Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

4 kasımdı olmadım ama olacam sanırım... Akıntıda kahverengimsilik var.. Allahım ne olur olmayım yaaa

kızlar beni de dua listesine alın ne oluurr.. Olacam diye ağlıyorum sabahtan beri

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

4. endlesslove - 4 Kasım
5. OBMAR - 4 Kasım
6. winx perisi - 6 Kasım
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım
9. serap bilbey - 7 Kasım
10. senemcim - 7 Kasım
11. hstc - 8 Kasım
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
14. orlistat - 9 Kasım
15. ayaznaz - 12 Kasım
16. sudecan - 12 Kasım
17. Oyaz_08 – 12 Kasım
18. minikyaramaz - 13 Kasım
19. AskAsk - 13 Kasım
20. gamzemir - 15 Kasım
21. DELISI - 15 Kasım
22. _ebru32 - 15 Kasım
23. exporter - 16 Kasım
24. zehra_2509 - 16 Kasım
25. SevdeBilge - 17 Kasım
26. bananickkalmamis - 17 Kasım
27. Muhsana - 17 Kasım
28. Ak_kap - 17 Kasım
29. elfy - 17 Kasım
30. gamzelim.66 - 20 Kasım
31. miray_80 - 22 Kasım
32. love_honey - 24 Kasım
33. melisax - 26 Kasım
34. naciye00 - 26 Kasım
35. aysglbrkn - 27 Kasım
36. landarch - 30 Kasım
37. kadergonul - 1 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

Son düzenleme:
Kızlar hadi güzel haberler verin bize. Dualarımızı da umutlarımızı da artıralım biz de!

endlesslove
winxperisi
OBMAR
mevr
serap bilbey
senemcim

HADİ BİZE ÇİFT ÇİZGİ HABERLERİ VERİN!

Kızlar duaya devam! Birbirimize destek olmaya devam edelim. Umutlarımızı diri tutmamız lazım. Buradaki pozitif enerjinin güzel sonuçlar çıkaracağına eminim. Lütfen enerjinizi diri tutun. Dua edin. Hepimiz birbirimiz için dua edelim!

HADİ GELSİN ÇİFT ÇİZGİLER ARTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maalesef kırmızılara büründüm.. çok kötüyüm yaa.. Kızlar bu kadar dert etmemem lazım belkide ama ben engelliyim .. Eşim engelli olmadığı için babası beni istemedi.. 5 ay oldu evleneli ama stresli günler geçirdim.. Eşim mükemmel biri.. Allah bin kere razı olsun ondan.. Ama ben bebeği çok dert ediyorum çünkü zaten engelliyim.. Birde çocuk olmaması problemi çıkarsa eşimin babasına laf etmesi için bir neden daha çıkacak.. çok üzülüyorum.. Bir kaç ay daha çocuk olmazsa intihar edermiyim diye düşünüyorum..

saçmalama...!

kayınpeder mi????

eşin seni beğenmiş,istemiş ve almış...

eşin bir engel görmüyorsa başkalarını ne yapacaksın...!

evliliğin en önemli kuralı bi gözün kör,bi kulağın sağır olacak.

dış seslere de kulak asma...

öyle insanlar söylenip söylenip dururlar.

yaralamak isterler ya da kabuk bağlamış yarayı deşmek...!

asla bunlara izin verme.

ben kürtajımdan sonra dış seslere pamuk tıkadım.

kaynanam ne derse desin umurumda bile olmuyor.

sende dert etme.

bebek...! inş. Rabb'im sana çok güzel,ahlaklı,hayırlı ve de sağlıklı bir evlat verir tez zamanda.

içini rahat tut...

herşey bi anlık...!

sokağa çıkarsın bi trafik kazası....! ve engellisin...!

bu senin sınavın.ümitsizliğe düşme...

Allah a niye ben deme'!!!!

İNTİHAR..!

Allah ın verdiği canı Allah tan başka kimse alamaz.

sımsıkı hayata tutunacaksın,eşine olan sevgin her geçen gün arttıracaksın

ve de

en kısa zamanda evini bir melekle çığlıklara boğcaksın...

yeter ki sabret ve asla hataya düşüp isyan etme.

HEPİMİZ BİRER ENGELLİ ADAYIYIZ...(bunu sakın unutma)

aaaa o ne biçim laf öyle yaaa.hiç yakıştıramadım.lütfen kafandan çıkarıp atarmısın o düşünceleri.tamam zor zamanlar yaşıyorsun,zor günlerden geçiyorsun belli.ama hiçbirşeyin çaresi ölüm değil.birde nerden biliyorsun eşinde problem olmadığını.vede çok yeni evlisiniz daha.anlaşılan çok kötü bir psikoloji içindesin.ama kendini topla lütfen.olacağı varsada olmayacak bak böle devam edersen.Allahın izniyle olur sen hiç merak etme.olmazsada tıpta herşeyin bi çaresi var...ben evliliğimin 6.senesinde aldım oğlumu kucağıma.bitane oldu çok şükür.ama bak bizim k.valide 2.için ne zaman gitceniz tedaviye.senin hastalığını dinledim televizyonda..normal yoldan olmazmış senin deyip duruyo.insanların dediklerine bakacak olursak işimiz iş.
birde şu açıdan bakabilmeliyiz.olmaması belki bizler için hayırlıdır...
İnş.en kısa zamanda nasip olurda hamile kalırsın.Sağlıcakla...

canım ben daha kırmızıyı görmedim inşallah da görmem bakalım salı günü eğer olmazsan salı günü test yapıcam sonra da cuk doktora kan tahliline:))))

canım çok saol duaların için allah bin kere razı olsun.. Ama gerçekten kendimi çaresiz yanlız hissediyorum.. çevremde eşimden başka destek gördüğüm kimse yok.. Kendi ailem bile beni anlamıyor zaman zaman.. Ama bana verdiğin cevap bile benim için büyük moral oldu.. çok saol.. Ne olur dualarınızla desteğinizle yanımda olun arkadaşlar..

sana da teşekkür ederim canım .. Gerçekten bu destek dolu sözleriniz bana umut ışığı oldu.. Doktora gidiyorum herşey normal diyor.. 5 ayda hiç korunmadık peki olmaması normalmi yanii..

Kimse yalnız değildir...!

sende değilsin.

önce Rabb'in,sonra eşin,ailen ve birbirimizi tanımasakta uazaktan duacılar olarak,dert ortakları bizler varız...!

Ailen bence seni anlıyor sadece ümitsizliğe kapılmanı istemiyor.

bi komşum 16 yıldan sonra çocuk sahibi oldu.

ne onda ne de eşinde bi sorun vardı.

tüp bebek denediler tutmadı.

sonra Rabb'im ol dedi ve kendiliğinden oldu.

ilk 1 yıl çocuk olmamasını normal karşılıyor doktorlar.

sonrasın da testler ve gerekirse tedavi...!

Allah a yönel ve hayırlısını iste.

dualrımız seninle.

haklısın canım.. Tekrar diyorum moral verdin allah bin kez razı olsun.. Benim de dualarım sizlerle.. Allah hepimize anneliği tattırsın inşallah..

canım hakkında hayırlısı buymuş ayrıca ENGEL BEDENDE DEĞİL BEYİNDEDİR bunu asla unutma mesela kayınpederin beyinden engelli bana göre hayret bişey ya ne intiharı sakın canım haaaaa rabbimin verdiği canı ancak yine o alır...sen canını sıkma sters yaparsan hiç olmaz sakın sters yapma bitanem rabbim ne zaman isterse bebişlerimiz ozaman gelir

[sıze="2"]sizlerin desteğiyle sresten kurtulcam inşallah.. Desteğiniz için teşekkürler canım..[/sıze]

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

4. endlesslove - 4 Kasım
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!
6. winx perisi - 6 Kasım
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım
9. serap bilbey - 7 Kasım
10. senemcim - 7 Kasım
11. hstc - 8 Kasım
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
14. orlistat - 9 Kasım
15. ayaznaz - 12 Kasım
16. sudecan - 12 Kasım
17. Oyaz_08 – 12 Kasım
18. minikyaramaz - 13 Kasım
19. AskAsk - 13 Kasım
20. gamzemir - 15 Kasım
21. DELISI - 15 Kasım
22. _ebru32 - 15 Kasım
23. exporter - 16 Kasım
24. zehra_2509 - 16 Kasım
25. SevdeBilge - 17 Kasım
26. bananickkalmamis - 17 Kasım
27. Muhsana - 17 Kasım
28. Ak_kap - 17 Kasım
29. elfy - 17 Kasım
30. gamzelim.66 - 20 Kasım
31. miray_80 - 22 Kasım
32. love_honey - 24 Kasım
33. melisax - 26 Kasım
34. naciye00 - 26 Kasım
35. aysglbrkn - 27 Kasım
36. landarch - 30 Kasım
37. kadergonul - 1 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

OBMAR hayırlısı olsun, daha çok yeni evlisin. Ben de 5 aydır evliyim. Ama daha dur, bismillah. Doktorlar hiçbir sorun yok dedikleri halde yıllar sonra hamile kalabilen insanlar var. Stres vs. herşey etkiliyor bunu. Tıbben bir sorun olmasa bile hamile kalabilmen için belli bir süreye ihtiyacın var. Çok az insan evlendiği ay hamile kalıyor ya da istediği ay hemen hamile kalıyor. Herkes böyle olacak diye bir şey yok. Ayrıca bunun zamanını Allah bilebilir. Bizler kuluz ve aciziz. Biz sadece Allah'tan hayırlı evlatlar dileyebiliriz ve O dilerse verir bize evlat. Lütfen yanlış düşüncelere kapılma. Sabırla ve dua ile beklemeye devam et. Herşeyde vardır bir hayır. Buna inan.

canım ben daha kırmızıyı görmedim inşallah da görmem bakalım salı günü eğer olmazsan salı günü test yapıcam sonra da cuk doktora kan tahliline:))))

Canım hamilesin diye umut ediyorum. Güzel haberlerini bekliyoruz. İnşaALLAH çift çizgi haberlerini ver bize. Allah hayırlısıyla hepimize hayırlı evlatlar versin. Dua ile... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…