Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

cnm inş 2.ciyide alırsın kucağına ama bence 2.ciyide planlıyorsan çok fazla ara vermeden çalışmalara başla derim ben,benimde 2tane kuzucuklarım var ve 3.cüyü istiyoruz ama oda 1 senedir gelmek istemiyo galiba:KK50:...olsun ama rabbim vermişya bize kuzucuk çok şükür onların ömrünü uzun ve mutlu tutsun inş.

canım oğlum 1 yaşına geldiğinden beri çalışmalara başladık biz.yani 1,5 senedir korunmasız ilişki içindeyiz.ama gel gelelim benim adetler düzensiz.çok sık adet görüyordum.buda demek oluyorki yumurtlama olmuyor.şu son 3 aydır düzenli reglim.hatta bu ay yumurtlama olmuş 21.günki testte öle gözüküyor.o yüzden heveslendim azcık :KK17:
genelde tedavi ile hamile kalan arkadaşlarımın ikincisi kendiliğinden süpriz oldu.benimde öle olurmuki.göğüslerimde acıyor.sağ kasığımda batmalar oldu.akşamdan beride belimde ağrı.son 6 gün.hayırlısı bakalım.benim göğüslerim hiç ama hiç ağrımazdıki....

günaydın herkese....
bende son 1 haftaya girdim.
bende de hiç bir belirti yokkkk:KK43:
olursa sürpriz olacak vallaa...

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!:KK19:
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:

4. endlesslove - 4 Kasım
5. winx perisi - 6 Kasım
6. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
7. mevr - 7 Kasım
8. serap bilbey - 7 Kasım
9. senemcim - 7 Kasım
10. hstc - 8 Kasım
11. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım
12. nurun - 9 Kasım
13. ayaznaz - 12 Kasım
14. sudecan - 12 Kasım
15. Oyaz_08 – 12 Kasım
16. minikyaramaz - 13 Kasım
17. AskAsk - 13 Kasım
18. gamzemir - 15 Kasım
19. DELISI - 15 Kasım
20. exporter - 16 Kasım
21. zehra_2509 - 16 Kasım
22. SevdeBilge - 17 Kasım
23. bananickkalmamis - 17 Kasım
24. Muhsana - 17 Kasım
25. Ak_kap - 17 Kasım
26. elfy - 17 Kasım
27. gamzelim.66 - 20 Kasım
28. miray_80 - 22 Kasım
29. love_honey - 24 Kasım
30. melisax - 26 Kasım
31. naciye00 - 26 Kasım
32. aysglbrkn - 27 Kasım
33. landarch - 30 Kasım
34. kadergonul - 1 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

Günaydııııınnnnn! Öğlen oldu gerçi ama olsun. :KK70:
endlesslove, winx perisi hadi bize güzel haberler verin! Sizden Allah'ın izniyle çifter çifter çizgi haberleri bekliyoruzzzzz!
Sabırla Kasım ayında güzel haberler almayı bekleyen arkadaşlar nasılsınız? Ben her gün, her gece bu gebelik olayıyla yatıp kalkıyorum. Sabah kalkıyorum foruma bakıyorum. Aklıma bir soru takılıyor, Google'da arıyorum filan. İşim gücüm bu oldu. Biraz fazla da alıngan oldum. Herşeye alınır oldum. Psikolojik olarak hamile gibiyim. :KK70: Fazlasıyla hem de! Hazırım yani psikolojik olarak. :KK70: Bir de fizyolojik olarak hamile olsam hiç fena olmaz. :KK70: Tabi Allah'ın izniyle o da. İnşaAllah bu ay isteyen herkes hamile kalır. Olmadı öbür ay. :KK70: Olmadı öbür ay! Ama en hayırlı ve en kısa zamanda inşallah! Beklemek çok zor. Allah sabır versin.
Çalışmalar nasıl gidiyor? Bu ay hamile kalmak için neler yapıyorsunuz? Kür mür? İncirden bahsediyorlar ama ben hiç yapmadım onu. Ne zaman yiyorsunuz incirleri? Ben Progestan içiyorum bu ay. Dr'umun önerisiyle 3 ay kullanıcam inşallah. Allah'ım en hayırlı haberleri en kısa zamanda paylaşmayı nasip etsin.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar, yeni katıldım aranıza, 1.5 senelik evliyim, 27 yaşındayım. artık anne olma zamanım geldi sanırım :) bende kasım ayında çift çizgiyi görmek istemiştim ama olmadı 1 kasımda adet oldum, bugün bitti :) bakalım bu ay hamile kalırım umarım, allah isteyen herkese nasip etsin anne olmayı :)

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım .ben geçen ay 17 sinde ilişkiye girdik 18 de adet oldum ama her zamanki gibi değildi çok ağırlı ve çok açık renkli idi adet bitti yine ilişkiye girdik 2-3 gün sonra kahve rengi lekelenmeler oldu 1 kaç gün sürdü günde bir kere leke oluyordu .bu son haftalar kasıklarımım çok ağırıyor sürekli wc gidiyorum çok az yapabiliyorum çok halsizim çalışıyorum eve gidr gitmez yatıyorum uykudan gözümü alamıyorum sol kasığımda batmalar ve sol bacağım çok ağrıyor ve deli gibi üşüyorum ellerim ayaklarım buz gibi 1 hafta önce test yaptım biliyorum doğru sonuç vermez ama bir şey çıkmadı ertesi gün baktım çok haifi bir çizgi belirdi midemde acayip bir yanma var özellkile geceleri uykudan uyandırıyor kafam çok karışık tarihlere bakarsak olmaması lazım hatta imkansız ama anlamış değilim eşim şehir dışı çalıştığı için o tarihden sonra beraber olmadık .kafam çok karışıkk yardım edinnnnnnnn :KK43:((((((((

kızlar herkese ii haftasonları kızlarrrrr,
inş. pazartesi yeni hamiş haberlerle karsılarız haftabaşını ,ben gidiyorum,pazartesi görüşmek üzere hoşçakalınnnn :))

d.k.hapındanda olabiliyor diye duymuştum.ama daha çok yeni olmuş çalışmalara başlayalı.yumurtlama gününe denk gelmemiş olabilir.endişelenme canım drlar bile 1 senelik korunmasız ilişkinin ardından araştırmalara başlıyor.daha yolun çok başındasınız.hakkınızda hayırlısı olsun...inş.çok beklemezsiniz ve bu ay pozitif sonucu alırsınız.ama işte bazen plandaki gibi gitmiyor bu işler:)
düşünüyorumda eskidenmiş herhalde hemencik hamile kalmalar :KK1:

destegın ıcın tesekkur ederım.sımdıde hemen hamıle kalanlar var ama?bı arkadasım 6 ay d.k. hapı kullandıktan sonra ılk denemesınde hamıle kaldı.sanırım bız bıraz fazla takıyoruz kafaya.bıseyı cok ısteyınce olmuyo oluruna bırakmak lazım bıraz galıba.rabbım hepımızın yuzunu guldursun.

İyi akşamlar kızlar. Ben de yarın nete giremeyeceğim. Pazartesi umarım endlesslove ve winx perisinden güzel haberler bekliyorum. Allah hayırlısıyla yüzümüzü güldürsün. mevr, serap bilbey ve senemcim de inşallah beklemedikleri adet günlerinde yani önümüzdeki haftaiçi güzel haberler alırlar. Dua etmeye devam edelim inşallah.
Allah'ım bu ay yüzümüzü güldür. Bu ay hayırlısıyla çift çizgiyi görmemizi nasip et. Bizim yardımcımız Sen ol ya Rabb. Amin.

kızlar sanırım ben bu ay çift çizgiyi göremeyeceğim...
herzamanki gibi adet belirtileri başladı...göğüslerim hassas, karnım şiş...:2:

bakalım bu ilk ayım Allah'ım hepimize hayırlısını versinnnn... gerçi daha bir hafta var ama

kızlar sanırım ben bu ay çift çizgiyi göremeyeceğim...
herzamanki gibi adet belirtileri başladı...göğüslerim hassas, karnım şiş...:2:

bakalım bu ilk ayım Allah'ım hepimize hayırlısını versinnnn... gerçi daha bir hafta var ama

ayaznaz, ümitsizliğe kapılma şimdiden. İnşallah çift çizgiyi görürüz bu ay. Bu ay olmadı öbür ay inşallah. Allah'tan hayırlısını isteyelim. En hayırlı zamanda bize sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin. Biz bu ay olmasını çok istiyoruz, o yüzden bu başlıkta toplandık. Allah izin verirse olur. Ama bir hayır yoksa bunda elbette bundan Allah'a sığınırız. Rabbim en hayırlısını versin hepimize. En güzel zamanda bu güzelliği yaşatsın Rabbim. Hepimizin yardımcısı olsun ve bizlere hayırlı evlatlar versin. Dua edelim inşallah. Üzülmek, ümitsizliğe kapılmak yok. Allah'tan ümidi yalnız kafirler keser. Bizler birbirimizin duacısıyız inşallah. Ümitle beklemeye devam. :) :KK70:

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım .ben geçen ay 17 sinde ilişkiye girdik 18 de adet oldum ama her zamanki gibi değildi çok ağırlı ve çok açık renkli idi adet bitti yine ilişkiye girdik 2-3 gün sonra kahve rengi lekelenmeler oldu 1 kaç gün sürdü günde bir kere leke oluyordu .bu son haftalar kasıklarımım çok ağırıyor sürekli wc gidiyorum çok az yapabiliyorum çok halsizim çalışıyorum eve gidr gitmez yatıyorum uykudan gözümü alamıyorum sol kasığımda batmalar ve sol bacağım çok ağrıyor ve deli gibi üşüyorum ellerim ayaklarım buz gibi 1 hafta önce test yaptım biliyorum doğru sonuç vermez ama bir şey çıkmadı ertesi gün baktım çok haifi bir çizgi belirdi midemde acayip bir yanma var özellkile geceleri uykudan uyandırıyor kafam çok karışık tarihlere bakarsak olmaması lazım hatta imkansız ama anlamış değilim eşim şehir dışı çalıştığı için o tarihden sonra beraber olmadık .kafam çok karışıkk yardım edinnnnnnnn :KK43:((((((((

canım adetinin üzerine hamile kalmış olabilirsin bende pek anlamıyorum ama öyle hamile olanlar var hakkında hayırlısı olsun inşallah bitanem ya:78:

kızlar benide yazın muhteşem listenize 9 kasımda bekliyorum kırmızıları, yani beklemiyorum, Allah tüm isteyenlere nasip etsin ,benim 2. bebeğim olacak kısmetse..

ayaznaz, ümitsizliğe kapılma şimdiden. İnşallah çift çizgiyi görürüz bu ay. Bu ay olmadı öbür ay inşallah. Allah'tan hayırlısını isteyelim. En hayırlı zamanda bize sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin. Biz bu ay olmasını çok istiyoruz, o yüzden bu başlıkta toplandık. Allah izin verirse olur. Ama bir hayır yoksa bunda elbette bundan Allah'a sığınırız. Rabbim en hayırlısını versin hepimize. En güzel zamanda bu güzelliği yaşatsın Rabbim. Hepimizin yardımcısı olsun ve bizlere hayırlı evlatlar versin. Dua edelim inşallah. Üzülmek, ümitsizliğe kapılmak yok. Allah'tan ümidi yalnız kafirler keser. Bizler birbirimizin duacısıyız inşallah. Ümitle beklemeye devam. :) :KK70:

doğru söylüyorsun canım bakalım biz üstümüze düşeni yaptık rabbim ne zaman hayırlı görürse o zaman verirEn Büyük KK

Günaydınn kızlarr.Herkese iyi pazarlar :KK3:
birgüne daha başladık hayırlısıyla.eşleri evde olan arkadaşlar bu güzel pazarın tadını çıkarın bence.benim eşimin neyazıkki hiç tatili yok.yani bizim için hergün pazartesi :KK43:
benim 5 günüm kaldı kızlar.valla adet günüm gelir gelmez test yaparım herhalde.gecikmesini bekleyemeyeceğim sanki.ben araştırdığıma göre genelde hamile olan arkadaşların beklenen adet tarihinden aşağı yukarı 10 gün öncesinden göğüslerinde hassaslaşma görülüyormuş.benimde öle oldu bu ay.üstelik hiç göğsüm ağrımazdı.birde kasığımda,sağ tarafında ani hareketlerde batmada oldu.ayyy nasıl davranacağımı şaşırdım.nolur nolmaz diye hareketlerimi kısıtlıyorum.temizlik yapmam lazım ama erteliyorum.
sizlerde varmı bi değişiklik.önümüzdeki hafta biçok arkadaşımızın belli olacak durumu.inş.güzel haberler vermek nasip olur. :KK64:

Kasım Ayı için Dua Listesi
1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!:KK19:
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:

4. endlesslove - 4 Kasım
5. winx perisi - 6 Kasım
6. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!:KK70:
7. mevr - 7 Kasım
8. serap bilbey - 7 Kasım
9. senemcim - 7 Kasım
10. hstc - 8 Kasım
11. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım
12. nurun - 9 Kasım
13. orlistat - 9 Kasım
14. ayaznaz - 12 Kasım
15. sudecan - 12 Kasım
16. Oyaz_08 – 12 Kasım
17. minikyaramaz - 13 Kasım
18. AskAsk - 13 Kasım
19. gamzemir - 15 Kasım
20. DELISI - 15 Kasım
21. _ebru32 - 15 Kasım
22. exporter - 16 Kasım
23. zehra_2509 - 16 Kasım
24. SevdeBilge - 17 Kasım
25. bananickkalmamis - 17 Kasım
26. Muhsana - 17 Kasım
27. Ak_kap - 17 Kasım
28. elfy - 17 Kasım
29. gamzelim.66 - 20 Kasım
30. miray_80 - 22 Kasım
31. love_honey - 24 Kasım
32. melisax - 26 Kasım
33. naciye00 - 26 Kasım
34. aysglbrkn - 27 Kasım
35. landarch - 30 Kasım
36. kadergonul - 1 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

Günaydın kızlar! Nasılsınız? Gelişmeler ne alemde? endlesslove ve winx perisi gelişme var mı? Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz!

Mutlu Pazarlar hepinize! Ben şimdi kahvaltı hazırlamalıyım. Eşim bekliyor. :KK70: Görüşmek üzere. :KK3:

X