Kayınvaldemi seviyorum ama yakın oturmak istemiyorumm....

• Konu Sahibi fashion_starrr
durumunu anliyorum canim...benim kayinvalidemle iliskilerim daha farkliydi kayinvalidem olmadan önce,o kadar yakindikki,elinde büyüdüm resmen...bende kendi ailemdende biras uzak,onlardanda biras uzak olmanin daha tatli olacagini savunurum,savunuyordumda...ama sartlar el vermedi 1 seneye yakin kayinvalidemle beraber ayni evde yasadik...ne oldu bu sefer,onun dedikleri bana batti,benimkiler ona..ister istemez ayriliklar yasandi...herkes dedigime geldi,nerden nereye geldik iste...
ben bunu bilirim bunu söylerim...CANINDA OLSA BIRAZ UZAK OLACAKSIN...
herkes ayni olacak diyede bisey yok,nice ayri yasayanlar var kavgali,küs...
istemiyorsan ki,sana tavsiyem bu yönde bence kirmadan tatli dille nisanlinla konus..yanlis anlasilmayi bende yasadim ama dedigime herkes geldi...

Arkadaşım ne yaptınız ;konuştunuz mı bir gelişme var mı=?a.s.

Arkadaşım ne yaptınız ;konuştunuz mı bir gelişme var mı=?a.s.

Hayır canım konuşmadık,konusu bile açılmadı.. Yakın bir zamanda evlenmiycez..yani daha vakit var gibi.. Bu konu daha önce açılmıştı ama ayrıntılı konuşulmamıştı..ben de konu ilk açıldığında uzak oturma konusunda kendi fikrimi söylemediğim için içimde kaldı ve sıkıntı yaptım.Kayınvaldemle aram iyi,anlaşıyoruz ama bu bile beni endişelendiriyor şimdi..şuan sürekli onlara gidip gelirken,nişanlımı görmek için orda saatlerce kalabilirken.Kayınvaldem evlenince onlara yakın olmamak istediğim fikrini duyunca şaşıracak ve tavır alacaktır diye düşünüyorum Konu ilk açıldığında tavrımı belirteyim ki alışsın kadıncağız dimi ooff.Yine canım sıkıldı düşününce........

Canınızı sıkmayın..
Elbet o zaman geldiğinde herşey hale yola koyulur inşaallah..a.s.
Şimdiden bunları düşünüp de enerjinizi kaybeder;kendinizi üzerseniz;olmaz...
Pozitif olun ..Güzel düşünen güzel görür güzel gören HAYATINDAN lezzet alır..:icecream:

önce nişanlına soyle bunu.hee ama kayınvalıdenle sohbet ederkende laf arasında soylersın.ben uzak ıstıyorum dıye.ben evlendım ılk 2 ay yakın otrudum en harıc herkes memnundu.ama dırek ıse gırıstım ve esımı kandırdım.bagıra cagıra degıl guzel sozlerle ve sonra uzağa tasındık herkes sok oldu .ogullarına laf soktular ve esım bu sayede dahada koptu aılesınden.hersey olcagına varıor tatlım :)))

bir laf vardır çok muahbbet tez ayrılık getirir dıye.bencede tatlı tatlı gıdılıp tatlı tatlı gelınmelı.şahsen kayınvalıdemın dıbımde oturup ansızın çat kapı evıme gelmesı benımde hosuma gıtmez.benım kayınvalıdemle aramda 5 dak. mesafe var kendılerıde gelıp gıtmeye bayılırlar.ama kendısıne habersız gelnıp gıdılmeyecegını ögrettıgımı dusunuyorum.çünkü bizimkılerde cok severler benım evım onun evı,onun evı benım evım muahbbetıne bunu once esine daha sonra onlara tatlı dılle anlat canım ve sana tavsıye sakın kımseye anahtarını verme.ozellıkle kayınvalıdene.sımdı buradan bazıları bana kızabılır bız verdık bişi olmadı dıeee ama herkesın kayınvalıdesı bır degıl canlarım diyerek konuyu uzatmak ıstemıyorum.

canım bencede baştan konuş. Sonra daha zor olur. Ben evlendim evim otobüs mesafesindeydi. 9 ay sonra k.validemler benim üst sokağıma taşındı. yaklaşık 1 sene eşimle hergün kavga eşim hergece gitmek istiyor bende istemiyorum işten geliyorum yorgun evimde dinlenmek istiyorum. 1 sene sonunda ben galip geldim. ama 1 sene çok çektim. onun için gidebildiğin kadar uzağa git güzelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…