Göz Makyajı Kaşlarımı ne yapayım?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

dove

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
3.310
4
kızlar kaşlarıma bi bakın (gözlerime bakmayın güneşten kısılmışlar :))
normalde sadece altlarından 3-5 tel alıyorum. üstlerine hiç dokunmadım. ama şu kaşımın başlangıç yerleri çok mu uzun? bu aralar sanki kötü görünüyor gibi. onları nasıl kısaltabilirim? ya da kısaltayım mı?

kuaföre hiç kaş için gitmedim. bi kere aldırırsam hep almak zorunda kalırım gibi düşünüyorum. :/
sizce ne yapayım?

istersen makasla biraz kesebilirsin bana kalırsa başlangıç yerlerine dokunma
ben aldırdım şimdi uzatmak istiyorum ama çıkmıyor
birde üstten hiç almaman iyi olmuş çünkü bir kaşa şekil alttan verilir üstten değil
çok güzel görünüyor hiç kuaföre gidip de aldırma bence canım

öyle mi diyosun :) ya ben de memnunum aslında ama geçen bir arkadaşım çok uzamış kaşların bak başlagıç yerleri dik dik olmuş falan dedi. :KK43:((

bi de böyle kuaförlerle falan uğraşan biri değilim.
Yorumun için teşekkür ederim, mutlu oldum demek arkadaşımın dediği kadar kötü değil :)

rica ederim canım
seni çok rahatsız ediyorsa üstlerinden kes biraz yani öyle göze batacak kadar kötü bir görüntü yok
çok güzel kaşların bence çok doğal duruyor herşeyin doğalı güzeldir :asigim:

aslında kuafore aldırabilirsin surekli aldırsanda nolucak herkes gidiyor emin ol makyajının durusunu yuz hatlarını bile degistirir kas cok onemlidir

canım kaşlarının başlangıç kısmını kendin makasla alabilirsin kuaföre gitmek istemiyosan.kaşların güzel görünüyo ama :lepi:

sağolun kızlar :)
sevgili moon haklısın kaşlar insanın yüz ifadesini değiştiriyor. Kuaförlerden korkan biriyim, sadece saçlarımın kırıklarını aldırmak için giderim, kuaför de benim saçları kısacık keser sonra bin pişman olurum :))

bi de böyle iple koparıyolar falan gördüm de pek bi korktum :/ acır o yaa......
şu küçük makaslar oluyor onlarla sanırım üstlerinden biraz kesebilirim. en azından deneyeyim :p iki kaşım eşit olmazsa rezillik valla :-)

üst kısımlarını sadece makas ile kesebilirsin canım
evet dediğin gibi bir kere aldırdın mı hep aldırmak zorunda kalıyorsun
gerçekten zor bir durum

acıyor ama onun acısından nolucak kuaforlerin alması daha farklı cok gusel sekil veriyolar ben tavsiye ederim

ben de tam tersi ipi tavsiye etmiyorum keşke beni de aldırmadan önce biri uyarsaydı :KK43:
ip göz kapağında sarkmalara neden oluyor ayrıca yanlışlıkla inceltirler bir daha çıkmayabilir ya da o bölge de kaşlarını seyrekleştirebilir hiç gereği yok
sen cımbızla alttan fazlalıkları almaya devam et uzun olan yerleri de gözüne batıyorsa kısalt biraz
başka da elleme benim sana tavsiyem canım :1hug:

X