Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
selam, benim ilk gebeliğim plansız ve sürpriz oldu çokta güzel oldu
planlı olunca daha stresli oluyormuş insan hakşkaten bu durum çiftleri etkiliyormuş yani

Ne güzel surpruz olmus ya bende bu sefer bir surpriz bekliorum aslinda bu aydan da umutluyum Bakalimm canim... aa bende ilk gebeligimde dedik korunmayi birakalm nasilsa hemen olmazya cunku cevremde 3 5 ay korunmamasina ragmen gebe kalamayanlar vardi neyse bizde bıraktık benim sansima ilk ay hamile kaldim şaşırdım

Aminnnnnnnnn cnm hepimzi isyandan korusn

Yok canım. Hiç 14.gün adet olmadım. Genelde 15_16 gibi geliyor bir defasında 19.Gün geldi
anladım, olsun hiç üzülme umutlar aralığa benim de bat dündü henüz olmadım ama olmayı bekliyorum, değerlendiremedik yumurtlamayı. o yüzden bu topige de pek dahil olmadım

Kızlar adetim bittiğinden beri uzayan akıntım var dün 18.gündü peçeteyle akıntıyla beraber pembe bir kan geldi enfeksiyon yok vajinal ultrosanla bakıldı acaba yumurtlamadan dolayımı kanli akıntı gelmistir

yumurtlama akıntısıdır canım benim de bazı aylar oluyor. bugünleri değerlendir mutlaka

kız alttaki bi tık daha mı koyu ne
Valla şimdi karşılaştırıncA onda da var gibi. Bugün daha silik yada daha koyu olmalıydı aynı gibiler bende bilemedim. Sadece ikinciye bakınca sanki yokygibiydi yanana koyunca fark göremedim. İkiside aynı marka farklı marka olsa duyarlılığı farklı diyeceğim umutlanmakta istemiyorum

Hadi inşallah denk gelir canım, bende şimdiki de ilk seferde tutar, nasılsa ilki de öyle oldu diye planladığım zamana kadar bıraktım; bileydim bi 3 ay önce başlardık çalışmalara
bizde de öyleydi ilkinde nasılsa hemen tutmaz deneyelim dedik ama cidden sürpiz olmuştu
kısmet nasip işte

11.gün için normal sanki. pazar sabah tekrar yapsan ya. bi de testlerin markası ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…