Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

Herkese hayırlı akşamlar hanımlar. Aranıza yeni katıldım ben. Uzun süredir üye olmaya çalışıyorum ama olamadım kısmet bugüneymiş. Ben 4 yıllık evliyim. 1 yıldır çocuk istiyoruz ve bende pko var :KK43: tabi 1 yıldırda tedavi görüyorum. 04.11.2010 tarihinde ilk aşılamamı yaptırdım. Adet olmama 5 gün var. Aşılamadan sonra şu belirtiler oldu bende; göğüslerim de ağrı, koltuk altıma doğru kasıklarımda kasılmalar ve gerginlik hissi ,sık sık idrara çıkma ve de söylemesi ayıp kabızlık ya hamile olma ihtimalim vardı bu belirtiler de. Test yapsam çıkarmı?:KK31:

Herkese hayırlı akşamlar hanımlar. Aranıza yeni katıldım ben. Uzun süredir üye olmaya çalışıyorum ama olamadım kısmet bugüneymiş. Ben 4 yıllık evliyim. 1 yıldır çocuk istiyoruz ve bende pko var :KK43: tabi 1 yıldırda tedavi görüyorum. 04.11.2010 tarihinde ilk aşılamamı yaptırdım. Adet olmama 5 gün var. Aşılamadan sonra şu belirtiler oldu bende; göğüslerim de ağrı, koltuk altıma doğru kasıklarımda kasılmalar ve gerginlik hissi ,sık sık idrara çıkma ve de söylemesi ayıp kabızlık ya hamile olma ihtimalim vardı bu belirtiler de. Test yapsam çıkarmı?:KK31:

belirtilere bakilirsa olumlu gibi ama bence adetini bekle canim

kızlar bugün test yaptım çift çizgiyi gördüm ama sanki adet olcam gibi hissediyorum yarın yada öbür gün olmam lasım yarın kan testi yaptırcam inşlh çıkar ondada

günaydın topikler...!

bilgisayarım bozulduğu için 3 gündür takip edemiyordum.

maşallah hamişlerimiz 7 olmuş.

inş. bütün bekleyenler hamiş kalır.

benim beklenmeyen günüm 13 kasımdı.ancak olmadım.

test yaptım sonuç negatif.

galiba kürtaj olduğum için gecikme oldu...!!!

dualarınızı esirgemeyin arkadaşlar.

inş. bu ay bekleyen bütün anne adaylarımız hamiştir....

kızlar bugün test yaptım çift çizgiyi gördüm ama sanki adet olcam gibi hissediyorum yarın yada öbür gün olmam lasım yarın kan testi yaptırcam inşlh çıkar ondada

hayırlı olsun canım ama bence bekle adetinde geçtin sonra doktora gidersin hem keseyi bile görürsün

üzüldüm be canım ne yalan söyleyyim bide hiç beklemiyordum ya şok oldum. tabiki topiğe devm kasım olmadı aralık deriz dimi canım

tabı canım ınsan uzuluyor her ay umıtlenıp adet olunca cok kotu oluyor ılk gun sankı hersey bıtıyor zaman durmus vakıt hıc gecmıcek gıbı ama allah oyle bır guc verıyorkı hemen unutuyorsun ve adetın bıtınce sankı o ayları hıc yasamamıs gıbı tekrar umut baslıyor umudunu yıtırme canım sonucta kımyasalde olsa hamıle kaldık demekkı buyuk bır sorunumuz yok kendı kendımızı oyle tesellı edelım allah buyuk ınsalah bır gun tam hamıle kalcaz allah hayırlı cocuklar nasıp etsın hepımıze. buarada demekkı sen gercekten bu ay once yumurtladın canım erken oldum dıyorsun ya

hayırlı olsun canım ama bence bekle adetinde geçtin sonra doktora gidersin hem keseyi bile görürsün

canım bende exportera katılıyorum bız cok acelecı davranıyoruz cunku adetın bırkac gun gecsın oyle gıt bence cunku adet gecmeden tahlıl yapıp doktora gıttınmı doktor dıyor ne bu acele durun bır adetınız bir kac gun gecsın. ıdrarda cıft cızgıyı gordugun ıcın kesın hamıelsındır olmayan sey cıkmaz cunku ınsallah devamı gelır saglıcakla kucagına alırsın bebişini.

Arkadaşlar bende umudunu aralık ayına bırakanlardanım... İnş. öbür ay görürüz çift çizgiyi...Bu ay ovülasyon testi alıyım diyorum işe yarar mı acaba?

Evet kızlar ben adet oldum hemde ilk defa günümden 5-6 gün önce. Artık öümüzdeki maçlara bakacağız

ay canım benim ya bende acile gittim boğazım çok fena diye doktorda test yapalım ona göre ilaç yazayım dedi canım test sonucunu elime alır almaz negatif olduğunu anladım idrar 1.00 kan ise 16,4tü hakkımızda hayırlısı canım napalım bende regl oldum olacağım sinirden eşimle tartışıp duruyorum çok gerginim önümüzdeki ay hamiş kalırız inşallah amin...:KK14::KK14::KK14::2::2::2:

Stres daha beter etkiliyor hepimizi aslında... İnanıyorum ya yakın zaman da hamiş kalcas inş...Biraz sabırlı olsabilsek keşke....

merhaba bende yeni üye oldum... kasım ayında çift çizgiyi görmek isteyenler başlığını görünce burası benim yerim dedim:) 22 kasımı bekliyorum hadi hayırlısı ama hiçbir belirti yok bu siteden baya bişey okudum ama o belirtiler bende yok. bakalım artık kısmet...

Ya kızlar benım ayın 12sınde kahverengı lekelenmem oldu adet oluyorum sandım ama kesıldı sonradan suanda bısey yok bu ne sımdı???bgun test alıp yapsammı

kızlar benımde 5 gun gectı adet olmadım hala ve bugunde gebelık testı yaptım negatıffffff neden acaba neden adet olmuyorum ozamannnnnnnn offfffffffffffffffffffffffffffff

ay canım benim ya bende acile gittim boğazım çok fena diye doktorda test yapalım ona göre ilaç yazayım dedi canım test sonucunu elime alır almaz negatif olduğunu anladım idrar 1.00 kan ise 16,4tü hakkımızda hayırlısı canım napalım bende regl oldum olacağım sinirden eşimle tartışıp duruyorum çok gerginim önümüzdeki ay hamiş kalırız inşallah amin...:KK14::KK14::KK14::2::2::2:

canım mrb.öncelikle geçmiş olsun...yanlışmı okudum?kan testi 16,4 demişsin.dr.ne dedi bu sonuca?bana göre hamilelik başlamış gibi gözüküyor.geç döllenme olmuş olabilirmi acaba.inş.tutunmuştur bebişin...

Ya kızlar benım ayın 12sınde kahverengı lekelenmem oldu adet oluyorum sandım ama kesıldı sonradan suanda bısey yok bu ne sımdı???bgun test alıp yapsammı

inş.hamilesindir ve yerleşme kanamasıdır canım.bi test alıp yapmanda fayda var...hayırlısı olsun hakkınızda...

kızlar bayram süresince giremeyebilirim.hepinizden hayırlı haberler alabilmek ümidiyle iyi bayramlar diliyorum.sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz nice güzel bayramlaraaa....

X