Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla açıkcası bende ilk defa bu kadar gaz oldu ama bişeye yormak istemiyorum sonu hüsran oluyor. Akıntım beyaz yoğun kıvamlı onu da göz önünde bulundurarak diyorum ki kesin üşüttüm
Benimde iki aksamdir gazim var. Biri cok sanciliydi. Akintida ayni senin gibi. Bat 28 ekimdi. Ama femara kullandm ya belki o geciktirmistir diyorm

Yapmadm cnm. 21. Gun progesteron testi baktilar mi sana. Kac yumurtn oldu
Yok canım benim durum şöyle eylülde rahim filmi çekilde temiz çıktı sonuçlar doktor bir ay serbest bırakalım olmazsa klomen kullan dedi. Ee haliyle olmadı bende klomen kullandım ama sonrasında takip için gitmedim doktora ateş ölçme yöntemiyle takip ettim ki yumurtamda çatladı. Yumurtlamadan sonra bitmeyen bir kasık ağrısı ve akıntı hali oldu birkaç gündür de inanılmaz gaz sancılarım oluyor hele geceleri özellikle. Progesterona baktırmadım çünkü sürekli takiplerden bıktım açıkcası 14 aydır :) 7 günüm var geçmesini bekliyorum ama zaten ateş ölçtüğüm için adet başlamadan 2 gün önce ateş düşüyor. Düşmezse bir umut işte. Sen neden test yapmadın acaba ben olsam asla dayanamazdım

Acaba 1 ay beklemem gerekir mi
yok hayır bana doktor gerekmez demişti. sessiz düşük derler zaten, testi yapmamış olsaydın adetle beraber hiç haberin olmazdı bile demişti bana. korunmayı gerektirecek durum yok umarım bir sonraki ay hayırlı haberlerini alırsın :)

Canm cunku umudum yok. Neden dersen 21. Gun progesteron degerin dusuk yumurtlamamissin dedi doktor. Ultrasonda gorunenler neydi bilmiyirm. Regl belirtimde yok. Bekliyorm ne cikcak

Canm cunku umudum yok. Neden dersen 21. Gun progesteron degerin dusuk yumurtlamamissin dedi doktor. Ultrasonda gorunenler neydi bilmiyirm. Regl belirtimde yok. Bekliyorm ne cikcak
O zaman bekle bakalım bikaç gün açıkcası benim doktorlara güvenim kalmadı :) kaç çıktı peki değer

0.44 ama gec yumurtladm gibime de geliyor. Doktorlar cok formalite konusuyor.
Aynen katılıyorum sana gerçekten ben kafama uyan net cevap alabildiğim bi doktor bulamadım malesef ki. Bekle canım biraz inşallah olumlu sonuç alırsın kaç aydır deniyorsun

Aynı kaderi paylaşıyoruz benimde 1,5 ve 2 cm olmak üzere iki yumurtalığımda da var. Rahim filmi çekildi mi sana? Büyüklükleri ne
Evet cnm cekildi o temiz cikti. Benimde iki yumurtalgmda var 3.5 be 4.5 cm. Diger tahlillerin nasil. Neler uygulandi sana bu zamana kadar

Evet cnm cekildi o temiz cikti. Benimde iki yumurtalgmda var 3.5 be 4.5 cm. Diger tahlillerin nasil. Neler uygulandi sana bu zamana kadar
Diğer tahlillerimin hepsi normal. Nisan ayında klomen + çatlatma iğnesi oldum. Olmayınca üstüne düşmedim eylülde rahim filmi çekildim ve bu ay klomen kullandım onun dışında ekstra bi tedavi uygulamadım. Seninkiler biraz daha büyükmüş doktor ameliyat önerdi mi sana

Kızlar adetime 10 gun var idrarda yanma ile uyandım sabah şimdide idrarimi yaptıktan sonra çok hafif pembe gibi 1 kaç damla peceteye geliyor sildikten sonra yerleşme kanaması olabilirmi ?

Yok onermiyorlar zarar gorur yumurtaliklar diye. Adetlermde duzenli bi sikayetmde yok. Bende eylulde film cekildm :) belirtilerimzde ayni bu ag . Bat ne zamandi

Yok onermiyorlar zarar gorur yumurtaliklar diye. Adetlermde duzenli bi sikayetmde yok. Bende eylulde film cekildm :) belirtilerimzde ayni bu ag . Bat ne zamandi
Benimde adetlerim inanılmaz düzenlidir hiç adet sancılarımda olmaz o yüzden çikolata kisti olmadığımı düşünüyorum nedense hatta ca 125 bile çok çok normal çıktı. Bat 5 kasım bekliyorum bugünü de saymazsak son 6 ama zaman geçmiyor işte. İnşallh önce senden sonra hepimizden güzel haberleri alırız. Ya bide şöyle bi sorunum var sürekli midem ekşi ağzımda rennie ile dolaşıyorum

Benimde gogsümün hizasi yaniyor. Mide eksimesi cok oluyor hamilelik belirtisi olarak. Insallah oyledir. Kac yumurtan oldu

Benimde gogsümün hizasi yaniyor. Mide eksimesi cok oluyor hamilelik belirtisi olarak. Insallah oyledir. Kac yumurtan oldu
Dedğim gibi takip için gitmediğim için bilemiyorum açıkcası. Çünkü ne zaman doktora gitsem moralim bozuluyor doktor bana hsgden sonra 3 ay bekleyelim olmazsa aşılama yaparız demişti bu 2. Ayım ya beklicem bir ay daha yada aşılama için tedaviye başlıcam beklemek yordu çünkü. Benimde göğüs hizzamda o yanma hissi ve afedersin sürekli gaz halim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…