Kayınvalidem ve kayınpederim evliliğimizi yönetiyor

2 ayda ne bu böyle ya? Hemen boşan kosarak kaç o manyaklardan. Kocan kendine eş seçmemis resmen ailesine köle almış gibi davranıyor. Ben esime haber verip ailemin yanina gidim 1 günlüğüne 50 kere arar beni napiyosun diye. Yol yakinken dön. Allah korusun birde bu manyaktan çocuğun falan olur.

Kız vallahi içim şişti, ne diye duruyorsun hala orada. Çete gibi aile... Korkulur bu insanlardan. Resmen kişisel haklarına tecavüz ediliyor.

Görücü usulüyle mı evlendiniz? Sevgi aşk olsa bu kadar kırıcı olamaz eşin. Şiddet yanlısı adam. Duygusal iletişim yok sanırım, öfke var... Kaç kurtul cnm... Canını sokakta mı buldun...

Ay allah aşkına ben okurken icime fenalık bastı .
Boşan yahu bi omur bunları mi cekeceksin ?
Aç davanı kurtul . Geri dönme arasalar bile.
Evlilik iki insanın birbirine saygısıyla anlayisiyla yürür. Sen köle misin kural koymuşlar onlara uyuyorsun ? Sende insansın ve nerde ne yapacağına kendin karar verirsin ezdirme kendini artık .

hayır severek evlendik, eşim aylarca peşimden koştu, önceleri hiç istemedim alışamadım. Zamanla sevmiştim. 1 yılda anca seviyorum diyebildim, içim almadı önce neden bilmiyorum ama ortada birşey de yoktu, meğer Allah da razı değilmiş

Aslında kendi ayakları üzerinde yıllardır kendisi duran, ekonomik özgürlüğü olan, kimse ye kendini ezdirecek bi bayan değildim, kuralları hep ailesi koydu, p da bana kendi kuralı gibi söyledi. Mecbur hissedip evet dedim, yuvam yıkılmasın dedim. Onun için yaşadığım şehri değiştirmeyi bile kabul ettim. Gerçi o da ailesinin fikriydi. Ailesinin yaşadığı şehre taşın dı K. Sonra istekleri de zamanla arttı. En son ailemde destek ve rince herşeyi bi kenara bırakıp çıktım o evden

Arkana bakma kaç sakin barışma hele çocuk ASLA elleri kirilsin biz kizlarimizi bunlar için mi pamuklara sararak yetistiriyoruz bağırmaya kiyamiyorum herseyim o böyle herifler icin mi anneni babanı üzme ve kendini

Allah ıslah etsin kayınvalidenizi boşanın deyip vebal almak istemem ama böyle insanlarla ömür gecmez sizede yazık Allah büyüktür ona sığının.

tamamini okuyamadim. bu ne boyle, bu kadar seyi 2 ayda mi yasadiniz ..
Daha yeni evlisiniz birbirinizi, onun ailesini daha yeni taniyacaginiza siz coktan birbirinize girmissiniz bile ..
bu kadar cabuk nasil yuzgoz oldunuz sastim valla..
Esinizde belli ki insanliktan uzak, Allah yardimciniz olsun..

Son durum ne boşanmak istiyor musunuz . Gerçekten çekilecek gibi degil ne munasebet her cuma arayacaksin alo diyanet mi bu her ctesi gideceksin bastan kabul etmeyecektiniz kaynana cok genc cok cektirir size kocanizin o kafasiyla. Aileniz destekciniz mi bu arada .

oyy ne okudum kitap okumayi severim ama seninki sarmadi.hayal gucunu abartmissin baska denemelerinde gorusmek dilegiyle sevgili yazar kardescagizim yalniz biraz tutarli hayal et olmuyo bole icimiz sisti yeminle

Ailem her konuda yanımda, boşanma davasını açacağım en kısa zamanda

Lanet insanlar. Kurtulmuşsun işte bebeğin olmadığına dua et.

Ben olsaydım kesinlikle bosanir kendime yeni bir sayfa açardim.
Iyiki de bebeğin olmamış. Yoksa yazık olurdu bebeğe.

Yıllık iznim biter bitmez boşanma davamı açıyorum, onlar ister burnu sürtülsün diye beklesinler isterlerse saygısız bizimle konuşmadı desinler. Onları da Allaha havale ediyorum. Bizim kızımız artık biz ona sahip çıkacağız dediler aileme birde utanmadan. Allah gönüllerine göre versin hepsinin. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Allah hakkımda da hayırlı olanı versin.

Allah hakkinda hayırlısını versin kocan olacak adam koca bir öküzmüş. Karısına or... srefsiz falan diyen adamdan bi koca olabilir mi zaten... lütfen ne yaparsa yapsın bir şans daha verme o adama yok yuvam yikilmasin falan umutlarına girme böyle yuva yıkılsın. Yoksa butun ailesinden ozurler diler, yine onlara hizmet hürmet eder ama sonunda yine dayağı ve hakaretlerin yiyip çıkarsın evden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…