Kayinvalidem ve gorumcem

Haber vermeden degil de mesela 1 saat öncesinden biz geliyoruz gibi. Ayrıca gerçekten kodlamisiz yani. Onlar büyük saygı duyulmalı diye. Halbuki saygıyı kaybettiren başta kendileri

Bebek oldu diye seni istemicek değiller ya. Senin göremediğin bi durum kesin vardır
Bebek olunca patlak verdi bence içlerindeki şeyler. Ben para harcıyorum, geziyorum,annemlere gidiyorum diye bana kızıyorlar. Doğumdan sonra da eşimin üstümüze düşüp onları ihmal etmesiyle olaylar başladı. Aramızda hep bir soğuk savaş oldu ondan sonra. Mesela ufak tefek şeyler ama sürekli şekilde. Gelirlerdi mesela yemeğe. Evlerine giderken herseyi eve götürmek isterdi kalan yemekleri. Yada kardeşine koyardı. Ben zamanla istemediğimi belli ettim. Böyle böyle iyice koptuk

Evet kırmış olabilirim. Dile de getirdim. İlk doğumdan sonra ben korumacı davrandım kimseye vermedim. Keşke öyle yapmasaydım dedim. Sonra fazlaca verdim kucaklarina. Evlerine gönderdim. Ama bir kere kin tutunca düzelmiyor kaynvalidem. Başkalarına karşı da böyle. Birisi bir hata yapmışsa bitmistir

Valla bende öyleyimdir ne yazık ki. Kendi hayatınıza odaklanın ve saygı da kusur vermeyin. Kırmanın düzeyine bağlı zamanla azalır inşallah.

Valla bende öyleyimdir ne yazık ki. Kendi hayatınıza odaklanın ve saygı da kusur vermeyin. Kırmanın düzeyine bağlı zamanla azalır inşallah.
Çok değişik ya. Siz mesela hiç hata yapmiyormusunuz. Yada hata yaptıktan sonra karşı tarafla hiç gorusmuyomusunuz bidaha

Bu durumu sorgulamaya devam edip, eşinize acaba öyle mi böyle mi diye konu etmeyin. Bırakın herkesi kendi haline. Biliyorum eşiniz sizden yana olduğu için kalbi kırılsın üzülsün istemiyorsunuz ama onun annesi kardeşi, kendi halletsin. Gidelim dediğinde alın çocuğunuzu gidin, yine arada bir yemeğe çaya davet edin ve dediklerini duymazdan gelin. Kolay olmuyor insanın siniri zıplıyor ama eşinizin size full destek vermesi büyük şans. Konuların çoğunu okurasnız hep anneci kocalardan şikayet ediliyor.

Aslında onların asil aradığı eşim bana hiç yardımcı olmasin,onlara yakın olsun,bensiz de gitsin,evde hiç yapmasın... Bu tarzda insanlar. Eşimde onlardan nasıl oldu bilmem bunların tam tersidir.
kıskanmışlar birde okuyunca konunuzu anladım

çatlayanlar patlayanlar demek istedim

istemişler ki onlara muhtaç olun vs

eşiniz de normal bir eş baba gibi siz ve çocuğunuza düşkün olunca çekememişler

yerinizde olsam her zaman gitmem eşimle.. bakalım yalnız yollayın ne olacak?

12 sene olmuş evleneli, insan herşeye alışıyor. bizde geçtik bu yollardan eşinizle iyi olun . Allah sağlık sıhhat versin gerisi boş .
1- çağırmamda çağrılmadıkça da gitmem de , ilk başta kıymet bilecekler .işinizi gücünüzü bırakıp her hafta ne diye gidiyorsunuz.
2- ikisi konuşuyorsa soru sormam da karışmamda alırım elime telefonumu bakarım inst a
3- aradı sordu geçmiş olsun dedi demedi hiç güzel vaktimi boşa harcamam, bende aynı davranırıım . belki insanların prensipleri bu dur. zorlamaya gerek yok.

Neden hayatının merkezine görümcenle kaynananı koyuyorsun.bana oyle davrananı ben ıkı katı davranırım valla otur evinde bir süre kimseye gitme.bırak kötü olmus daha kötüsü ne olabilir ki

Gerçekten çok büyük şans. Şanstan ziyade şu da var. Ben ilk zamanlarımızda hiç kendi anne babamdan ayırmadim. Sevdikleri yemekleri yapar goturrdum,cagirirdim. Eşim de simdi diyo ki senin yaptıklarını ben gördüm biliyorum. Problemin onlardan kaynaklı oldugunuda biliyorum

Neden hayatının merkezine görümcenle kaynananı koyuyorsun.bana oyle davrananı ben ıkı katı davranırım valla otur evinde bir süre kimseye gitme.bırak kötü olmus daha kötüsü ne olabilir ki
Aslında hayatımın merkezine onlardan çok ailemin mutluluğunu koyuyorum. Eşimde onlardan yana buruk olduğu için kurcalıyorum ki çözülsün. Ama onların hayat merkezinde çocukları yok malesef

Yalniz yollarsam aslinda eşime çok iyi davranır. O benden huzursuz.

Yalniz yollarsam aslinda eşime çok iyi davranır. O benden huzursuz.
siz de huzursuz oluyorsunuz bir yandan da
o yüzden bırakın eşiniz tek gitsin ama tabi dolmayacağına emin olursanız

dolmaz diyorsanız tek gitsin onlar huzurlu siz huzurlu yaşar gidersiniz

neden kafaya takıyorsun ki..
bakın bir- iki hafta önce görümcemle kaynanamla kavga ettik..
o gündür bugündür görüşmüyorum..
zaten bitirimişim...
hiç farkına bile degildim..
hiç bişey de yapmıyorum evime gelip keyf yapıyorum
boşver sen bebeginle ilgilen bunlara kafana takma.

Bu arada çocuğum suan 6 yaşında. Bunlar 6 senelik olaylar. 6 senelik kin

Onlar sana deyer vermiyorsa sende peşlerine düşme elinden geleni fazlasıyla yapmışsın Allah'tan belalarını istiyorlar heralde evine gelince hizmetini yap saygısızlık etme gelmiyorlarsa gelmesinler

Onlar sana deyer vermiyorsa sende peşlerine düşme elinden geleni fazlasıyla yapmışsın Allah'tan belalarını istiyorlar heralde evine gelince hizmetini yap saygısızlık etme gelmiyorlarsa gelmesinler
Öyle yapıyorum artık. Aslında onlara kendileri gibi insan lazım da olmayınca olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…