Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gecenlerde bi doktorun videosunu izledim.

Canm tşk ederim. Ama burda yumırtlama günü nasıl hesaplanır onu anlatmış . Zaten adetin düzenlyse bir değişme olmaz batta ve yumurtlamada. Ama adet düzensizliği varsa yumurtlama ve bat tarihi değişkenlil gösteriyor ki benim öyle bu ara . Hiç bilemiyorum yumurtlma gğnümü. Ovulasyon ile takip ediyorum.

Canm tşk ederim. Ama burda yumırtlama günü nasıl hesaplanır onu anlatmış . Zaten adetin düzenlyse bir değişme olmaz batta ve yumurtlamada. Ama adet düzensizliği varsa yumurtlama ve bat tarihi değişkenlil gösteriyor ki benim öyle bu ara . Hiç bilemiyorum yumurtlma gğnümü. Ovulasyon ile takip ediyorum.

Bende bu ay ilk deva ovulasyon testi denedim. Normalde regl bitip temizlendikten sonra 3. gün test yapmaya başlayacaktım ama reglimin son günü (5. günü) çift çizgi gördüm ertesi günde ise T çizgisini silk gördüm yumurta çatlamış anlamına geliyormuş ve 4 gün ilişki önerildi. Benim adetim düzenli geliyo normalde 1 2 gün erken yada geç olur sadece. Yumurtlama nasıl bu şekilde anlamış değilim açıkcası.

Bende aslinda sunu daha iyi anladim yumurta ne.zaman olursa olsun 14 gune adet geliyo. O yüzden 5. Gunde olsa 15. Gunde olsa üzerine koycan 14 gun döngü o ay odur. Duzensizler tabi zor benimde bello olmuyo anlıyorum yani.

Kızlar birşey sorucam bugün doktora gittim adetin 3. Günü yapılan testlerimin sonucu da değerlendirdi amh 10 olması gerek sende 11 çıkmış dedi bir daha kan tahlili yaptırmami istedi yani ne olabilir pko muyum acaba netten biraz araştırdım da yardımcı olun bana

Kızlar Kasım ayı yaklaştıkça heyecanlanma ya başlıyoruz .İnşallah bu ay gebe kalırız 5yillik evliyim o duyguyu ve heyecanı yaşamak istiyorum

Sizde ne sorn oldu. Kac senedor istiyorsnz
İlk 1yil hariç 4yildir istiyoruz. Doktorlar yumurta rezervimin az olduğunu olan yumurtalarından çok küçük olduğunu söylüyorlar, hatta bir keresinde kendi doktorum izinde iken sadece kist olup olmadığını söylemesi için başka birine görünmüştüm doktor o zaman yumurtaların çok küçük bunlar buyuyorlar mi ki diye şaşırmıştı.

İlk 1yil hariç 4yildir istiyoruz. Doktorlar yumurta rezervimin az olduğunu olan yumurtalarından çok küçük olduğunu söylüyorlar, hatta bir keresinde kendi doktorum izinde iken sadece kist olup olmadığını söylemesi için başka birine görünmüştüm doktor o zaman yumurtaların çok küçük bunlar buyuyorlar mi ki diye şaşırmıştı.
Kist falan mi var rezerv neden dusuk

X