Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

kızlar teşekkür ederim,hamişlerimizide tebrik ederim hasta olan arkadaşlarımızda inşlh bu denemelerinde kavuşurlar bebişlerine,ben pztsi gtcem doktora ama korkuyorum kızlar ya benim hiç midem falan bulanmıyo bayramda ögrendim kuzenimin eşide hamileymiş benden 3 4 gün erken regli olmuş en son midem bulanıyo dyip duruyo bende onu öyle görünce acaba bende anormallikmi var dedim pzteside gelmek bilmiyo ya bünye meselesi tabi ama ne biliim korktum yinede 3 4 gün çünkü birde doktora gtmiş o keseyi görmüş doktor 21 günlük daha demiş 1 aydan önce kese görünmüyo die biliyodum ben yanlışmı biliyorum :44:

Hamile olan arkadaşları kutluyorum mutlu bir şekilde bebişlerine kavuşurlar inşallah. bende 15 de normal günümdü heveslendim ama 18 de bende aralık ayını umutla bekleyenler grubuna dahil oldum her şeyin hayırlsısı diyerek yola yeni ümitlerle devam ediyorum. yani bende de okadar çok beliriti vardı ama midem bile bulanıyordu, kasık ağrısı, hassasiyet malum,beynimin bana bir oyunuymuş dr.da bebeği görene kadar artık hiç bir test ve yöntem beni inandıramıycak.....

Hamile arkdaşlarımı kutluyorum bende ayın 15. de günüm geçince heveslenmiştim ki 18 de aralık ayı umutla bakleyenler grubuna dahil oldum herşeyin hayırlısı diyorum ..bütün belirtiler bende de vardı ama mahalesef beymimin bana yaptığı bir oyunmuş hepsi üzüldüm ama olsun nasip herkezin hakkında hayırlısı olsun....

arkadaşlar iyi bayramlar,
ben de listedeyim 17 kasım adet zamanodı olmadım . test yaptım. 3 defa üçü de silik cıkdı . sonra sabah kan testi yaptırdım test sonucu da 21.01 cıkdı dok .sordum daha erken 2 günsonra tekrar yaptır 40 olursa pozitif dedi . daha adet olmamışdım. ama 5 saat sonra testten 3 damla kadar kırmızı akıntı geldi . adet belirtim yok sadece ara ara kasık arım oluyo . bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinirim . eşime de henüz anlatmadım sizden gelecek cevaplar la konuşacam eşimle . çok heyecanlıyım ama kafam karışdı . allah hepimize yardım etsin. işallah allah hepimizin dualarını kabul eder ve hayırlısı ile bebişlerimize kavuşamaızı nasip eder . şimdiden teşekkürler.[/QUOTE]

çift çizgiyi görenleri tebrik ediyoorruumm sağlıkla huzurla kucaklarına alsınlar inşallah.

diğer arkadaşlara da önümüzdeki aylarda en kısa zamanda hayırlısıyla nasip eder inşallah.
:129:

benim de 20 kasımdı günüm bu 2. çalışmamızdı henüz adet olmadım ama sanırım sekiyor...:18:

canım ben 18 kasımda kırmızı kartı yedim malesef ümitler aralık ayına kaldı listeyi ona göre düzenlersin canım

ya kızlar bu sabah kahverengi akıntı geldi aynı zamanda adet olcakmışım gibi bi ağrı var kasıklarımda... ama olmuyorum sabahtan beri bakıyorum hiçbişe yok.. adet mi olcam yoksa yerleşme kanaması mı bilemiyorum... allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah.......

Benimde beklenen adet tarihim 26 kasım,ama kendilerini değil bebişimi bekliyorum bakalım hayırlısı..

canım mrb.öncelikle hayırlı olsun hamileliğin.yazdıklarını okuyunca cevap yazmak istedim.bende şu anda 5+6 günlük hamileyim.benimde senin gibi ne midem bulanıyo,ne başım dönüyo falan...ama bu benim 2.hamileliğim.oğlumdada hiç midem bulanmamıştı.o zamanlar tecrübesizlikya bende üzülür kafaya takardım bi problemmi var diye.neden midem bulanmıyo diye kara kara düşünürdüm.ama çok şükür oğlumu sağ salim kucaklamak nasip oldu.inş.bunuda kucaklamak nasip olur.mide bulantıları,aşermeler kişiden kişiye göre değişiyor.hiç bulantısı olmadan sapasağlam bebek sahibi olan kişiler çok üzülme bence.tekrar tbrkler...

kızlar 25-26 kasım gıbı adet olmam lazım dun dayanamadım daha 5 gunum var test yaptım ılk 20 dakıkada bırsey cıkmadı sonra cope attım ama bısey benı bır saat sonra turttu sankı cope baktım ve 2.sılık bır cızgı vardı oda pembe renktı kızlar ne demek oluyor acaba 1 saat sonra cıkan cızgı ne demek acaba eskıden tek cızgı cıkardı saatlerde gecse degısmezdı sımdı neden degıstı acaba bugunde eczaneler kapalı nobetcı eczane aramıyım dıyom yarın alıyım salı sabahı yapayım eger hastalanmazsam tabıkı

Son düzenleme:
Kasım Ayı için Dua Listesi
1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!

6. winx perisi - 6 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

9. serap bilbey - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
10. senemcim - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
11. hstc - 8 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

14. orlistat - 9 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
15. melisa87 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
16. teacher 60 - Çift Çizgiyi Gördü!!!!

17. asyabebek - 10 Kasım
18. ayaznaz - 12 Kasım - - Gelecek ay görecek inşallah!
17. sudecan - 12 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
19. Oyaz_08 - 12 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
20. ozlemk - 12 Kasım
21. balkopuknurs - 12 Kasım
22. minikyaramaz - 13 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
23. AskAsk - 13 Kasım
24. gamzemir - 15 Kasım
25. DELISI - 15 Kasım
26. _ebru32 - 15 Kasım
27. siyah-düş - 15 Kasım
28. yavrisko - 15 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
29. baharkartal - 15 Kasım
30. exporter - 16 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
31. zehra_2509 - 16 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
32. only_smile - 16 Kasım
33. SevdeBilge - 17 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
34. bananickkalmamis - 17 Kasım
35. Muhsana - 17 Kasım
36. Ak_kap - 17 Kasım
37. elfy - 17 Kasım
38. beteray - 17 Kasım
39. gamzelim.66 - 20 Kasım
40. miray_80 - 22 Kasım
41. love_honey - 24 Kasım
42. sirine - 24 Kasım
43. aysag - 25 Kasım
44. melisax - 26 Kasım
45. naciye00 - 26 Kasım
46. aysglbrkn - 27 Kasım
47. JELLYMELLY - 27 Kasım
48. landarch - 30 Kasım
49. brsnugur - 30 Kasım
50. kadergonul - 1 Aralık
51. tavas - 2 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

Ya Rabbim Sana hamd olsun. Bu ay hamile kalan arkadaşlarımıza bu mutluluğu yaşattığın için Sana şükürler olsun. Onlara sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk ihsan et. Bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almalarını nasip et. Hamd olsun Sana ya Rabb.Şükürlerimizi kabul et. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

Merhaba kızlar. Geçmiş bayramınız kutlu olsun. Umarım bayram dönüşü güzel haberlerini aldıklarımız çoğalır. Ben mesajlardan okuduğum kadarıyla listemizi güncelledim. Ama tabi kaçırdıklarım varsa kusuruma bakmayın. Adet olanlar veya test yapanlar durumlarını yeni mesajla yazarlarsa tekrar güncellerim konuyu, takip ediyorum artık eve döndüm. İnşallah daha sık güncelleyebilirim.

Yeni hamilelerimizi tebrik ediyorum. Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin. Sağlıkla, huzurla inşallah...

Kızlar benim de bayramım kısmen zehir oldu. Bayramın ilk günü 16 Kasım'da benim 29.günümde kahverengi bir akıntı geldi. Ben de yerleşme kanaması mı acaba diye düşündüm. Çünkü hiç öyle bir akıntı görmemiştim. İlk kez böyle bir şey oldu. Neyse. Ertesi sabah yani 30.günümün sabahı ilk idrarla test yaptım ve ilk beş dakikada çift çizgiyi gördüm. Biraz silik ama bariz görülebilen pembemsi bir çizgi belirdi. İlk 5 dakikada belirmiş olması beni heveslendirdi. 31.günümde gittim acile, kan testi yaptırdım. Yani bayramın 3.günü. Kanda Beta Hcg 1.00 çıktı. Anlam veremedim ve 32.günümde yani Cuma günü adet oldum. O kadar üzüldüm ki anlatamam... Evet, umutluyum bu ay için. Umutlarımı yitirmedim. Gelecek ayda elimden gelen herşeyi Allah'ın izniyle yine yapacağım. Ama üzülmemek elde değil. Hele de ilk 5 dakikada çift çizgiyi gördükten 2 gün sonra adet olmak daha da üzücü... Hayal kurmuştum hemen tabi ben, o iki gün sanki hamileyim gibi yaşadım... Ama nasip degilmiş. İnşallah gelecek aya... Allah'ım en hayırlı zamanda bize de bu mutluluğu yaşatsın... Dualarımızı unutmaylım...

herşey bizim için sevdebilgeciğim...!

üzülme bak belki aralıkta beraber haiş haberlerimizi alırız ve birbirimizi tebrik ederiz.

herşey bizim için sevdebilgeciğim...!

üzülme bak belki aralıkta beraber haiş haberlerimizi alırız ve birbirimizi tebrik ederiz.

İnşallah canım benim. Benim doğum günüm Aralık'ta. Belki doğum günü hediyesi olur çift çizgi. :) Umudumu koruyorum. Umutla ve dua ile bekliyorum. İnşallah en yakın zamanda güzel haberlerimizi vermek duasıyla...

sevdecim hoşgeldin:) anlaşılan biraz üzülmüşüz.bu idrar testleride yanıltabiliyor demekki.ama ümitsizliğe yer yok.bak ne güzel demişsin.kimbilir bellimi olur bebişin sana doğum günü hediyesi olarak geliverir.bak benim bugün doğum günüm:) bu doğum günümde hediyelerin en güzeli nasip oldu şükürler olsun.inş.darısı sizlere tez zamanda.
ayrıca kızlar hamile kalınca rahatlayacağım zannetmeyin.kucağınıza alana kadar daha büyük stresli günler sizleri bekliyor.bak ben keseyi gördüm ama bebeğimin kalp atışlarını görene kadar içim hiç rahat değil.hala günler geçmek bilmiyo.şu ilk üç ay bi geçse diyorum:)

Haklısın canım. :) Evet o testlere güvenmeyeceğim bir daha, en doğrusu adetin geçmesini beklemek ve kan testi yaptırmak... Hayırlısı inşallah...

Doğum günün kutlu olsun! Yeni yaşın taze mutluluklar getirsin sana inşaAllah! :) Bu yıl inşaAllah hepimiz güzel haberler veririz birbirimize ve kucaklarımız mini mini sağlıklı ve güzel bebişlerle dolar. :)

beni de ekler misin sevdebilge listeye, 24 kasım. tam da öğretmenler günü. hiç umudum yok ama belki de bana öğretmenler günü hediyesi olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…