Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benım de yarın ama dun test yaptım negayifti beklıyorum bakalım agrı sızı var mı sende akıntı falan. Ben de akıntı var bel agrısı var ama test negatif cıkınca umudum kalmadı bu aydan
Yok canım benimde yok pek umudum aslinda pek degerlendiremedik ama bi dun akinti vardi biraz beyaz bugun kuruyum kasik karin agrim bel agrim var birazda vajinal sızı var bklm belki yarin birgun gelecek bi kac gn gecikmeli

Yok canım benimde yok pek umudum aslinda pek degerlendiremedik ama bi dun akinti vardi biraz beyaz bugun kuruyum kasik karin agrim bel agrim var birazda vajinal sızı var bklm belki yarin birgun gelecek bi kac gn gecikmeli
Yarin olmazsa bir daha test yapayim diyorum ama benim de yarin gelir kesin

* BerraAksa_K BerraAksa_K 11 Kasım :nazar:
* @My heaven 9 Kasım :nazar:
* @Gulmet3 2 Kasım :nazar:
* @10N 12 Kasım :nazar:
* @mimice 3 Kasım :nazar:
* @SeevKaad 24 Kasım :nazar:
* @posterior 9 Kasım :nazar:
* @15yusra11 1o Kasım :nazar:
* @Neic 9 Kasım :nazar:
* @eymecik 10 Kasım :nazar:
* @elaide 5Kasım :nazar:
* kahvecibaby kahvecibaby 10 Kasım :nazar:
* Fit mutlu anne Fit mutlu anne 15 Kasım :nazar:
* @Seymaaao 1 Kasım :nazar:
* @Yazankalem 24 Ekim :nazar:
* @dvtb 11 Kasım :nazar:
* @Anneyimbenanne35 18 Kasım :nazar:
* A Aysucan20 13 Kasım :nazar:
* @sedamunzur 1 Kasım :nazar:
* @neiraida 22 Kasım :nazar:
* @mehtap mustafa 2 Kasım :nazar:
* @watchthesunset 27 Kasım :nazar:
* @esmerim53 27 Kasım :nazar:
* panic_attack panic_attack 21 Kasım :nazar:
* @duruasya 9 Kasım :nazar:
* @damlaozcan0666 20 Kasım :nazar:
* @nzha 7 Kasım :nazar:
* @gcm19944 19 Kasım :nazar:
* @BONCUK23 29 Ekim :nazar:
* @Valensiya 24 Kasım :nazar:
* @eymecik 10 Kasım :nazar:
slm kızlar nasılsınız yok mu belirtileriniz, yeni hamişler ? :halay:

Benim reglim bitecek bakalım Aralık ayı nasip artık

DSC_20181116001920160.JPG
DSC_1275.JPG

Bu testte bir şey gören var mı arkadaşlar? Bu akşam 5 dkda tertemiz negatifi gördükten sonra testi banyoda bıraktım. Sonra eşim 15 dk sonra burda silik çizgi var dedi. Ben de testin süresi geçti artık salla dedim. Açıklamada 30 dakikadan sonraki sonuçlar geçersiz diyo daha 20 dakka olmadı ki dedi. İğne etkisidir, hormon etkisidir, test tuhaftır, biz yanılıyoruzdur diye düşünüyorum ama var mı burda bi şey sizce? İlk defa böyle bi şeyle karşılaşıyorum. Test Miratech erken gebelik testi. Bat'a 5 var.

Eki Görüntüle 2206312 Eki Görüntüle 2206313
Bu testte bir şey gören var mı arkadaşlar? Bu akşam 5 dkda tertemiz negatifi gördükten sonra testi banyoda bıraktım. Sonra eşim 15 dk sonra burda silik çizgi var dedi. Ben de testin süresi geçti artık salla dedim. Açıklamada 30 dakikadan sonraki sonuçlar geçersiz diyo daha 20 dakka olmadı ki dedi. İğne etkisidir, hormon etkisidir, test tuhaftır, biz yanılıyoruzdur diye düşünüyorum ama var mı burda bi şey sizce? İlk defa böyle bi şeyle karşılaşıyorum. Test Miratech erken gebelik testi. Bat'a 5 var.
Bence var cnm hyrlı olsun inş sağlıklı gebeliktir hemen kan testi yaptır inş güzel haberler ver bize de

Bence var cnm hyrlı olsun inş sağlıklı gebeliktir hemen kan testi yaptır inş güzel haberler ver bize de

Çat diye bu derece silik çıksa bile dicem ahanda geliyo bebek ama 15 dk sonra böyle bi şeyle karşılaşınca ne düşüneceğimi bilemedim. Yarın bi de predictor ile ve sabah ilk idrar ile deneyeceğim. O da silik çıkarsa kan testi yaptırırım. Aşırı sağlamlık duygusundan negatife o kadar hazırlamışım ki kendimi 6 aydır, bu sefer de sonucun doğru olmadığını düşünüyorum :/ Ay hadi inşallah kuzum beni şaşırtır.

Çat diye bu derece silik çıksa bile dicem ahanda geliyo bebek ama 15 dk sonra böyle bi şeyle karşılaşınca ne düşüneceğimi bilemedim. Yarın bi de predictor ile ve sabah ilk idrar ile deneyeceğim. O da silik çıkarsa kan testi yaptırırım. Aşırı sağlamlık duygusundan negatife o kadar hazırlamışım ki kendimi 6 aydır, bu sefer de sonucun doğru olmadığını düşünüyorum :/ Ay hadi inşallah kuzum beni şaşırtır.
Anlıyorum seni canım insan sonra olmayınca daha çok üzülüyor iyice emin olduktan sonra git madem zaten adetine az kalmış adetin geçene kadar çizgi de koyulaşır inş çok heyecanlı inş her şey yolunda gider bu süreç çok zor

Eki Görüntüle 2206312 Eki Görüntüle 2206313
Bende gördüm canım inşallah hayırlısıyla vardır

Anlıyorum seni canım insan sonra olmayınca daha çok üzülüyor iyice emin olduktan sonra git madem zaten adetine az kalmış adetin geçene kadar çizgi de koyulaşır inş çok heyecanlı inş her şey yolunda gider bu süreç çok zor

Aynen öyle. Hiçbişi görmesen bi dert, görsen emin olamıyorsun test mi saçmalıyor, ilaçlardan mı, kimyasal mı... Pöff antin kuntin işler.

X