Kayınvalidem ve görümcemin evliligime sürekli müdahale etmesi?

Bunun gibi asıl önemli kısımları yazsaydınız yorumumuz farklı olurdu. Hiçbir şeye kayınvalidenin gelmesini istememek sizin bencil olduğunuzu gösterir, o şekilde yazmışsınız her teklifi reddettiğinizi söyleyerek. Kadının da oğlu ve böyle tatlı telaşlarda oğlunun yanında bulunmak istemesi en doğal hakkı çünkü. Burda yazdığınız gibi arkadan dönen dolaplar varsa durum başka.

Kesinlikle benimde ailem asla kilomla ilgili yorum yapamaz benim bedenim çünkü istedigimde verip alabiliyorum. eşime zor dedi duydunmu anlamadınmı diyorum nefret ediyorsun bizimkilerden diyor anlamamzlıktan geliyor. genelde erkekler ailesine toz kondurmuyor o yüzden şaşırmıyorum sadece canımı sıkıyorsun boş muhabbet yapma dedi konuşurken

görümcem hatta mesaj atmış hiç yakıştırmadım nişanda giydigi elbisenin beyazı hiç begenmedim sadece onlar begenmedi herkes bayıldı. çünkü eşim delirdi artık saygı duymuyorsunuz diye şimdi onları unuttu orası ayrı

Altın mevzusundan boşanmış kocan. Yani kanunen de geline ait zaten. Böyle bir aileye neden bile bile gelin oldun ki?
Görünen köy kılavuz da istememiş. Senin altınları da almışlardır kesin.
Yaşın da 30 yani, küçük de değilsin bacım. Eliptik bisiklete varana kadar ohoooo

Haklısınız en önemli noktaları atlamışım, nişandan sonra hastalık çıkarıp her özel günde bunu kullandı o tatlı telaşlarda bilerek yoktu o yüzden başıma gelecegi biliyordum beni kötü hissettirecekti gelinlik seçerken ondan istemedim

altınlarım bende dava dosyasını balayında okudum maalesef açık unutmuştu benim telefonumda

Anladım
Evet sizin için kilo veremez demiş
Ben olsam o lafı ona yediririm

eşim bir evlilik yapmış ve dügün sabahı altın mevzusundan kıyamet kopmuş boşanmışlar,
Bu size hiç bir şey ifade etmedi mi? Resmen geleceğiniz önünüze konulmuş gösterilmiş ama bile isteye devam etmişsiniz. O gelinle ilk günden altın kavgası yapıp altınlar bizim diyenler size niye farklı davransınlar? Rica ediyorum artık şu konuları eşimin ailesi şöyle böyle diye açmayın, eşim şöyle böyle diye açın. O altınlar eşime takıldı, kanunen de onun hakkı, bizim dediğinizi duymayayım bir daha demeyen eşte sorun yok mu sizce?

Ne kadar doğruyu da anlatsan karşındaki ne anlıyorsa o doğrudur . Bunca senelik evliliğimden edindiğim tecrübe bu ve ben kendimi yıpratmıyorum cildim falan kırışır kaşlarımın ortası onlardan daha önemli tabiii bu rahatlığım karşısında eşim de ne alakaysa daha da benim tarafımda oluyor . O çok dert ettiğim dönemlerde yalnızken şimdi ne olduysa herkes çevremde . Demem o ki salla herkesi dünyaya kaç kere daha geleceksin .

Bile bile evlenmişsin o zaman

canımı sıkıyorsun boş muhabbet yapma dedi konuşurken
Ohoo bir ayda geldiğiniz durum hiç iyi değil. Sen bununla niye evlendin ki?

Tanışma da kaynananı sıkıntı olduğunu anlayıp hiç problem etmediğiniz için şu an bunu çözmeniz biraz zor. Eşiniz annesinden hiç kopmayacak ağzınızdan çıkan her kelime sizi ondan soğutacak

+ dugunun ertesi sabahı altın için karısıyla kavga Edip onu boşayan adamla evlenilirmi be. Altın kadına ait kadın yanlış bir şey de yapmamış ki hepsi üstüne çullanınca alıp gitmeye çalışmış yine haklı mevzuyu bilmenize rağmen adamla evlenmişsiniz ya inanamıyorum

Bu erkek milletinin ailem her pisliği çirkeliği yapacak sen 2 gün surat yap sonra sus unut eskisi gibi ol tribinden gına geldi. Aynısını yaşatmıyorsunuz diye bu kadar şımarıyorlar. Anlayın artık iyilikle üstesinden gelemezsiniz siz de salacaksınız ki delilerinizi üstüne o zaman kadir kıymet bilecekler.

Ha siz de sandınız ki onu sevmemiş ondan arkasında durmamış ama benim arkamda kesin durur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…