Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

Kızlar bütün kürlerin bulunduğu bir siteden aldım inşallah vesile bir şifa olur ...

Teşekkürler gamzemircim. Denemek isteyenler ve doktoruna danışanlar için güzel bir paylaşım olmuş. Allah hayırlara vesile kılsın inşallah...:KK71:

canım cok tesekkur ederım kurler ıcın ama bence arkadaslar kullanmadan once doktora gıdın ne problemınız varsa ona gore kullanın bu kurlerı hanı sıstemınız ıyıysede bu kullerle ıyı olanı bozmayın bence.

Doğru diyorsun canım. Hatırlattığın için teşekkürler. :KK71:

kızlar ben bi süreliğine topiğimize veda ediyorum.

çünkü eşim 3-4 ay bebek istemediğini söyledi.çok üzgünüm.

beni listeden çıkarırsan sevinirim sevdebilgeciğim..

sizleri takip edeceğim.inş. bütün isteyen anne adayları aralıkta hamiş kalır.

Canım senin için "(çift çizgiyi)en hayırlı zamanda görecek inşallah" diye yazdım. Dualarımızdasın halen. Rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin hepimize. Üzülme. Bence bu süreyi iyi değerlendir, biraz dinlen. Aslında hepimizin yapması gereken bu. Sürekli bu hamilelik meselesini düşünüyoruz ve sonuç negatif oluyor. Sabırla ve sakinlikle beklesek daha iyi olacak belki de. Kocalarımıza da eziyet ediyoruz. Onlar da kötü etkileniyorlar bu süreçten. Birbirimizi sevdiğimiz için değil de onlardan çocuk yapmak için birlikte oluyormuşuz gibi davranıyoruz çoğumuz. Herşeyde bir hayır vardır canım. Dinlen sen de. Uzaklaş bu fikirden bir süre. Belki daha iyi olur senin için. Daha sonra kendiliğinden olacak belki de... Biz dua etmeye devam edelim. Rabbim en güzelini nasip etsin ve en hayırlı zamanda inşallah... :KK70:

benim kan testi sonucum belli oldu bugün 1.44 çıktı betahcg umutlarım tükendi birkez daha belirti falan fos çıktı.adeti bekliyom şimdi

Hayırlısı olsun canım. Daha adet gününe var. Belki yükselme olabilir. Ne dedi doktorun? Biraz erken yaptırmışsın testi bence. Bu ay olmasa da en hayırlı zamanda olur inşallah. Dua etmeye devam edelim biz...

:KK43:(((((((((((((((((((((((((

Canım listede kendi yazdığın gibi yazmadım seni. Böyle yapma bence, umudunu yitirme, bak benim adetimin son günü, Kasım ayı için çok umutluydum oysaki. Ama nasipten öteye geçemeyiz. Bu ay neler yapabilirim onu araştırıyorum. Umudunu yitirmeden sen de kendini gelecek aya hazırlamalısın. :KK71:

arkadaşlar öğretmenler günü hediyesi olarak sabah sabah kırmızıları gördüm...yine bir sonraki aya inşallah demek düşüyor.umudumu kaybetmeceğim biliyorumki allahım en hayırlı zamanda en güzelini ve sağlıklısını nasip edecek hepimize.herkesi öpüyorum.çok fazla yorum yapamasam da sürekli takip ediyorum burayı.bu ay çift çizgiyi görenleri can-ı gönülden tebrik ediyorum allahım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip etsin hepsine.ve bizlere dua etmeyi unutmasınlar lütfen.iyigeceler herkese

Canım listede kendi yazdığın gibi yazmadım seni. Böyle yapma bence, umudunu yitirme, bak benim adetimin son günü, Kasım ayı için çok umutluydum oysaki. Ama nasipten öteye geçemeyiz. Bu ay neler yapabilirim onu araştırıyorum. Umudunu yitirmeden sen de kendini gelecek aya hazırlamalısın. :KK71:[/QUOTE]

canım çok saol az da olsa umut verdin tam detaylı muayene olamadım tatmin etmedi söylenenler şimdide ilçeye sıkışıp kaldım içim rahat deil bi sorun var gibi hissediyorum.desteğin için çok teşekkür ederimm umarım aralık senin ayın olur

hayırlısı olsun canım. Daha adet gününe var. Belki yükselme olabilir. Ne dedi doktorun? Biraz erken yaptırmışsın testi bence. Bu ay olmasa da en hayırlı zamanda olur inşallah. Dua etmeye devam edelim biz...

canım ben gonal-f ve çatlama iğnesi ile tedavi oldum 14. günümde yaptırdım testimi acaba gerçekten erken olabilirmi.adetimin gelmesini mecbur beklicem ama böylebi ihtimal varmıki.eşimde erken yaptırdın testi dioadetini bekle olmazsan tekrarlarız dio.işin ilginç yanı düne kadar hafif hafif kasık agrım ve çok az gögüs agrım vardı bugün kasık agrım hiç yok gibi gögüslerimse baya şişti ve uçları acımaya başladı.hayırlısı tabi önce o.ama bu acabalar olmasa bide böyle bişi başından geçen yada çevresinde olan duyan birileri varsa bana bilgi verebilirmi.iğneden sonra 14-20 gün arasında adet olunması gerektigini biliyorum ama olmazsa hamilelik 14 ünden sonrada çıkabilirmi.aslında bugün 14. günüm ama iğneden sonra yani bizim ilişkimiz bi 12 kasımda, 14 kasımda ve 15 kasımda oldu bunu göz önüne alırsam testi erken yaptırmış oluyom ama hamilelik olsada azda olsa çıkmazmıydıki.

Son düzenleme:
Kasım Ayı için Dua Listesi

1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!:KK19::KK52:
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!
:KK70:
6. winx perisi - 6 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!:KK19::KK52:
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

9. serap bilbey - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
10. senemcim - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
11. hstc - 8 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
14. orlistat - 9 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
15. melisa87 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
16. teacher 60 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:

17. asyabebek - 10 Kasım
18. ayaznaz - 12 Kasım - - Gelecek ay görecek inşallah! :KK70:
17. sudecan - 12 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
19. Oyaz_08 - 12 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
20. ozlemk - 12 Kasım
21. balkopuknurs - 12 Kasım
22. minikyaramaz - 13 Kasım - En hayırlı zamanda görecek inşallah!:KK70:
23. AskAsk - 13 Kasım
24. gamzemir - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
25. DELISI - 15 Kasım
26. _ebru32 - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
27. siyah-düş - 15 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!:KK19::KK52:
28. yavrisko - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
29. baharkartal - 15 Kasım
30. exporter - 16 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
31. zehra_2509 - 16 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:

32. only_smile - 16 Kasım
33. SevdeBilge - 17 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
34. bananickkalmamis - 17 Kasım
35. Muhsana - 17 Kasım
36. Ak_kap - 17 Kasım
37. elfy - 17 Kasım - Doktora gidecek, güzel haberlerle gelmesi bekleniyor. :))
38. beteray - 17 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
39. gamzelim.66 - 20 Kasım
40. miray_80 - 22 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
41. love_honey - 24 Kasım
42. sirine - 24 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
43. ncncn - 24 Kasım
44. aysag - 25 Kasım
45. melisax - 26 Kasım
46. naciye00 - 26 Kasım
47. aysglbrkn - 27 Kasım
48. JELLYMELLY - 27 Kasım
49. sementa33 - 28 Kasım
50. bestembenim - 28 Kasım
51. landarch - 30 Kasım
52. brsnugur - 30 Kasım
53. GÜLCEZA - 30 Kasım
54. kadergonul - 1 Aralık
55. tavas - 2 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

Ya Rabbim Sana hamd olsun. Bu ay hamile kalan arkadaşlarımıza bu mutluluğu yaşattığın için Sana şükürler olsun. Onlara sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk ihsan et. Bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almalarını nasip et. Hamd olsun Sana ya Rabb.Şükürlerimizi kabul et. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

ayy varya listede adımı görünce çok heyecanlandım.inşallah benim yanımda da çift çizgiyi gördü yazar yarabbiimmmm.::26:

kızlar maalesef bebişimi kaybettim bugün düşük yaptım çok üzgünüm :KK58:Allah kimseye yaşatmasın inşlh..

amin.inş. çok kötü birşey.

düşüğü yaşayan bilir.doktora gittin mi neden düşmüş?çünkü benim düşüğümde bişey demediler ki bizimkinin kalbi durmuştu.sadece yaşasaydı down send. olma ihtimali %90 demişlerdi.

kimyasal değildi canım p.tesi keseyi grmüştük vajinal ultrasonla bakmıştı eve geldiğimde kanama olmuştu dktru aradım normal dedi dünde testleri yaptrmaya gttm eve geldim baktım yne kanama olmuş aradım bana hala normal dio sonra ben üsteleynce rengini falan sordu çok küçük birde pıhtı gelmişti onu söyleyince gel bakıym dedi gittim 1 saatten fazla bekledim içeri alınmayı sonra baktı hafif kanama başlamış düşük yapıosun galiba dedi keseyide göremedi kan tahlili istedi 64 çıktı hı evet düşüyo dedi tahlili tekrarlıycaz salıya kadar 10lara düşmesi lazım dedi düşmezse temizlmesi lazımmışmış eve geldiğimde baktım pedimde 2 tane parça var yolda belkide hastanede düştü Allah bilir tabi hayırlısı böylemiş kısmet deilmiş diorum ama yinede doktoru suçluyorum p.tesi aradığımda kanama için ilaç falan verebilirdi ben ona sormuştum küçükmü normalde dahamı büyük olması gerek falan diye yoo gayet iyi tutunmuş falan demişti bana keyfine bak dedi dikkat et fazla yürüme falan demedi dünde sen yürüdünmü diyo bişeye bahane bulcak ya halbuki yürümedim bile işte böle o öyle kesin konuşunca ailelerimizede haber vermiştik onun için 2 kat daha fazla üzüldüm şimdide öyle hem üzgünm hem dktora sinirliyim karmaşık duygular içindeyim daha 5 haftalıktı diyorum ya daha büyük olsaydı o zaman daha kötü olurdu diye kendimi avutuyorum şimdi birde bu moralle pzar günü sınava gircem hiç bişey yapmak istemiyorum halbuki..Allahım herşeyin hayırlısını versin kısmet değilmiş demek,kalp atışını duyduktan kaç ay sonra düşüren arkadaşlar var ben böyle olduysam onlar nasıl olmuştur Allah hepimizin yardımcısı olsun daha büyük acılar göstermesin ne diyim..

günaydın herkeseee.
siyah düş üzüldüm bende çokkk.
hayırlısı işte. geçen hafta da benim görümcemin bebeğinin kalbi yok diye aldılar. 9 haftalıktı o da. arefe gün aldılar. Allahtan hayırlısı.
cennette bekleyecek o seni evet...

kızlar maalesef bebişimi kaybettim bugün düşük yaptım çok üzgünüm :KK58:Allah kimseye yaşatmasın inşlh..

Canım geçmiş olsun. Allah sana sağlık versin. Çok zordur eminim, Allah sabır versin. Yorucu bir süreçten geçiyoruz. Umutlar, acılar, hüzünler birbirine karıştı. Ama Allah kaldıramayacağımız yük vermez. Derdini veren Rabbim dermanını da veriyor. İnşallah güzel günler göreceğiz arkadaşım. :85:

arkadaşlar öğretmenler günü hediyesi olarak sabah sabah kırmızıları gördüm...yine bir sonraki aya inşallah demek düşüyor.umudumu kaybetmeceğim biliyorumki allahım en hayırlı zamanda en güzelini ve sağlıklısını nasip edecek hepimize.herkesi öpüyorum.çok fazla yorum yapamasam da sürekli takip ediyorum burayı.bu ay çift çizgiyi görenleri can-ı gönülden tebrik ediyorum allahım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip etsin hepsine.ve bizlere dua etmeyi unutmasınlar lütfen.iyigeceler herkese

Hayırlısı olsu canım. Benim de reglim yeni bitti ve Aralık ayı için kendimi hazırıyorum. Eşimi de tabi. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin. Hepimiz dualaşalım inşallah...

canım çok saol az da olsa umut verdin tam detaylı muayene olamadım tatmin etmedi söylenenler şimdide ilçeye sıkışıp kaldım içim rahat deil bi sorun var gibi hissediyorum.desteğin için çok teşekkür ederimm umarım aralık senin ayın olur

Umarım Kasım, Aralık bizim ayımız olur. Bak bir sürü hamilemiz var Kasım'da. Aralık'ta da yenileri eklenir bu listeye inşallah. Güzel günler göreceğiz inşallah.Umutla dua etmeye devam...:KK71:

canım ben gonal-f ve çatlama iğnesi ile tedavi oldum 14. günümde yaptırdım testimi acaba gerçekten erken olabilirmi.adetimin gelmesini mecbur beklicem ama böylebi ihtimal varmıki.eşimde erken yaptırdın testi dioadetini bekle olmazsan tekrarlarız dio.işin ilginç yanı düne kadar hafif hafif kasık agrım ve çok az gögüs agrım vardı bugün kasık agrım hiç yok gibi gögüslerimse baya şişti ve uçları acımaya başladı.hayırlısı tabi önce o.ama bu acabalar olmasa bide böyle bişi başından geçen yada çevresinde olan duyan birileri varsa bana bilgi verebilirmi.iğneden sonra 14-20 gün arasında adet olunması gerektigini biliyorum ama olmazsa hamilelik 14 ünden sonrada çıkabilirmi.aslında bugün 14. günüm ama iğneden sonra yani bizim ilişkimiz bi 12 kasımda, 14 kasımda ve 15 kasımda oldu bunu göz önüne alırsam testi erken yaptırmış oluyom ama hamilelik olsada azda olsa çıkmazmıydıki.

Forumda çok okudum, testi erken yapı boşuna umutsuzluğa kapılanları. Bence bu işin kuralı yok. İlla 14.günü olduysa pozitif çıkar diye bir şey yok. Sende 14.gün çıkıyor, bir başkasında 15inde. Yani bunu bu forumda o kadar iyi anladım ki bu işin kuralı yok. Ümitsizliğe asla yer verme. Kanda negatif çıkıp da 1 hafta sonra yavaş yavaş artan beta Hcg ile şuan kucağında bebişini seven bir sürü anne var burada. Ben de erken test yaptım. Sonra adet günümden bir gün önce pozitifi gördüm, ertesi gün adet oldum. Bu kadar çok test yapmamın yanlış olduğunu bu ay gördüm. Bence en iyisi adeti beklemek. Yoksa kendimizi yıpratıyoruz, bu işin olacağı varsa da olmuyor, biz stres yaptığımız için. Umutla ve dua ile bekleyelim arkadaşım... Mevlam neylerse güzel eyler...

ayy varya listede adımı görünce çok heyecanlandım.inşallah benim yanımda da çift çizgiyi gördü yazar yarabbiimmmm.::26:

İnşallah canım. Dua edelim birbirimize. Bu ay olmazsa öteki ay... Bu ay bir sürü hamilemiz oldu bak. Daha da artabilir. Aralık'ta ikiye katlanabilir. Allah'tan başka kim bilebilir... Duaya devam...:KK71:

17. asyabebek - 10 Kasım
20. ozlemk - 12 Kasım
23. AskAsk - 13 Kasım
25. DELISI - 15 Kasım
27. siyah-düş - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70: Dualarımız seninle canım. :KK71:

35. Muhsana - 17 Kasım
36. Ak_kap - 17 Kasım
41. love_honey - 24 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
43. ncncn - 24 Kasım
44. aysag - 25 Kasım
45. melisax - 26 Kasım
46. naciye00 - 26 Kasım
47. aysglbrkn - 27 Kasım
49. sementa33 - 28 Kasım
51. landarch - 30 Kasım
52. brsnugur - 30 Kasım
53. GÜLCEZA - 30 Kasım
55. tavas - 2 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

Ya Rabbim Sana hamd olsun. Bu ay hamile kalan arkadaşlarımıza bu mutluluğu yaşattığın için Sana şükürler olsun. Onlara sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk ihsan et. Bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almalarını nasip et. Hamd olsun Sana ya Rabb.Şükürlerimizi kabul et. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

kızlar düşük yapnların topiğede yazdım sizlerede sormak istiyorum malum doktora kızdığım için hiç bişe sormadım ona çıktım geldim birde bidaha doktora gelmicem eskiden annelerimiz nası doğurmuş olcağı varsa oluyo demek diye düşündüm gerçekten bidaha olursa gitmeyi düşünmüyorum 3 4 aylık olana kadar belki saçma sapan bişey ama şuan öyle düşünüyorum sorumu size soruyorum o yüzden..bu kanama ne kadar sürcek,adet düzenim değişcek yine dime bide kürtaj falan olmadığımdan tekrar denemek için 3 6 ay falan beklememe gerek varmı ki?

kızlar düşük yapnların topiğede yazdım sizlerede sormak istiyorum malum doktora kızdığım için hiç bişe sormadım ona çıktım geldim birde bidaha doktora gelmicem eskiden annelerimiz nası doğurmuş olcağı varsa oluyo demek diye düşündüm gerçekten bidaha olursa gitmeyi düşünmüyorum 3 4 aylık olana kadar belki saçma sapan bişey ama şuan öyle düşünüyorum sorumu size soruyorum o yüzden..bu kanama ne kadar sürcek,adet düzenim değişcek yine dime bide kürtaj falan olmadığımdan tekrar denemek için 3 6 ay falan beklememe gerek varmı ki?

Canım doktorunu değiştir istersen. Kızmakta haklısın, doktorun biraz ihmalkar davranmış sanki. Gerçi bilemezsin o, şunu yap, bunu yap deseydi, olacağı varsa da olurdu. O yüzden şimdi düşünüp kendini üzme boş yere. O doktora kızgınsan başka doktora gidersin. Tavsiye alabileceğin birileri varsa onlara danış.
Bu arada ben de dün doktoruma gittim. Sormak istediğim o kadar soru vardı, kadının çok hastası var, sırada bekleyenler çoktu ve aceleci davrandı, muayene etti yolladı. Ben de sinirlendim açıkçası. O kadar para döküyorum. Karşılığı bu mu olmalı diye düşündüm ve bir süre doktora gitmeme kararı aldım. 5 aylık evliyim ve 6 ay bekleyeceğim. Kendiliğinden bebeğim olmuyorsa 1 yılın sonunda iyi bir doktor araştırıp ona giderim diye düşündüm. 1 yıldır evliyim ve çocuğum olmuyor, ne yapmam lazım derim. Ama şimdi daha 5 aylık evliyim ve doktora bugüne kadar boşuna para vermişim gibi hissettim dün. Doktoruma soramadığım ya da sorup da cevap alamadığım bir çok soruyu burada öğrendim zaten. Bence tecrübeli arkadaşlardan bilgi al sen de. Bunu yaşamışlar en iyisini bilir. Ben de bir süre bekleyeceğim ve aklıma takılan soruları tecrübeli arkadaşlara sorup öğreneceğim. Sonra baktım olmuyor, İstanbul, Ankara, her neredeyse iyi bir doktor bulup ona gideceğim. Buradak salak doktorlara parayı veriyoruz, cevap bile alamadan evimize geri dönüyoruz. İyice sinirimi bozdular... Ayh neyse... Umarım sorunun cevabını bilen tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur siyah düşcüm.:KK71:

Son düzenleme:

Canım bence senin hamileliğinde kimyasaldı kese oluşmuş tamam ama çok erken bir düşük olduğu için doktorlar bunu kimyasal olarak değelerndirecekler, bende senin yaşadıklarını aynısı yaşadım tatlım herkeslere söylediğim içinde 10 kat daha fazla üzüldüm sonra herkese neden düştüğünü anlatmak zorunda kalıyorsun. normal adet kanamam olacak canım ama lekelenmelerini bitmesi 10 günü bulur bende öyle olmuşru ilk defa adetim 10 gün sürdü normalde 3 gün sürer, ben sonraki ay hiç gecikme yaşamadan normal adetimi gördüm doktor bana hiç korunmayın dedi ama hem ramazana denk geldiği için hemde üzgün olduğumuz için o ay hiç briliktelik yaşamadık kardeş kardeş uyuduk. şimdi herşey normal seyrinde devam ediyor istersen bir ay kendine zaman tanı sonra devam edersin çalışmalara

unutma canım herşey allahtan bir probşemi olmayan bebekde düşme olmazmış canım kadın vucudu tamamiyle mükemmel bir bebek için kendi hazırlarmış doktorum öyle dedi, vücud kabul etmiyor ne kadar şanlısın demişti.

canım ben 1.5 ay önce kürtaj oldum.
benim kanamam 15 gün sürdü.

ben kürtaj oldum ama doktorum bana korunma yani bekleme süresi vermedi.

benim bebişimim kalbi 8 hafta 6 günlükken durmuş.ben bunu 3 aylıkken öğrendim.bende kanama felan yoktu.bebeğimi evde düşürdüm.sonrasında kanamam şiddetlendi.ult. girdim ve parça varmış.onları da kürtajla aldılar.

bence doktorunu değiştir.

17. asyabebek - 10 Kasım
20. ozlemk - 12 Kasım
23. AskAsk - 13 Kasım
25. DELISI - 15 Kasım
27. siyah-düş - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70: Dualarımız seninle canım. :KK71:

35. Muhsana - 17 Kasım
36. Ak_kap - 17 Kasım
41. love_honey - 24 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
43. ncncn - 24 Kasım
44. aysag - 25 Kasım
45. melisax - 26 Kasım
46. naciye00 - 26 Kasım
47. aysglbrkn - 27 Kasım
49. sementa33 - 28 Kasım
51. landarch - 30 Kasım
52. brsnugur - 30 Kasım
53. GÜLCEZA - 30 Kasım
55. tavas - 2 Aralık

Kaynak:

Kızlar güzel haberlerle geldim dün keseyi gördüm doktorum kese boyutu normal herşey yolunda dedi haftaya kalp atışları için çağrdı.Dua edin kızlar miniğimin kalp atışlarını duyayım ...
burası bana uğurlu geldi Allah hepinizden razı olsun allah isteyen herkese nasip etsin dua ediyorum sizlere sevgiyle kalın ...

Kızlar güzel haberlerle geldim dün keseyi gördüm doktorum kese boyutu normal herşey yolunda dedi haftaya kalp atışları için çağrdı.Dua edin kızlar miniğimin kalp atışlarını duyayım ...
burası bana uğurlu geldi Allah hepinizden razı olsun allah isteyen herkese nasip etsin dua ediyorum sizlere sevgiyle kalın ...

Canım ben de seni merak ediyordum. Çok sevindim. :KK70: İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini. Allah sağlıkla, sıhhatle, huzurla bebişini büyütmeni nasip etsin. Dualarını eksik etme bizim için. :KK71:

X