Kayınvalidem eve bombayı attı gitti

Kayinvelalide kendi ayağına sıkmış resmen. Bence eşinize moral vermeye çalışıp günün tadını çıkarın:)
Eşim çok kötü hâlâ . Anlam veremiyor ben bebeğimin odasindayim . O hâlâ düşünüyor ona ayrı kendime ayrı uzuluyorum . Gerçekten el pençe durdum karşısında elimden gelenin fazlasını yaptım içinde neler biriktirmis hemde alakasız ve yalan

Eşimde öyle söyledi eğer ararsa acmiyorsun kesinlikle dedi . Bu yaptığından sonra benim evime gelemez dedi

Oğlunu elinde oynatamadigi için kuduruyor cunku
O şimdi senin dediğini yapıyor bak gör ağzına s ....k senin diyor bana . Amacı o zaten istiyor ki eşim bana kötü davransin . Ama neden bir de diyor ki ben sana en başında dedim ben şöyle isterim böyle isterim diye. Eşim de bağırdı sen neyden bahsediyorsun ya yeter artık konuşma dedi .

Valla eşiniz böyle şeyler demiş ya hani
Ben olsam hiç şuan kafaya takıyor olmazdım
Oh nasıl morardı iyi oldu filan diye üstüne sevinirdim açıkçası

Ay neden üzülüyorsunuz ki? Sizin açınızdan hiç kötü bir şey yok inanın. Eşinizi teselli edin mutlaka, şu aşamada öfke yüklü ifadelerden kaçının. Onu sakinleştirip üst perdeden; durumu onaylamadığınızı ama buna sebep olanin siz ya da esiniz olmadigini, şimdilik suların durulması için beklemenin en iyi şey olduğunu, annesinin yaptığından pişmanlık duyup mutlaka durumu telafi edeceğine inandığınızı falan konuşun.

Eşiniz sizin yanınızda ne güzel ALLAH mutluluğunuzu bozmasın derler ya asıl insanlar mutluluğu bozuyor sizin KV de bunlardan biri neyseki eşiniz annesinin yaptıklarının farkında.. Benim eşim olsa ANNEME saygısızlık yapamam bırak konuşsun der susardı.. helal olsun eşinize.. KV yi takmaya değmez salla..

Konuştum eşimle dediginiz gibi üstelik. O da mahcup oldu sen takılma onun derdi kendisiyle huzur gördüğü yerde duramiyor kendisi mutsuz ,huzursuz kötü niyetli girdiği her yeri de öyle olsun istiyor dedi

Sizinle bir derdi yok aslında. Derdi, kocasından kıymet görmemiş olmak, sevgi görmemiş olmak, "herkes böyle yaşıyor" düşüncesiyle mutsuzluğunu kabullenip ömrünü ziyan etmiş olmak.
Şimdi görüyor ki her koca kendi kocası gibi değil ve değer gören kadınlar da var.
Siniri kendine aslında. Ziyan edilmiş ömrüne. Çoğu kayınvalidenin derdi bu zaten.
"Oğluşum bana bir hizmetçi alır gelir de ben de ahir ömrümde bir gün yüzü görürüm" demiş ama öyle de olmamış.
Acınası bir durum aslında ama olan size olmuş işte.

ne dedi, niye dedi diye düşünmeyin. dünkü konunuz, bugünkü olay açık bir şekilde gösteriyor; kayınvalidenizin normal bir düşünme biçimi yok, ruh sağlığı bozuk. siz odadayken kafasında bir şeyler kurmuş olmalı durduk yere böyle çıkışabilmesi için. eşiniz olayların farkında, hiç asabınızı bozmayın o yüzden. anlattığınız şartlarda karısının yanında olmayan erkekte anası gibi ruh hastasıdır zaten. bebeğinizle ilgilenin, uzak olsun sizin için daha iyi.

Eşim annesini çok iyi tanıyor beni nasil kullandığını köle yerine koyduğunu biliyor . Görmezden gelinecek gibi değildi . Artık bariz abartarak yapınca her şeyi eşimin de tahammülü kalmadı

Kaç yaşında kadın.. Yazık yaaa hakaret küfür

Allah ıslah etsin...

Konuştum eşimle dediginiz gibi üstelik. O da mahcup oldu sen takılma onun derdi kendisiyle huzur gördüğü yerde duramiyor kendisi mutsuz ,huzursuz kötü niyetli girdiği her yeri de öyle olsun istiyor dedi
Tamam işte orada bırakın meseleyi. Kendi kendini bitirmiş resmen. Nolursunuz üzülmeyin, minik bebeğiniz de var. Sizin icin guzel bir sey oldu aslinda. Şekli değil ama sonucu öyle.

Sorarsanız eğer ona o dünyadaki en mutlu kadın . En çok o sevilmiş ,hep haklı ,hep doğrucu . Oysaki çok yalan da konuşur bunu defalarca yakaladık yüzüne vurmadık ben eşime " demekki doğrusunu söylemekten çekindi " dedim boşver dedim

Eşim annesini çok iyi tanıyor beni nasil kullandığını köle yerine koyduğunu biliyor . Görmezden gelinecek gibi değildi . Artık bariz abartarak yapınca her şeyi eşimin de tahammülü kalmadı
Eşiniz görüyorda siz neden kullandırdınız bu zamana kadar kendinizi?
Başka yorumda da el pençe durdum karşısında demissiniz. Bakın karşılığı bu akşam yasadıklarınız olmuş.
Eşiniz tepki gösterip mesafe koymasa siz onca dediği lafa rağmen kul köle olmaya devam edecek gibi duruyorsunuz kayinvalidenize.
Üzülmeyi bırakın da bir oh çekin, mesafe koyun aranıza.

Ay ya cok kiskanmis o sizi
Esinizin size yardim etmesini mutlulugunuzu cocugu her seyi kiskanmis iste..
Hasta iste cok ciddiye alma daha da delirsin..
Buarada esinizin ve kardesinin davranis sekilleri cok guzel ne mutlu sizi seven destek cikan bir esiniz var.
O kadini onemseyip kendinizi bosuna uzmeyin inanin degmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…