Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
slm kızlar nasılsnzz giremiyorum bi kaç gündürrr. Yok mu gelişmeler yeni hamişler
Meraba tatliim! ya bugun benim bat ama tik yok. ne adet belirtisi ne pozitif test. davul gibi sisme haricinde bi numara yok yani.

hayirlisi bakalim. Sen napiyosunnn?

Benim bat 3kasimdi dünden beri adet olmadim. 2kasimda test yaptim negatifti.

Acil yorum yapar misin ben ikinci çizgi gördüm sandim

Eklentiler

• IMG_20181104_212333.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 66
Canım benim çok geçmiş olsun Rabbim tekrar nasip etsin sağlıklı hayırlı evlatların olur inşallah tez zamanda

bekliyorum haberlerini mutlaka beni de etiketle
Canım akşamüstüne doğru kahverengi akıntım geldi açık renkte ve akıntıyla karışıktı. Korktum doktora gittik değerim 68 çıktı. İğnenin 12.günü adetime yaklaşık 3-4 gün var. Değer normal mi bilemedim korkuyorum da. Salı gün tekrar kan verip kendi doktoruma gideceğim

sen rahat ol stres yapma. doğacağı varsa tutunur zaten. bol bol yat dinlen önemli şu günler inşallah değer ikiye katlar. bana değerin iyi gibi geldi

Olur canım seninde olur inşallah. Ama biraz nazlılar işte hemen gelmiyorlar. Bunlar hep yeşilçam filmleri yüzünden. - Tek gecede hamilelik- olgusunu çakmış beynimize. Gerçek hayata baksan tam fiyasko
aynen öyle ahahaha. ben hep vakti saati vardır nasip diyip geçiyorum. vallahi pozitiflik kazanacak
Rabbim tekrar aynılarını yaşatmasın sana, diğerlerinin acısını da alsın götürsün bu melek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…