Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

canım mrb.öncelikle geçmiş olsun...yanlışmı okudum?kan testi 16,4 demişsin.dr.ne dedi bu sonuca?bana göre hamilelik başlamış gibi gözüküyor.geç döllenme olmuş olabilirmi acaba.inş.tutunmuştur bebişin...

teşekkür ederim canım sağolasın vallahi bişey demedi bende şaşırdım acaba sadece idrar testine mi baktı anlamdımki zaten acil kalabalıktı doktorda birtaneydi koşturup duruyordu...canım peki kan testinin kaç olması lazım hamile olmak için bilen var mı yaaa bende bişey anlamadımki:KK5:

kızlar bayram süresince giremeyebilirim.hepinizden hayırlı haberler alabilmek ümidiyle iyi bayramlar diliyorum.sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz nice güzel bayramlaraaa....

sanada hayırlı bayramlar canım bende bugünden itibaren giremeyeceğim inşallah güzel bol hamişli haberlerimiz olur...rabbim bütün topikteki arkadaşlarımın bayramını güzel eylesin inşallah...herşey gönlünüzce olsun hayırlı bayramlar herkese...
:81:

teşekkür ederim canım sağolasın vallahi bişey demedi bende şaşırdım acaba sadece idrar testine mi baktı anlamdımki zaten acil kalabalıktı doktorda birtaneydi koşturup duruyordu...canım peki kan testinin kaç olması lazım hamile olmak için bilen var mı yaaa bende bişey anlamadımki:KK5:

Beş üzeri hamilelik olur canım
adetin geçti mi
geçtiyse ne kadar geçti
değer düşük ama belki geç döllenmedir belki de kimyasal gebelik
İnşallah sağlıklı bir şekilde gebesindir canım

Son düzenleme:
malesefki dün gördüm kırmızıyı rengi miktarı bi değişik ama şimdi çok sancım başladı 17 kasımdı günüm 14ünde oldu:KK43:(((((((((((((((((((((((((((((

Beş üzeri hamilelik olur canım
adetin geçti mi
geçtiyse ne kadar geçti
değer düşük ama belki geç döllenmedir belki de kimyasal gebelik
İnşallah sağlıklı bir şekilde gebesindir canım

canım adetim daha geçmedi yarın olmam lazım normalde vallahi bende anlamadım ya kan testi sonucunda en altta 16,3 yazıyordu idrarda da1,00 dı kafam karıştı ya ilaçta alıyorum vallahi bende anlamadım hakkımızda hayırlısı napalım canım ona mı yanayım kolum ağrıyor adam kan alırken resmen mosmor etti ona mı yanayım aman ya:KK5:

malesefki dün gördüm kırmızıyı rengi miktarı bi değişik ama şimdi çok sancım başladı 17 kasımdı günüm 14ünde oldu:KK43:(((((((((((((((((((((((((((((

üzülme canım yaaa vallahi sizler üzülünce bende kötü oluyorum aralık ayında oluruz bizde inşallah:KK70:

herkese hayırlı bayramlarrrrrrrrr. sabah yine idrar testi yaptım ikinci çizgi hemen belirdi ama şimdi kırmızılar geldi anlamış değili moralim çok bozulduuuu :KK43:((((((((( bu nası birşeyy yaaaaaa.....

bende test yaptım bugün, adetime 3 gün var negatif çıktı moralim çok bozuk... hala bi umut var içimde ama olmadı sanırım yaa off

bende test yaptım bugün, adetime 3 gün var negatif çıktı moralim çok bozuk... hala bi umut var içimde ama olmadı sanırım yaa off

heaven1 üzülme bak umut olduktan sonra en kısa zamanda hamile kalırsın ben 8 ay bekledim umutlu ol inşallah burda seninde güzel haberlerini alıcaz ...

arkadaşlar iyi bayramlar,
ben de listedeyim 17 kasım adet zamanodı olmadım . test yaptım. 3 defa üçü de silik cıkdı . sonra sabah kan testi yaptırdım test sonucu da 21.01 cıkdı dok .sordum daha erken 2 günsonra tekrar yaptır 40 olursa pozitif dedi . daha adet olmamışdım. ama 5 saat sonra testten 3 damla kadar kırmızı akıntı geldi . adet belirtim yok sadece ara ara kasık arım oluyo . bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinirim . eşime de henüz anlatmadım sizden gelecek cevaplar la konuşacam eşimle . çok heyecanlıyım ama kafam karışdı . allah hepimize yardım etsin. işallah allah hepimizin dualarını kabul eder ve hayırlısı ile bebişlerimize kavuşamaızı nasip eder . şimdiden teşekkürler.

merhaba arkadaşlar.ben de bayram sabahı aşılama yaptırdım.15 gün sonra belli olacak.aranızda yaptıran varsa ecrübelerini paylaşabilir mi?benim yaptırdığım günden beri belim acıyo.2 kez üst üste çok feci kasıkta batma oldu.karnımda tuhaf ağrılar ,göğsüm acıyo.çok merak ediyorum.bunlar normal aşılam belirtilerimi diye?teşekkürler..

Son düzenleme:
bende 22 kasim pazartesiyi merakla bekliyorum.
sadece goguslerim cok sis ve aciyor(her ay olan sey)
icimden bir ses yok diyor olmayacak sanki:KK50:

Son düzenleme:
canım bence hamilesindir çünkü üzerine görme olabilir benim komşum hamileliği boyunca hep regl olmuş ne kadar enteresan dimi?sende hemen olumsuz düşünme idrar testide hemen hemen yanılmıyor inşallah hamilesindir...

heaven1 üzülme bak umut olduktan sonra en kısa zamanda hamile kalırsın ben 8 ay bekledim umutlu ol inşallah burda seninde güzel haberlerini alıcaz ...

adet olana kadar umudumu kaybetmiyorum tabi az da olsa içimde bi umut var hayırlısı inşallah. peki sen hamile misin şimdi...

merhabalar herkese ,benim adet tarihime daha var ama pek ümidim yok malesef çünkü bayağı bir zaman geçti ,birde hiç belirti yok her ay belki bu ay filan olur diyorum ama :84:çok moralim bozuk RABBİM herkese hayırlı sağlıklı bebişler versin kendinize iyi bakın

kızlar bayramın 3,gunu acıle gııtım veee b-hsg 970,30 cıktı hamıleyım:KK52::KK74: ptesı gunu ıgnelere baslıcaz suan 6 haftalık galıba 1 hafta gerıden gelıyor usg de gorunmedı kesesı kanda deger 1000 olmadan orunmuyormus ptesı gunu gorunur kalp atıslarınıd duyarız dedı doktor ınsallah Rabbım ısteyen herkese versın............:KK76::KK52:

kızlar bayramın 3,gunu acıle gııtım veee b-hsg 970,30 cıktı hamıleyım:KK52::KK74: ptesı gunu ıgnelere baslıcaz suan 6 haftalık galıba 1 hafta gerıden gelıyor usg de gorunmedı kesesı kanda deger 1000 olmadan orunmuyormus ptesı gunu gorunur kalp atıslarınıd duyarız dedı doktor ınsallah Rabbım ısteyen herkese versın............:KK76::KK52:

çok sevindim canım.
inş. evladını sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın.

darısı bizim başımıza...!

bende bayramın 1.günü kırmızı kart yedim...!

inş. aralıkta görmeyiz kırmızıları.

toplam kaç hamşimiz oldu?

ohhh ne güzel canım hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin inşallah:nazar: bende o gün kırmızı kartı yedim kanda filan çıkmamıştı zaten 3 gün gecikmeyle oldum yani darısı bizlere bizde artık aralık ayında oluruz inşallah hamiş anne bize dua et oldu mu:KK50:

aman maşallah canım ya çok sevindim.tebriklerrr...inş.sağlıklı,sorunsuz bir hamilelik geçirirsin ve sonundada bebişini kucaklamak nasip olur.yalnız pazartesi iğnelere başlıcam demişsin.ne iğnesi anlamadım ben.umarım bir problem yoktur.bende pazartesi dr.a gidicem.geçtiğimiz hafta keseyi görmüştük biz.birde kan vermiştim gebeliğin başında bakılıyor ya hani kansızlık falan varmı v.s.diye.onun sonucunu alcam.bide inş.kalp atışlarınıda görürsem biraz daha rahatlıcam hayırlısıyla.gerçi bu böyle böyle devam ediyor.bi 3 aylık olsam,bi hareketlerini hissetsem,bi cinsiyetini öğrensem derken zaman geçip gidiyor.Darısı diğer arkadaşlarımın başına.tez zamanda onlarda bu mutluluğu yaşasın inş....

X