Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
26 ekim. Ya her topige tarih verdik durduk ayladir insallah bu sefer tutsun ya lutfen Allahim duy sesimiziiiiiii. Hasretimize son ver. Saglikli sihhatli yavrular ver bize. Amin
aminnnnnnn . gerçekten öyle her ay bu konuları takip ediyoruz, yeni umutlarla aya başlıyoruzz

Yumurta buyutme ve gelistirme hapi. Klomen famara bunlar genelde 1 yil sonunda sonuc alamayan anne adaylarina verilir. Ilk tedavi bunlarla baslar. Mesela bem klomen basladim bu ay
anladm dr. gözetiminde alınıyor sanırım bu ilaçlar ?

bendnsin cnm sıkıntı yok :rapci:
Seni biliyorum önceki ay kimyasal grçirdin. Bende önceki ay kimyasal geçirdim. Geçen aydan umudum vardı ama olmadı. Bu ay rahmi hazırlamak için estofem verdi. Kan sulandırıcı hap kullanıyordum ona ek iğne verdi. Yumurta takibi yapılıyor onun içinde iğne ilaç kullanıyorum. Bakalım bu ay umutluyum sankı

Seni biliyorum önceki ay kimyasal grçirdin. Bende önceki ay kimyasal geçirdim. Geçen aydan umudum vardı ama olmadı. Bu ay rahmi hazırlamak için estofem verdi. Kan sulandırıcı hap kullanıyordum ona ek iğne verdi. Yumurta takibi yapılıyor onun içinde iğne ilaç kullanıyorum. Bakalım bu ay umutluyum sankı
ne güzel burda birbirimizi hatrlamak , dertlerimize ortak olmak. Benm de kmyasaldan sonra adetim tam vaktinde geldi bu ay. Belki her şerde bir hyr vardr ddim sevndm adetimin vaktnde gelmesne. Bu ayı da atlatalım olmazsa tekrar dr.a gidecem. Kimyasaldan sonra hamile olmak kolay olur diyenler olmştu ama ? hyrlısı bakalım .

bunu bi izleyin kızlar. bu dr. çok rahatlatıcı konuşuyor. Aslında her şeyi zamana bırakmak rahat olmak en önemlisii. Hemen tıbbi müdahaleye başvurmayın diyor ben de bunun taraftarıyım.

ne güzel burda birbirimizi hatrlamak , dertlerimize ortak olmak. Benm de kmyasaldan sonra adetim tam vaktinde geldi bu ay. Belki her şerde bir hyr vardr ddim sevndm adetimin vaktnde gelmesne. Bu ayı da atlatalım olmazsa tekrar dr.a gidecem. Kimyasaldan sonra hamile olmak kolay olur diyenler olmştu ama ? hyrlısı bakalım .
Evet onun için umutluydum. Geçen yıl klomen ilk kullanışımda kimyasal oldu bir ay sonra ikizlere hamile kalmıştım. Bekleyelim bakalım bu ay olur inşallah

Bu ay eşimle tanışma yıldönümümüz İnşallah ki hediye verriirm eşime 7 kasımda tabşma yıldönmümz 11 de regl Allahım sen nasip eyle

X