliyse bırak anasının eteğinin altında yaşasın süt çocuğu!!!...
Sinir oldum kocana da kaynanana da..
Kadın deli , oğlu da ona uyan körü körüne annecilik oynayan asalak..
Bırak ya kurtulduğuna şükret..
Herkese anlat sen de, yüz göz olmayalım diye sessiz kalma..
Boşan ve her şeyi herkese anlat..
Ne mal olduğunu bilsinler ..

sadece tokat bile boşanma sebebi bana göre, saygı ve sevgi yok bu adamda, niye evlenmiş anlamadım, anasıyla yaşasaymış ya, dönme sakın, düzelmez böyle bağımlı kişilikler

sinir icinde okudum konuyu keske fake olsa

Bu tipleri nerden buluyorsunuz. 2 ayda bunları yaşatan insanlara bir ömrünü feda etme.

bu yazdığında kendimi gördüm bende böyleyim kendimden cok insanlara değer veriyorum ve hep ezilen ben oluyorum malesef

Her sorunlu evlilige boşan denmez amma sen bosanmalisin şimdi bosanmazsan ilerde daha zor olur ayrılmak inan örnek ben evet benim kv bu kadar değil ama keşke çocuk yokken ilk valizimi alıp evden çıktığımda geri donmeseydim diyorum ......sakın dönme belki değişir düzelir deme kocana degisseydi babam değiştirdi 52 yaşına gelmiş yeni yeni aklı başına geldi de neye yarar ömür bittikten sonra ....

sen bu adamla evli kalmayımı stiyosun ne yanı elinde cicekler özürler aglamalar gelsin af dilesin eeeeee barısınca mı valla aklın varsa hiccccc arama a hatta hattını bile degistir bide izmire dönmüğssün ohhhhhhh hayalimdeki sehirrr yasa gitsin ordaa

Arkadasim ne araması ne sorması sen kafayı mı yedin. Şimdi git bosanma dilekçeni hemen ver ve otur şükür namazı kıl. Yahu o kayinvalidem dediğin kadına var ya ben olsam dünyaları dar ederim terbiyesiz kadın ya. Ama hata onda değil ki sen bir öküzle evlenmişsin. Canına kastın mi var hemen acilen boşan. Ararlarsa da ağzının payını ver onlara. Öyle bir boşan ki o kocam dediğin adam ölene dek bu evliliğin bitişi için annesini suçlasın.

Bunu bende çok istiyorum inanın, hayatı boyunca evliliğin bitişi için annesini suçlasın. Ama onlar hiçbir zaman kendisinde hata görecek insanlar değiller. Hep onlar haklılardır. Evden giderken anlasın diye artık ailenle bi ömür zaman geçirebilirsin her gün sizin dediğimde "hala neyin derdindesin şerefsiz ' dedi. Ailesi o kadar kıymetli ki.. Şimdi susarak boşansam haksız derler, laf söylesem terbiyesiz derler.

Etrafımda bu şekil evlilikler gördüm ve maalesef kendim de yaşadım.Baba evine dönüp bir umut geri dönüşler...Ben boşandım çok şükür.Boşandığımda işsizdim. küçücük bir kasabada yaşıyordum ailemle.Boşanmış olmak o durumda zordu ama kendime geldim.İşimi,kendimi ve en sonunda canım kocamı buldum.Hiç pişman olmadım boşandığım için.
Memur olup da boşanmayan var maddi gücü olmadığı için boşanmayan da.Evlilik, yuva bu değil.Cesaret edip boşanmayanlar halen aynı durumda ezilmiş ve saygısını yitirmiş.Varla yok arasında işte.Bu tip erkekler pişmanım deyip ağlıyor birde.kendinize güvenin ve değerinizi bilin.siz bilmeyince değerinizi gözünün üstünde kaşın var adi mahluk der ve sizi silgi bezi yapar herkes...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…