Kayınvalidem olmayan bebeğime ölen oğlunun ismini koymaya karar vermiş bile...

İşte orası çok sıkıntılı. Diğer herkese rest çekebilirim ama eşimi kırmak istemiyorum.
Size anlattığım bu sebepleri onada anlatırım, ama beni anlayabilir mi bilmiyorum :KK43:
Bi hamile kalayımda allahın izniyle

Ben eşimi anlayamam mesela :KK43:
Bence kayınvalideni boşver ama eşin isterse bir isimde sen koy 2 isimle olsun diğer adını kullanırsınız.
Benim 3 yıllık erkek arkadaşım var mesela ona dedim ki kız olursa ablamın adını koycam 2 isim koyarız birinede senin ablan karar verir.
Çok kötü bir durum , eşin isterse eğer kırma onu .

Bak fiziken benzesin. Memnun bile olurum. Ama isim konusunda çok hassasım.

bence 1'i 100 gördün sen.

kv "hele bir oğlan olsun da "demiş.. gerisi ...bla bla blaa... istediğini koyabilirsin yani sen ölen çocuğunun adını koyacağını söylüyorsun.

kv'nin ağzından öyle bir kelime çıkmamış.

Ben kızım olursa vefat eden ablamın adını koymayı düşünüyorum.
Eşim buna karşı çıksa ben çok üzülürdüm.
Bu demek değil ki kızımda ablamı görcem.
Eşin de istiyebilir bunu o zaman ne yapacaksın ?
Kayınvaliden de kötü niyetli istememiştir belki yaşayan bilir zor bir durum bir anne için.
Ama mesela bnm abimin kızı olcak şimdi biraz hanım bizi zorladı tehlike atlattık adını Naz yada Nazlı düşünüyoruz yani abimle yengem .
Biz hiç böyle birşey talep etmedik. Annem bana bile öyle bişey demedi ki abime de dememiştir eminim.
Ama eşin böyle bir istekde bulunursa ?

Çocuğum olursa bir kız, bende annemin adını koyarım. Hatta çocuk konusuna soğuk olan benim bir kızım olsun annem gibi olsun diye geçiyor içimden, tamamen iç sesi yani. Hatta demiştim erkek arkadaşıma, çocuklardan konuştuğumuz da saygı duydu. Annene anne diyemem dedim saygı duydu. Yaram derin, yapacak bişey yok. :KK14:

Justmarried zaten baktım da UI olmuşsun. Belli ki o yüzden 2. üyelik aldın. Kaynın intihar ettiğinde eltini suçladın onun yüzünden oldu dedin kaynının vefatına değil eltine bilenmiştin o zamanlar kaynanamla çok iyi anlaşıyorum diyordun ne oldu şimdi. Sürekli kaynananla ilgili birşeyler yazıyorsun kadının zaten acısı taze çok yeni kaybetti oğlunu o hisle denmiş olabilir. Hem daha çocuğunuz bile yok hele bir hamile kalın o zaman düşünürsünüz bunları eltiniz bitti şimdi kaynananıza bileniyorsunuz yani o üye olduğunu bildim için yazıyorum bunları haa aklıma geldi evinize şofben aldınız mı hani kaynananızda şofben yok diye sizde yıkanıyorlardı ya evinizden girip nescafe alıyorlar diye de laf etmiştiniz hanii ne oldu çözüldü mü o sorunlar. Obsesifim demiştin zaten diğer konularında bununla ilgili de tedavi görüyor musun çünkü çok takıntılısın. :KK34:

Son düzenleme:

kv "hele bir oğlan olsun da "demiş.. gerisi ...bla bla blaa... istediğini koyabilirsin yani sen ölen çocuğunun adını koyacağını söylüyorsun.

Aynen öyle ama arkadaşım zaten arkadaşımız takıntılı kaynının vefatından sonra eltiyi bıraktı kaynanaya başladı just arkadaşımız sonra UI olunca bunu açmış. Hele bir oğlan olsun o zaman konuşulur demiş ne var yani. Hem hamile kalsın da, oğlan olduğu belli olsun da şimdiden ne yani bu takıntı. Evine şofben almaz bizde yıkanıyorlar der, çıkıp sobamı yakıyorlar, nezcafe alıyor, her akşam yemeği onlarda yiyoruz yeme arkadaşım hem bu kadın çalışıyorum diyordu çalışan birisi ne kadar da kafa yoruyor böyle şeylere kadının bir şey yaptığı yok, hakareti yok, eşiyle arasını bozması yok kendi halinde biri ama yok takıntı halini almış önce elti kayın ölünce elti gitti şimdi kaynana daha doğmamış çocuğa don biçme.

Justmarried zaten baktım da UI olmuşsun. Belli ki o yüzden 2. üyelik aldın. Kaynın intihar ettiğinde eltini suçladın onun yüzünden oldu dedin kaynının vefatına değil eltine bilenmiştin o zamanlar kaynanamla çok iyi anlaşıyorum diyordun ne oldu şimdi. Sürekli kaynananla ilgili birşeyler yazıyorsun kadının zaten acısı taze çok yeni kaybetti oğlunu o hisle denmiş olabilir. Hem daha çocuğunuz bile yok hele bir hamile kalın o zaman düşünürsünüz bunları eltiniz bitti şimdi kaynananıza bileniyorsunuz yani o üye olduğunu bildim için yazıyorum bunları haa aklıma geldi evinize şofben aldınız mı hani kaynananızda şofben yok diye sizde yıkanıyorlardı ya evinizden girip nescafe alıyorlar diye de laf etmiştiniz hanii ne oldu çözüldü mü o sorunlar. Obsesifim demiştin zaten diğer konularında bununla ilgili de tedavi görüyor musun çünkü çok takıntılısın. :KK34:

Nasıl bukadar emin olabiliyorsunuz ya.
Bütün konum sabote edildi zaten bu yüzden.
Koskoca kk da birtek o bahsettiğiniz kişinin mi eşinin kerdeşi intihar etmiş. 3-4 kardeş bi onlar mı varmış.
Ben o değilim arkadaşlar. bi eşimin kardeşi öldü dedim diye beni başka biri ilan ettiniz.

Aynen öyle ama arkadaşım zaten arkadaşımız takıntılı kaynının vefatından sonra eltiyi bıraktı kaynanaya başladı just arkadaşımız sonra UI olunca bunu açmış. Hele bir oğlan olsun o zaman konuşulur demiş ne var yani. Hem hamile kalsın da, oğlan olduğu belli olsun da şimdiden ne yani bu takıntı. Evine şofben almaz bizde yıkanıyorlar der, çıkıp sobamı yakıyorlar, nezcafe alıyor, her akşam yemeği onlarda yiyoruz yeme arkadaşım hem bu kadın çalışıyorum diyordu çalışan birisi ne kadar da kafa yoruyor böyle şeylere kadının bir şey yaptığı yok, hakareti yok, eşiyle arasını bozması yok kendi halinde biri ama yok takıntı halini almış önce elti kayın ölünce elti gitti şimdi kaynana daha doğmamış çocuğa don biçme.

Nasıl bukadar emin olabiliyorsunuz ya.
Bütün konum sabote edildi zaten bu yüzden.
Koskoca kk da birtek o bahsettiğiniz kişinin mi eşinin kerdeşi intihar etmiş. 3-4 kardeş bi onlar mı varmış.
Ben o değilim arkadaşlar. bi eşimin kardeşi öldü dedim diye beni başka biri ilan ettiniz.

Beni birileriyle karıştırdılar. Aldırış etmeyin lütfen ya. Konumu sabote ettiler resmen :KK43:

obsesif kimse kimseyi karıştırmıyor sen o kişisin.üyeliğini iptal ettirdin ve kk'sız yapamadın bir çok kişi gibi ve geri döndün.:KK34:

belki diğer üyeliğinden onu tanıyanlar çıktı. o yüzden de yeni üyelik aldı. bunu söyleyerek deşifre olmak istemiyordur:44:
diye düşünüyordum kiiiii evinin fotoğraflarını paylaştığını gördüm..

Son düzenleme:
obsesif kimse kimseyi karıştırmıyor sen o kişisin.üyeliğini iptal ettirdin ve kk'sız yapamadın bir çok kişi gibi ve geri döndün.:KK34:

Yapmayın arkadaşlar ya. Lütfen. Benimde kaynım ölmüş diye mi sırf başka biri olarak düşünülüyorum. Ki bence okadar büyük bi tesadüfte değil bu. Bitek benim eşimmi 3-4 kardeş. Bitek bizim mi kardeşimiz öldü.

belki diğer üyeliğinden onu tanıyanlar çıktı. o yüzden de yeni üyelik aldı. bunu söyleyerek deşifre olmak istemiyordur:44:
diye düşünüyordum kiiiii evinin fotoğraflarını paylaştığını gördüm..

ben kimse değilim ben benim!
ben deşfre olmak istemesem evimi gelinliğimi paylaşırmıyım.
benim evime gelen biri beni burda çok rahat tanıyabilir.
aa bu x in evi şu siteye üye olmuş der.
abarttınız yaaa

Yapmayın arkadaşlar ya. Lütfen. Benimde kaynım ölmüş diye mi sırf başka biri olarak düşünülüyorum. Ki bence okadar büyük bi tesadüfte değil bu. Bitek benim eşimmi 3-4 kardeş. Bitek bizim mi kardeşimiz öldü.

evet senin de kaynın ölmüş,senin de eşin 3-4 kardeş,sen de just gibi başka yerde otururken sıkıntıdan dolayı kaynananların binasına taşınmışsın:KK34:

:44:

KK hatunlarinin gözünden hic bir sey kacmiyor :KK37:

Saka bir yana..

Ayni kisimisiniz farkli kisilermisiniz bilmiyorum..

Sorunuza cevabim: Ben ailemde olmayan bir isim koymayi isterim :KK31:

Bu kadar iddialı bi sekilde sen o sun diyenleri anlamıyorum. Benim babamin da uç erkek
Kardeşi var biri intihar etmiş ve babannemle cok yakın oturuyolarmis. O zMan bu kisi benim annem.

Bu kadar iddialı bi sekilde sen o sun diyenleri anlamıyorum. Benim babamin da uç erkek
Kardeşi var biri intihar etmiş ve babannemle cok yakın oturuyolarmis. O zMan bu kisi benim annem.

yalnız burada ince bir çizgi var ikisi de farklı evdelermiş ve ikisi de mali sıkıntıdan dolayı aynı apartmana taşınıyor,para biriktirip ev almak için:KK34:

Bahsedilen diger üyenin konularini ve tavrini bilmiyorum, belliki cok dikkat cekmis, diyelimki bu üye o üye, desifre edipte elinize ne geciyor anlamiyorum, genel olarak söylüyorum konusahibini korumak amaclida degil, ama anormal bi durum varsa niye kibleyip gecmiyorsunuz? Yönetim gerekeni yapar eger ortada bi kural ihlali varsa!! Bicok kisi üyeligini herhangi bi sebepten dolayi iptal edip yeni üyelik aliyor, neden bukadar tepki anlamadim dogrusu!!! Yani henuz ters biside demedi, öyle hissetmis ve önlem almak istiyor bunda yanlis ne varki ? :44:

haa bende söyleyim, tek düşük yapan da sen değilsin...

yada bi önceki nick ile bunları yazan

O çıktı gitti tabi, ben çok bozuldum.Bi an sessizlik oldu odada.
Sakın erkek çocuk merakı gibi düşünmeyin. Bizlerde öyle bi ayırımcılık asla yoktur. Ki kayınvalidemin 3 oğlu var zaten. Daha öncede bi hamilelik geçirdim düşük yaptım hiç cinsiyet lafı geçmedi bile, ki zaten 3 oğlu olduğu için kız çocuğa ayrıca düşkündürler.

2. nick ile gekmel yasak Kazen seni yakalayacaktır.

kızlar yanlış anlaşılmasın,konu sahibi 2. üyelik değil.:KK34:

X