Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

Kasım Ayı için Dua Listesi

1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!:KK19::KK52:
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!
:KK70:
6. winx perisi - 6 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!:KK19::KK52:
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

9. serap bilbey - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
10. senemcim - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
11. hstc - 8 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
:KK70:
14. orlistat - 9 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
15. melisa87 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
16. teacher 60 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:

17. asyabebek - 10 Kasım
18. ayaznaz - 12 Kasım - - Gelecek ay görecek inşallah! :KK70:
17. sudecan - 12 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
19. Oyaz_08 - 12 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
20. ozlemk - 12 Kasım
21. balkopuknurs - 12 Kasım
22. minikyaramaz - 13 Kasım - En hayırlı zamanda görecek inşallah!:KK70:
23. AskAsk - 13 Kasım
24. gamzemir - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
25. DELISI - 15 Kasım
26. _ebru32 - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
27. siyah-düş - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70: Dualarımız seninle canım. :KK71:
28. yavrisko - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:

29. baharkartal - 15 Kasım
30. exporter - 16 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
31. zehra_2509 - 16 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:

32. only_smile - 16 Kasım
33. SevdeBilge - 17 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
34. bananickkalmamis - 17 Kasım
35. Muhsana - 17 Kasım
36. Ak_kap - 17 Kasım
37. elfy - 17 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!! :KK19::KK52:
38. beteray - 17 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
39. gamzelim.66 - 20 Kasım
40. miray_80 - 22 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
41. love_honey - 24 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
42. sirine - 24 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
43. ncncn - 24 Kasım
44. aysag - 25 Kasım
45. melisax - 26 Kasım
46. naciye00 - 26 Kasım
47. aysglbrkn - 27 Kasım
48. JELLYMELLY - 27 Kasım
49. sementa33 - 28 Kasım
50. bestembenim - 28 Kasım
51. landarch - 30 Kasım
52. brsnugur - 30 Kasım
53. GÜLCEZA - 30 Kasım
54. kadergonul - 1 Aralık
55. tavas - 2 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

Ya Rabbim Sana hamd olsun. Bu ay hamile kalan arkadaşlarımıza bu mutluluğu yaşattığın için Sana şükürler olsun. Onlara sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk ihsan et. Bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almalarını nasip et. Hamd olsun Sana ya Rabb.Şükürlerimizi kabul et. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

kızlar maalesef bebişimi kaybettim bugün düşük yaptım çok üzgünüm :KK58:Allah kimseye yaşatmasın inşlh..

geçmiş olsun canım,hayırlısı Allahtan yapıcak bişeyimizde yok ama üzülmemekte elde değil hakkında hayırlısı olsun canım inşaallah aralıkta seviniriz hep beraber...

kızlar ben adet oldumm satımı 25 aralık olarak degiştirirmisiniz dün üzüldüm hamile degilim die ama bugün adetim çok gecikmeden gelince sevindim en azından kaliteli bi yumurta olmuşki tam 14 günün sonunda adetim başladı.hayırlısı bakalım şimdilik yeni bi tedavi için düşüncemiz yokdaha ilk günüm nasılsa.

kızlar düşük yapnların topiğede yazdım sizlerede sormak istiyorum malum doktora kızdığım için hiç bişe sormadım ona çıktım geldim birde bidaha doktora gelmicem eskiden annelerimiz nası doğurmuş olcağı varsa oluyo demek diye düşündüm gerçekten bidaha olursa gitmeyi düşünmüyorum 3 4 aylık olana kadar belki saçma sapan bişey ama şuan öyle düşünüyorum sorumu size soruyorum o yüzden..bu kanama ne kadar sürcek,adet düzenim değişcek yine dime bide kürtaj falan olmadığımdan tekrar denemek için 3 6 ay falan beklememe gerek varmı ki?

canım galıba sende benım gıbı kımyasal gebelık gecırmıssın benım agustos ayında olmustu benım dusukte kanamam 6 gun falan surmustu 8 agustosta baslamıstı bıdakı ay 8 eylulde adet oldum tam 1 ay sonra daha sonraları normale donuyorsun sonrada 5 ekımde oldum ben zaten 26-27 gunde bır adet olurum benım duzene gırdı canım. ben adetım bıttıkten sonra kontrole gıtmıstım doktorum hersey temız demıs dedı parca falan kalmamıs zaten benım kese falan gozukmememıstı daha cok kucukken oldugu ıcın adetle gıtmıs.korunmana gerek yok dedı bıde bana folık asıt vermıstı ve galıba sımdıde hamıleyım yarın adet gunum bu sabah test yaptım ve cıft cızgıyı gordum yanı ıkıncı cızgı 1.çizgi kadar kalın degıldı ama bayagı bellıydı sılıkte degıl sakın uzulme bende cok uzulmustum ama derlerkı hep dusukten sonra cok cabuk hamıle kalınır ben cok ümitsizzdim halada ınanamıyorum ve korkuyorum ve dedıgın gıbı bır sure bekleyıp sonra doktora gıdıcem cunku erken gıdıyoz ıkı gunde bır kan ıstıyolar yok kese gorunmedı dıs gebelık olabılır yok kımyasal gebelık deyıp ınsanı daha cok korkutuyolar.bende beklıcem 1 hafta 10 gun kadar eger reglı olmazsa oyle gıdıcem

Canım doktorunu değiştir istersen. Kızmakta haklısın, doktorun biraz ihmalkar davranmış sanki. Gerçi bilemezsin o, şunu yap, bunu yap deseydi, olacağı varsa da olurdu. O yüzden şimdi düşünüp kendini üzme boş yere. O doktora kızgınsan başka doktora gidersin. Tavsiye alabileceğin birileri varsa onlara danış.
Bu arada ben de dün doktoruma gittim. Sormak istediğim o kadar soru vardı, kadının çok hastası var, sırada bekleyenler çoktu ve aceleci davrandı, muayene etti yolladı. Ben de sinirlendim açıkçası. O kadar para döküyorum. Karşılığı bu mu olmalı diye düşündüm ve bir süre doktora gitmeme kararı aldım. 5 aylık evliyim ve 6 ay bekleyeceğim. Kendiliğinden bebeğim olmuyorsa 1 yılın sonunda iyi bir doktor araştırıp ona giderim diye düşündüm. 1 yıldır evliyim ve çocuğum olmuyor, ne yapmam lazım derim. Ama şimdi daha 5 aylık evliyim ve doktora bugüne kadar boşuna para vermişim gibi hissettim dün. Doktoruma soramadığım ya da sorup da cevap alamadığım bir çok soruyu burada öğrendim zaten. Bence tecrübeli arkadaşlardan bilgi al sen de. Bunu yaşamışlar en iyisini bilir. Ben de bir süre bekleyeceğim ve aklıma takılan soruları tecrübeli arkadaşlara sorup öğreneceğim. Sonra baktım olmuyor, İstanbul, Ankara, her neredeyse iyi bir doktor bulup ona gideceğim. Buradak salak doktorlara parayı veriyoruz, cevap bile alamadan evimize geri dönüyoruz. İyice sinirimi bozdular... Ayh neyse... Umarım sorunun cevabını bilen tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur siyah düşcüm.:KK71:

sevde bilge bencede canım boşuna gidipte para verme bende 14 ay oldu evleneli doktora gittim ama başka rahatsızlığım vardı bikini bölgemde çıban gibi yara olmuştu sonra doktora bebek düşünüyoruz daha 4 yada 5 aydır deniyoruz dedim gayet normal hemen olmaması dedi sen böyle devam et 1 yıl geçer ve olmazsa gel dedi hem doktora gidipte kendimizi yıpratmanın alemi yok annem diyorki bana ben sana hamileyken 9 ay boyunca doktora götürmediler ebe vardı arada bir o bakardı bizde doğum yaptık Allah istedikten sonra olur ve bişey olmaz kafanıza takmayın diyor hepimizin hakkında hayırlısı...siyah düş arkadaşım geçmiş olsun rabbim bir daha göstermesin ama sakın pes etmek yok tamam mı yola devam ediyoruz dualarım sizlerle...

canım galıba sende benım gıbı kımyasal gebelık gecırmıssın benım agustos ayında olmustu benım dusukte kanamam 6 gun falan surmustu 8 agustosta baslamıstı bıdakı ay 8 eylulde adet oldum tam 1 ay sonra daha sonraları normale donuyorsun sonrada 5 ekımde oldum ben zaten 26-27 gunde bır adet olurum benım duzene gırdı canım. ben adetım bıttıkten sonra kontrole gıtmıstım doktorum hersey temız demıs dedı parca falan kalmamıs zaten benım kese falan gozukmememıstı daha cok kucukken oldugu ıcın adetle gıtmıs.korunmana gerek yok dedı bıde bana folık asıt vermıstı ve galıba sımdıde hamıleyım yarın adet gunum bu sabah test yaptım ve cıft cızgıyı gordum yanı ıkıncı cızgı 1.çizgi kadar kalın degıldı ama bayagı bellıydı sılıkte degıl sakın uzulme bende cok uzulmustum ama derlerkı hep dusukten sonra cok cabuk hamıle kalınır ben cok ümitsizzdim halada ınanamıyorum ve korkuyorum ve dedıgın gıbı bır sure bekleyıp sonra doktora gıdıcem cunku erken gıdıyoz ıkı gunde bır kan ıstıyolar yok kese gorunmedı dıs gebelık olabılır yok kımyasal gebelık deyıp ınsanı daha cok korkutuyolar.bende beklıcem 1 hafta 10 gun kadar eger reglı olmazsa oyle gıdıcem

ay canım inşallah hamilesindir ya vallahi burdaki arkadaşlar hamile olunca ben kendim olmuşum gibi çok seviniyorum sonuçta hepimiz din kardeşiyiz inşalllah rabbim kucağına aldığın günleride gösterir:KK66:

naciye canım hamilemisin çok sevindim allah tamamına erdirsin ama kimseye söleme olur mu.? unutma kimyasalda yaşadılklarımızı

kızlar ben galıba hamıleyım yarın adet gunum bu sabah test yaptım ve cıft cızgıyı gordum gıbı 2 cızgı 1.si kadar koyu degıldı ama bayagı nettı ve ucuz testlerle yaptım cunku hep ıyı dıye pahalı alıyodum ıyıyıde ucuzuda yaptım ıkısındede aynı sonuc cıktı bakalım cok korkuyorum yıne kımyasal gebelık yasıcam dıye ama hanı doktora hemen gıtmek ıstemıyorum beklıcem 1 hafta 10 gun falan

naciye canım anlat neler yaptın gebe kalabilmek için belirtin var mıydı? senle kader arkdaşıyız biliyorsun belki bende önümüzdeki ay hamile kalırım

naciye canım hamilemisin çok sevindim allah tamamına erdirsin ama kimseye söleme olur mu.? unutma kimyasalda yaşadılklarımızı

evet canım galıba hamıleyım,kımseye soylemıyorum canım 2-3 aylık kadarda olana kadar soylemeyı dusunmuyrm tabıkı 1 esım bılıyor bıde sızler sızlerı tanımıyorum ama ılk burda paylasıyoruz. tek hamıle kalmak yetmıyo bılıyosun devamının gelmesı lazım yasadık ve gorduk bakalım

bencede canım kimseye söyleme hemen birde regl gününün geçmesini bekle bakalım canım sonrada kan testi için gidersin inşallah:)

bence kan testi yaptırmasın diğer topiklerde arkdaşlarım var onlarda kimyasal gebelik geçirmişler hepside kan testi yaptırdıktan sonra kanamların başladığını sölediler benimde öle oldu

naciye canım anlat neler yaptın gebe kalabilmek için belirtin var mıydı? senle kader arkdaşıyız biliyorsun belki bende önümüzdeki ay hamile kalırım

ınsallah canım sende bıran once kalırsın canım dularım senle ve dıger arkadaslarla. canım medismart ovulasyon testı kullandım ama ben yumurtlama gunlerınde hergun calıstık bız canım hanı 1 gun ara falan vermedık 4-5 gun ust uste calıstık sonra 2 gunde bır tabı ne zaman tutmustur bılmıyorum canım. belırtı olarakta goguslerımde acı var sadece canım sıvılce cıkardı adete yakın cıkmadı hatta dun sankı adet olucam gıbı sancı cektım dedım geldı ama gelmedı sabahta pozıtıf cıktı ama tabı beklemek lazım heran hersey olabılır ınsan korkuyo gene

yok kan testı yaptırmıcam cunku gecen sefer cok sılık cıkmıstı gebelık testı kan testı yaptrdım 44 cıktı sonuc sonra hemen doktora gıttım 2 gunde bır kan ıstedı hanı artıyomu dıye delik desık oluyor kolun. beklıcem eger adet olmazsam cmstı gunu tekrar yapcam testı eger daha koyuysa test artmıs olur zaten ondan sonrada 1 hafta sonra falan beklerım eger reglı olmazsam doktora gıtmeyı dusunuyom

Son düzenleme:
hemen yaptırmasın canım tabiki sonra insan stres oluyor hakkında hayırlısı inşallah darısıda bizlere:)ben kaçar kızlar eşim evde sonra gelirim inşallah...

Son düzenleme:
kızlar düşük yapnların topiğede yazdım sizlerede sormak istiyorum malum doktora kızdığım için hiç bişe sormadım ona çıktım geldim birde bidaha doktora gelmicem eskiden annelerimiz nası doğurmuş olcağı varsa oluyo demek diye düşündüm gerçekten bidaha olursa gitmeyi düşünmüyorum 3 4 aylık olana kadar belki saçma sapan bişey ama şuan öyle düşünüyorum sorumu size soruyorum o yüzden..bu kanama ne kadar sürcek,adet düzenim değişcek yine dime bide kürtaj falan olmadığımdan tekrar denemek için 3 6 ay falan beklememe gerek varmı ki?

canım bende düsük yaptım ama biokimyasal gebelikti benimki kürtaj olmadım kendilğinden temizlendi doktorum bana 1 ay korunman yeterli demişti bzim büyüklerimizde hiç üzülmeyin dediler bize bizde kac tane düsürdük ama hemen hamile kaldık düsüğün bir bacagı annenin içinde kalır hemen arkası bebek olur diye bunları büyüklerimiz yasamıs.simdi soruna gelince bana kalsa bir daha hamile kaldıgını anladıgın an hemen doktora gitme 3 4 ay uzun bir süre ama en az söle bebegin 2inci ayı dolmus olsun bizler cok sabırısız günümüz gecince hemen solugu yok kan testinde kan doktorda alıyoruz sahsen ben alttan ultrasonla bakılmasınada karsıyım saanki düşüğe sebeb olurmus gibime geliyo zaten farkında olmadan her kadın yılda 2 düsük bile yaparmıs biz takipte oldugumuz için onalrdan biri denk gelse bile cok üzülüyoruz simdi ben düsük yaptım 1 aylıktı deyince gene büyüklerimiz o düsüş değildir sana öle gelmiştir bizde yasadık onları eğer onları sayacak olsak 10 gecerdi düsük sayımız diyorlar rabbim hayırlısını versin hakkımızda bende bu ay adet olma gerkiyordu ve cok az bi kan geldi benden 4 gün önce daha tık yok he aklıma gelmiyomu geliyo bebek varmı acaba diye ama esime test bile aldırmıyorum ve kararlıyım 1 ay bekleyecegim adet olmamı olmassan gidecegşm doktora uzun nolduysa kusura bakma canım ve fazla kafana takma derim her işte vardır bir hayır

Canım ben de seni merak ediyordum. Çok sevindim. :KK70: İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini. Allah sağlıkla, sıhhatle, huzurla bebişini büyütmeni nasip etsin. Dualarını eksik etme bizim için. :KK71:

sevdebilgecim çok teşekkür ederim inşallah bu sefer herşey yolunda gider.Allah sanada nasip etsin isteyen herkesin kucaklarıı boş bırakmasın dualarım sizinle senin liste bana uğurlu geldi bidahaki ay senin güzel haberini bekliyorum kızlar ben bu ay ovulasyon testi kullandım mutlaka kullanın yararı oluyor ve sık ilişkiye girin özellikle yumurtlma gününde ve ben yumurtlama zamanımda incir de yedim kürü uygulmadım ama incir yedim sabah akşam ve son tavsiyem ilişkiden sonra mutlaka yatın hemen kalkmayın hadi bakalım takip edicem hepinizi aralık ayı size güzel güzel bebişler getirsin ...

X