Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
inşallah yerlesmedir canım. :*

11 ekimdi yumurtlama günüm canım. Bugün regl gecikmemin 3.günü. Sabah ovulasyon testi yaptim iki koyu cizgi cikti
kan testi yaptır kuzum inşallah :*

Amin insallah. Gözünüz aydın. :*

Aleykum selam.bende ocak ayinda bi düsuk yasadim ama düzenimde bozulma olmamisti.insallah Rabbim banada en kisa zamanda hayirlisiyla nasip eder.zamani var diye düsünüyorum bende.umarim cok bekletmez.

İnşaAllah Amin Allah c.c razı olsun. Hayırlı zamanda hazır olduğunda sağlıkla hayırla gelen bir bebiş nasip olsun inşaAllah sizlere. Hiç görmediğin hiç koklamadığın varlığını hiç hissetmediğin ama ruhunun tanıdığı birini özlemek gibi büyüyen kocaman bir hasret oluyor. Tek çaresi de varolan hale şükredip bu süreçte sabretmek imiş. İnsanız hele ki şu dönemlerde iyice tahammül sınırılarımız zorlandı. Artık bazı konularda daha hassas ve kırık olduk. Sabredemediğimiz oldu ağla ağla canımız da çıktı ama neye yarıyor? kendimize zarardan başka... Ama Rabb 'in planı bizimkilere benzemiyor. İnşaAllah sizlere daha da güzelini nasip edecektir. Hüzün bize yakışmaz umutla sabrımızın mükafatını bekleyelim bakalım Rabb'imiz bizlere ne güzellikler yazdı.

Çocukları olup onunla imtihan olunan, ne kendine ne ailesine ne de dinine bir hayrı bulunmayan evlat, belki de Allah c.c korusun bizim imanımızı zedeleyecekti belki de Allah c.c bizi koruyor ama biz anlamıyoruz. Gaybı bilen Allah c.c hepimizin hakkımızda hayırlısını nasip etsin. Düşükten sonra bu lafları edebilmem benim de çok zamanımı aldı, sanmayın ki hemen toparladım. Toparlayanlar illaki olmuştur hemen tevekkül eden sabır gösterip durumuna sağlığına şükredenlerden Allah c.c razı olsun. ben henüz o raddede bir tavır sergileyemedim ama inşaallah hepimize sabır, gönül ferahlığı, ilim ve tevekkül ihsan olunsun.

Hayırlı sağlıklı bebişlerle yuvalarımız şenlensin gülüşmeler eksik olmasın inşaAllah

Merhabalar cnm benimde bat 19 kasim 9 gun once 13 haftalik bebegimi kaybettim ve ben Allahimizin izninle tekrar denemek istiyorum cok aci cekiyorum 20 gundur karnimda ölü melegimi tasimisim ve bn hc farketmedim rabbim herkeze iatedigini en kisa zamabda nasip etsin banada...

Malesef adet oldum kızlar

bu aydan geçti önümüzdeki ayları kovalamaya devam :)

kızlar merhaba sıze bırsey sormak ıstıyorum adetıme 6 gun var ama bırkac gundur kahverengı akıntım oluyo iç çamaşırımı kırletecek kadar cok az ve tuvalete gıttıgım zamanlar akıntıyı farkedıyorum bununla ılgılı bırcok sey okudum ama benım merak ettıgım yerlesme kanaması adet tarıhınde veya adet gecıkmesınde mı oluyo zamanlaması yoksa bole bır hafta onceden de olabılıyor muu cevap yazarsanız cok sevınırım bırkac gundur kafama takıp duruyorum sadece bunu duunur oldum nıye oluyo kı dıye

meraba kizlaaar, bat’a 8 gün var. sabirsizliktan sabah test yaptim ama tabiki negatif. kendime söz verdim, bat’a kadar her iki günde bir test yapicam (ve her gün degil yani). bu ay nedense iki ayri zamanda lekeleme oldu, noooluyo vucudumda anlamiyorum.
Rabbim insallah en kisa zamanda saglikla sihhatle ve hayirla kucagimiza bebeklerimizi almayi nasip etsin insallah.

cnm inş tekrar gebe kalırsın. üzülme Rabbim yine nasip eder.

cnm yumurtlama takibi yaptın mı belki geç döllenme olmuştur...

cnm yumurtlama takibi yaptın mı belki geç döllenme olmuştur...
bu ay yeniden denemeye basladik, natürel takilalim dedik hic takip etmedim o yüzden. nasip olmazsa bu ay onumuzdeki ay yumurtlamayi takip edicem ama..
hayirlisi bakalim:)
senin keyfin nasil?

bu ay yeniden denemeye basladik, natürel takilalim dedik hic takip etmedim o yüzden. nasip olmazsa bu ay onumuzdeki ay yumurtlamayi takip edicem ama..
hayirlisi bakalim:)
senin keyfin nasil?
Tşk ederm cnm iyimm bn de .. beklemedeyimmm.. bakalım. 9 kasım bat. ama hiç umudum yok. tek belirtim bile yok. hyrlısı artık.

Tşk ederm cnm iyimm bn de .. beklemedeyimmm.. bakalım. 9 kasım bat. ama hiç umudum yok. tek belirtim bile yok. hyrlısı artık.
benimde hic yok! Allah buyuk canim, hic belli olmaz...iiiinsallah hep birlikte sevinecegiz!

bana cevap yazan olmayacak heralde neyse tesekkur ederım yıne de kızlar iyi geceler ınsallah saglıcakla bebıslerınızı kucagınıza almayı nasıp eder allahım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…