Göz Makyajı Kaşları sarya boyama

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kesinlikle saçını siyaha boyama klava: ben esmer olduğum halde boyadım siyaha 2 yıl bekledim çıksın die ..tamam çok güzel duruyor ama sonrası berbat..

bi arkadaşım senin gibi mavi gözlü kumral, saçları civciv sarısı boyadı harika oldu ayrıca kaşarı da koyu kahve ,gerçekten güzel duruyor sengözlerimebaksanab

Ben saçımın rengiyle bir iki yıl önce çok oynadım ama pişmanımmm çünkü saçlarım mahvoldu saç boyatırken değişiklik yaparken çok dikkatli ol bence kaş rengine gelince sakın oynama derim ben ne olursa olsun

Ewt gerçekten de haklısın canım yaa her kuaför sarı saçı tutturamıyo işin ehli olması gerekiyo ama her kuaföre güvenemiyorum senin bildiğin iyi bir kuaför var mı yerimseniben

Yaa kıslarr ben çok kararsızım yaa karar veremiyorum ama gönlüm sarıdan yana a.s

Canım tşkler yaa walla herkes kafamı karıştırıyorr ben istediğim renge boyatıcam:dance:

Ewt ablam da bana çok söylüyor saçının rengiyle oynama die ama çünkü o çok pişman :1no2:

Ya bende senin gibi sarı tonları düşünüyorum.Bende kaşlarımı napcam diye kara karar düşünüyorum.Daha önce röfle yaptırdım, röflemde güzel olmamıştı.Üzerine kahve boyadam açık oldu hoştu.Ama ben de illa sarı istiyorum sen gibi p
Napcaz biz böyle.Sen ne karar verdin.
Ben yeni kahveye boyattım benim biraz zamana ihtiyacım var açmak için.Sen ne güzel beyazsın renkli gözlüsün tereddüt etme bence.Kaşın kötü durursa kuaföründe iyiyse bi ton açtırırsın.
Ben esmercene buğday tenliyim bi de..
Gerçi şimdi zenciler bile sarı yapıyo :)))
Ben sürekli inceliyorum sarışınları saçları ya kaçlarının tonları+sarı karışık.Ya da kaşlarını açtırmışlar.Sende biraz incele sanatçıları felan.
Bence dene istiyosan ben deneyeceğim çünkü.Olmazsa kaşımı açarım artık..

canım benm saçlarımda sarı kaşlarım kahverengi. ama kötü durmuyor.çokta yakıştığını söylüyorlar.eğer değişiklik yapmak istersen bence boyat.ama çok yadırganmaması için yavaş yavaş röfleyle açtırabilirsin. ben öyle yaptırıyorum.şimdi saçımda siyah kalmadı neredeyse. ve her boyama öncesi saçım yıpmanmasın diye kuaför baım yapıyor ve saçımda hiç yıpranma olmadı.ama kuaförünü çok dikkatli seç canım.mesela ben doğal saç rengimin üstüne sarı röfle yaptırdım.ben platin istedim salak kuaför yapamadı bi süre sonra saçım turuncu oldu resmen.ama kuaförümü değiştirdim.şimdide çok memnunum. ama dediğim gibi saçı yapacak olan kuaför çok önemli.
kaş rengine gelincede çok abes duracağını zannetmiyorum. önce boyatırsın abes gelirsede 1 ton açtırırsın. sana sarının yakışır bence . çünkü gözler mavi olunca çok bomba olursun valla :1rolleyes:

Bencede canım röflenin üzerine kahve çok güsel oluyoooosengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…